Pokazane rezultaty 1 do 1 z 1

Temat: Zderzak od s3 a halogeny od a3

  1. #1
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny Zderzak od s3 a halogeny od a3

    Czesc z was pisalo i ja rowniez czy pasuja halogeny od a3 do zderzaka od s3, otoz sprawa wyglada nastepujaco:

    Normalnie halogeny od a3 "nie pasuja idealnie" do zderzaka od eski, lecz da sie je zalozyc zeby wygladalo to naprawde dobrze.

    U mnie tak zrobilem jak opisalem dalej i wyglada to nastepujaco:



    W zderzaku sa uchwyty do halogenow ktore montuje sie oryginalnie w zaczep glowny oraz dwa boczne na ktore sie przykreca halogen. W zderzaku od a3 halogen przykreca sie je NA te uchwyty od zderzaka (chodzi o to ze uchwyty od halogenow sa nad uchwytem od zderzaka).

    Cala filozofia polega na tym zeby w zderzaku od s3 przykrecic halogeny POD te uchwyty od zderzaka (wkrecamy srube najpierw przez uchwyt halogenu od dolu).

    WAZNE:

    Nalezy najpierw zalozyc wszystkie kratki a potem dopiero brac sie za przykrecanie halogenow poniewaz nie mozna ich przykrecic za mocno bo "wypra kratke". (tak sie stalo u mnie za mocno przykrecilem jeden halogen ijedna kratka u gory nie jest doczepiona)

    Jak to wyglada z bliska?



    Jedynie jak sie przyjrzymy temu z bardzo bliska mozemy zobaczyc w jaki sposob halogen nie dokladnie pasuje...



    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 31-07-15 o 18:27

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •