Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 31

Temat: pomoc w wyborze radia

  1. #11
    pawel1380's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi A5 3.0TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Zaproponuj proszę lepszy szał za te pieniążki..inna sprawa to trzeba jeszcze pewne rzeczy słyszeć nie wszytskim się to udaje..
    Hmm pasywne..z dobrym kompletem głośników nawet bez dodatkowego wzmacniacza jest bardzo przyzwoicie.
    Rozmawiamy o kwocie 400-600zł..

  2. #12
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pawel1380 Pokaż post
    .inna sprawa to trzeba jeszcze pewne rzeczy słyszeć nie wszytskim się to udaje..
    Absolutnie nie podważam Twojego słuchu, ale jeśli uważasz że naka 45 to jakis cud to mamy zdecydowanie inne punkty odniesienia lub doświadczenia. Ten najprostszy odtwarzacz procz przyzwoitego lasera i w miare czystej scieżki nie posiada i nie zaskakuje przy odtwarzaniu muzyki niczym...przynajmniej mnie. Co ważne odtwarzacze tego typu i tej filozofii brzmienia nigdy nie przypadną do gustu komuś kto szuka radia za 500zł, bo to radio potrzebuje neutralnego wzmacniacza i dobrych głośników aby pokaza swoje zalety...bo to jest dobre radio ale pokazuje swoje walory w odpowiednim towarzystwie, tylko ze jak jest dobre towarzystwo to juz 45 jest słabiutkim ogniwem.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pawel1380 Pokaż post
    nawet bez dodatkowego wzmacniacza jest bardzo przyzwoicie.
    W moim przekonaniu odtwarzacz używajacy wbudowanego wzmacniacza z założenia grac nie bedzie bez wzgledu na to jaki on jest i z czym go sparujesz.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pawel1380 Pokaż post
    Zaproponuj proszę lepszy szał za te pieniążki..
    I tu jest sedno sprawy... ja nie neguje wartosci nakamichi ale samej propozycji tego odtwarzacza dla kogos kto szuka radia za 400-600 zl, bo polaczy go z zestawem JBL za 300zl i bedzie oczekiwal efektu a tam tylko pokretlo od wysokich i niskich czestotliwosci i tyle...w moim mniemaniu to nie ten odbiorca.

    Za ta kase kupilbym 9853r 9833r 9813 9815 clariona 778 a najchetniej starego pioneera 945 lub p99 ale to juz bez "empeczy"

  3. #13
    pawel1380's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi A5 3.0TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Nigdzie nie napisałem że jest to wyjątkowy szał.Szałem było dla mnie CD 700 MK2 ale to zupełnie inne pieniążki.
    My rozmawiamy o radyjku za 400-600 zł w używce.
    Oczywiscie ze lepiej miec oddzielny wzmacniacz to jasne ale skoro ktos ma 400-500 zł na radio to mniemam że nie będzie budował wielkiego systemu.
    Bo trochę fundusze słabe.
    Przeczytaj sobie jeszcze raz swój post.Brak tam logiki.Jedna część zaprzecza drugiej.
    Z jednej strony piszesz że to radio potrzebuje wzmacniacza i że koledze się nie przyda,a zaraz piszesz że każdy "odtwarzacz używajacy wbudowanego wzmacniacza z założenia grac nie bedzie bez wzgledu na to jaki on jest i z czym go sparujesz."
    Tyle w temacie.

  4. #14
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pawel1380 Pokaż post
    Z jednej strony piszesz że to radio potrzebuje wzmacniacza i że koledze się nie przyda,a zaraz piszesz że każdy "odtwarzacz używajacy wbudowanego wzmacniacza z założenia grac nie bedzie bez wzgledu na to jaki on jest i z czym go sparujesz."
    Mysle, ze na szybko przeczytales moj post i bez zrozumienia. Ja jestem zwolennikiem wzmacniacza zewnetrznego bez wzgledu na klasę sprzętu, ale jeśli przeczytasz dokładnie to dojrzysz że pisząc "neutralny wzmacniacz" i "adekwatne towarzystwo" dla Nakamichi mialem na myśli sprzęt, którego nie da się kupic za kilkaset złotych a tylko taki spełni swoją rolę tego odtwarzacza, jak dla mnie brzmi to logicznie.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pawel1380 Pokaż post
    Oczywiscie ze lepiej miec oddzielny wzmacniacz to jasne ale skoro ktos ma 400-500 zł na radio to mniemam że nie będzie budował wielkiego systemu.
    Wzmaczniacz do przyzwoitego systemu i radia, ktore wymieniłem powyżej można kupic za 250-300zl.... czy to wielki system, nie sadze.

    Pojecie dobrego radia dla wszystkich w moim przekonaniu nie istnieje, kazdy odtwarzacz zostal wymyslony dla konkretnego odbiorcy, w zamysle wspolpracujacy z reszta systemu na adekwatnym poziomie, wtedy mozna korzystac z jego walorów, reasumujac nie pieniadze i marka ma tu znaczenie a zestrojenie jednostki z cała resztą.
    Ostatnio edytowany przez Trociniarz - 14-11-10 o 17:15

  5. #15
    JaCa85's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    a ja polecem pioneer-a DEH-P88 RS2. za 700 złotych można dostać używkę w bdb stanie. wiec lepiej sobie jeszcze poczekać i 100-200 dołożyć ale posiadać radio które już jest kultowe pod względem jakości dźwięku. sam posiadam takie i o żadnym innym nie marze o jego zaletach pisać nie będę bo google obszernie je opisuje pozdr.

  6. #16

    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Witam
    Podbijam temat.
    Poleca ktoś jakieś radyjko z czerwonym podświetleniem wyświetlacza i przycisków? Cena tak do 600zł. Nie jestem jakimś maniakiem, żeby podłączać wzmacniacze, suby i itp, więc nie musi to być jakiś "specjalistyczny" sprzęt, aczkolwiek dobrze grać to powinno
    Niestety szukałem i coś znaleźć nie moge...
    Jakby ktoś mógł polecić coś odpowiedniego to z góry dzięki;]

  7. #17
    marcino's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Opatówek / Kalisz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Jeżeli nie wymagasz dużo to tak jak gdzieś wyżej kolega pisał Pioneer DEH-5000UB. Zmienny kolor panelu - bodajze 10 czy 12 opcji wiec dopasujesz sobie ladnie na czerwono oczywiście USB w stnadardzie

  8. #18

    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    No właśnie sprawdziłem wcześniej ten model i coś nie jest już dostępny u nas. Nie wiem czy to starsze radio czy jak...
    Jakieś inne propozycje?

  9. #19
    marcino's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Opatówek / Kalisz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    http://allegro.pl/alpine-ida-x311rr-...8.html#gallery mialem Alpine i powiem z ca?ym szacunkiem ?e graj? czysciutko

  10. #20
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    U?ywane NAKAMICHI.CD 45Z znajdziesz za tyle poczytaj sobie opinie w necie.
    ?aden Alpine ani Pionieer w tej kategorii cenowej nawet nie pierdnie.
    sorki stary ale pierdnie nakamishi nie jest z?e ale stane?o w produkcji i sie nie rozwija juz dawno
    a odnosnie temtu "witam! panowie b?d? musia? zmieni? radio w 8P (by?o nieoryginalne oraz mia?o zepsuty wy?wietlacz). Moje pytanie jest nast?puj?ce, co polecacie? czy AUDI CONCERT II, III czy mo?e polecacie radio typu Alpine, Pioneer, itp?

    z g?ry dzi?kuje za info i pomoc"
    to moim zdaniem jezeli masz system aktywny to kup sprawnego concerta i jest git a jezeli pasywnie to z kazdej alpiny badz clariona bedziesz zadowolony kwestia dobrania sobie modelu do upodoba? wizualnych i ewentualnych plan?w na nag?osnienie w przysz?o?ci .
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez marcino89 Pokaż post
    http://allegro.pl/alpine-ida-x311rr-...8.html#gallery mialem Alpine i powiem z ca?ym szacunkiem ?e graj? czysciutko
    to radyjko nie ma czytnika cd takze kupujac je trzeba wziasc pod uwage ze tylko mp3 z innych no?nik?w nic p?yta cd .
    Ostatnio edytowany przez mirek_smok - 20-11-10 o 19:10 Powód: Automatyczne łączenie postów

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •