Sonda: Kto według Was powinien zostać prezydentem Polski?

Strona 25 z 50 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 241 do 250 z 493

Temat: Wybory prezydenckie 2010

  1. #241
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    uk
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMM

    Domyślny

    ty larius tak sie nie napinaj i nie udawaj bezstronnego ,pewnie nie przyznasz sie ale glosowales na katynskiego,nie spojrzalem z kad jestes ale pewnie z polski b

  2. #242
    Piotrek.1781's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    :)
    Auto
    :)
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    zdziechmen ty to pewnie jesteś z Polski C
    pozdrawiam serdecznie
    Mam najlepsze Audi na forum !

  3. #243
    Model's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 - pieszczoszek ;)
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Więc po kolei.
    Spokojnie obserwuje potyczki słowne PIS i PO i pomimo że nigdy nie popierałem PIS-u jak na razie jest u mnie 2:0 dla PIS-u właśnie(plusy za sposób bycia Kaczyńskiego i jego zdobywanie wyborców i body language PIS-u pomimo że PO powinno tu być „przodownikiem”). W wyborach parlamentarnych nie będę na nich głosował(PIS) w czym utwierdziłem się dziś chcąc zgłębić wiedze o liderach tej partii na podstawie informacji z ich strony - o mało nie oślepłem i zwróciłem tego co się nazbierało po meczu Argentyny a przyznam się niechlubnie że poszedłem na całość z obżarstwem ). Uważam że dobrym posunięciem było odcięcie Kaczyńskiego od poszczególnych PIS-owców bo ja w tych wyborach patrzę na kandydatów przez pryzmat predyspozycji a nie przynależności partyjnej która przewrotnie odgrywa tu rolę tylko w zapobiegnięciu monopolu na Państwo.
    Tusk mnie dziś „rozwalił” stwierdzeniem:
    „… proszę o wybór Komorowskiego, proszę o rok spokojnej pracy”
    Biorąc pod uwagę jak Tusk reklamuje naszą „zieloną wyspę” która w rzeczywistości wypełnia się bezrobociem z którym nasz kraj powiedzmy szczerze nic nie robi(bo wybory prezydenckie a potem parlamentarne są teraz najważniejsze) to też mi się kiszki buntują jak słyszę jego kolejne „plecenie”. Tusk nie jest dla mnie żadnym autorytetem a sposób jego przemowy został odebrany przeze mnie jako kolejna zagrywka PR która mnie zirytowała – ale to kładę na karb mojej nabytej wiedzy z zakresy PR przez co żadne chwyty w tej dziedzinie raczej na mnie nie działają.
    Nie chcę Komorowskiego i jego żałosnego sposobu reakcji i kontrofensywy na działania w trakcje wyborów. On „się podobno za nikogo nie przebiera” – on jest dla mnie tłem i nie chcę widzę „tego” lub „tych” którzy na tym tle będą występować po wygranych przez niego wyborach!!! – trochę mnie poniosło ale już mam taką naturę .
    "Jest cały czas przy mnie, zawsze mogę na nią liczyć, nie jest zazdrosna, ale
    trochę wymagająca, nie robi fochów o inne kobiety i pojedzie ze mną na koniec świata..."

  4. #244

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Model Pokaż post
    Tusk mnie dziś „rozwalił” stwierdzeniem:
    „… proszę o wybór Komorowskiego, proszę o rok spokojnej pracy”
    To się nazywa "kompleks Kaczyńskiego".
    W ostatnim czasie bardzo się nasilił u liderów Platformy Wiertniczej
    Już nie program polityczny, sprecyzowanie planów na prezydenturę, lecz atak, poczucie niepewności, obawa, rozdrażnienie...

    Swoją drogą jest to dla mnie po częsci zrozumiałe po nieudanym "Blitzkrieg'u" Komorowskiego

    Ostatnio edytowany przez major - 22-06-10 o 23:01

  5. #245
    hoyraq's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    TSK / WN
    Auto
    mała czarna suka
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny


  6. #246
    ziuuut's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. Tczewa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Tonący chwyta sie brzytwy, Kaczynski wielki Lewicowiec a jeszcze niedawno mówił ze to PostKomunisci, smiech na sali co on wyprawia, niedlugo w dup* wejdzie Napieralskiemu zeby tylko zyskac pare glosow, a pozniej tak samo szybko sie ich(SLD) pozbedzie. A to co mowi Tusk to bardzo dobra koncepcja, Wybrac komorowskiego i zeby rok bylo spokoju, wspolpracy i teraz po tym kryzysie jakichs dobrych rozwiazan a jak pojdzie zle to zmiana rzadu za rok, lepszy rok niepewnosci nic 5 lat bezsensownych rzadow KAczynskiego... Zero konkretow, ustawy gospodarcze sciagniete z UE, zero wlasnej inicjatywy, do 4 lipca palec prosto w dup** polowie narodu bedzie trzymal a pozniej pokaze co potrafi. Lewica i Sprawiedliwosc... nowa nazwa ? heh...

  7. #247

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ziuuut Pokaż post
    Tonący chwyta sie brzytwy, Kaczynski wielki Lewicowiec a jeszcze niedawno mówił ze to PostKomunisci, smiech na sali co on wyprawia, niedlugo w dup* wejdzie Napieralskiemu zeby tylko zyskac pare glosow, a pozniej tak samo szybko sie ich(SLD) pozbedzie. A to co mowi Tusk to bardzo dobra koncepcja, Wybrac komorowskiego i zeby rok bylo spokoju, wspolpracy i teraz po tym kryzysie jakichs dobrych rozwiazan a jak pojdzie zle to zmiana rzadu za rok, lepszy rok niepewnosci nic 5 lat bezsensownych rzadow KAczynskiego... Zero konkretow, ustawy gospodarcze sciagniete z UE, zero wlasnej inicjatywy, do 4 lipca palec prosto w dup** polowie narodu bedzie trzymal a pozniej pokaze co potrafi. Lewica i Sprawiedliwosc... nowa nazwa ? heh...
    nic dodać nic ująć.
    Choć to nie ma wpływu na wybór kandydata ale kaczyński bardzo lubi zespół cyt. "u dwa"

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  8. #248
    ziuuut's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. Tczewa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Dodam tylko ze od 2 m-y Komorowski pelni funkcje prezydenta RP, ja osobiscie nie slyszalem zeby ktos narzekal na niego. Jest to spokojny facet ( cyt nie "tlo" ) ktory swoją postawą lepiej reprezentuje Polske niż Kaczynski... A pan Jarek to dla mnie bardzo niestabilny czlowiek, wciaz zmienia zdanie byle tylko nie narzekali, a jak wygra wybory to nie wydaje mi sie zeby wtedy byl taki poblazliwy... Co mozna sobie pomyslec jezeli PiS chce byc teraz najwiekszym przyjacielem SLD a jakis czas temu mowili ze to grupa przestepcza... Czyzby sami sie tacy stali ?

  9. #249
    jaczek7's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łódź k/DOBRONIA
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    81 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Osobiście uwazam, że Jarek następne dwa lata to powinien spędzić w sanatorium, niewierze że człowiek po takiej osobistej tragedii, stracie najbliższych osób może normalnie funkcjonować, tym bardziej sprawnie rzadzić państwem. Komorowski jest odpowiednim, ustatkowanycm człowiekiem, który może w dużej mierze poświecić sie nowej funkcji, ma oparcie przede wszytskim w rodzinie, żonie, dzieciach.
    ET: I OP-2008 17,17 / II OP-2009 r. 15,64 / III OP-2010 r.15,33 / IV OP-2011r. 15,27 / V OP-2012r. 14,56/ Spot 2014 Konstantynów / 2015 10 URODZINY

    A3--> A4--> A5-- > i nastała era SUV ... czarny i biały

  10. #250
    ziuuut's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. Tczewa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    I dobre stosunki z rzadem co we wspolpracy jest najwazniejsze. Pamietaj, glosujac na PiS bierzesz odpowiedzialnosc na wlasne ry(d)zyko

    Jeden Kaczynski prezydentem juz byl i co ? No wlasnie... i nic !

Strona 25 z 50 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •