Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 44

Temat: Jaki profesjonalny aparat cena nie wazna

  1. #21
    Rolek's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Złocieniec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Proxa ja wiem o tym że aparat jest do zdjęć ale nie zostawaj w tyle i zauważ że czasy i potrzeby się zmieniają. Nakręcili film 5D - dlaczego? - przecież mają kamery cyfrowe za kosmiczne pieniądze - niestety kamery nie są w stanie wyciągnąć takiej jakości a druga sprawa że optyka jest lepsza w aparacie. Wiadomo że rynek napędza takie dodatki do aparatu ale w czym to przeszkadza? Ja osobiście raz z ciekawości nakręciłem film 5D i wiecej tego nie zrobiłem ale jak sam wspomniałeś są osoby np reporterzy którzy użyją kamery. Na koniec dodam że jest to nadal aparat a filmowaniem jest dodatkiem.
    Rozpisałem się a temat czego innego dotyczy.

    sorrki za częsciowe OT
    http://images23.fotosik.pl/101/2759d8f092dd6c63.jpg

  2. #22
    sylwek26's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łęczna
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez miomichal Pokaż post
    twoje porownanie 7D z 550D
    chodzilo mi o to ze to duzo tansza alternatywa.czytalem gdzies ze 550d ma taka sama matryce co i 7D.i tym sie zasugerowalem, chyba ze to taki obeznany redaktor robil test.ale tutaj kolega napisal ze chce body do 5tys i obiektyw do 2tys.wiec zajmijmy sie tym. wydaje mi sie ze raczej 550D jest lepszy od 50D i od 500D ktore proponujecie. Nie chce sie z wami sprzeczac ale porównując je do siebie to tak wychodzi z opisu.

  3. #23
    LORK's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Windykacja /sprawy komornicze/porady dot.naleznosci
    Auto
    Ostatnio to różnie z tym bywa
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    No to juz wiem,napewno bedzie Canon pytanie czy D90 czy D3100 czy D5000 - zasadnicza roznica jecz chodzi mi pozniej o dokupowanie akcesorii i innych ****relek ,

    tak jak mowie czasami to gory a czasami imprezy przy domu i w domu
    ...po prostu mordeczki ...

    Nie pij, gdy prowadzisz - Za dużo się rozlewa.....

  4. #24
    sylwek26's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łęczna
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez LORK Pokaż post
    No to juz wiem,napewno bedzie Canon pytanie czy D90 czy D3100 czy D5000 - zasadnicza roznica jecz chodzi mi pozniej o dokupowanie akcesorii i innych ****relek ,

    tak jak mowie czasami to gory a czasami imprezy przy domu i w domu
    Kolego piszesz ze napewno bedzie Canon a te modele ktore wymieniles to sa modele Nikona.Ja bym ci proponowal Canon EOS D550 masz w nim matryce 18 Mpx a w tych modelach jest po 12,3 tylko w tym 3100 jest 14,2Mpx. Ja osobiscie wolal bym D550 a jezeli tylko wybór z tych co podales to 3100 bym bral.

  5. #25
    jacekxyz's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gostyń
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez miomichal Pokaż post
    podaj mi obiektyw ktory bedzie w stanie wykorzystac 18mpx ?????
    Kolega ma slubowego Hasselblad H3D (sredni format,39Mp), ogladajac fotki z tego apartau (jedna fotka ok 100Mb) zapewniam cie, ze da sie wykorzystac wiecej niz 18 Mpx. A tak powaznie na poczatek polecam 40/50D lub 550D do nauki na poczatek w zupelnosci wystarcza, oraz kilka zacnych szkielek w postaci C50 F1,8 ewentualnie F1,4, C85 F1,8 (super portretowka) plus cos dluzszego czyli C70-200 F4, ewentualnie dobry zoom pod cropa czyli C17-55 F2,8 IS(stabilizacja) tylko, ze on troche kosztuje. Wszystkie te obiektywy i aparaty maja bardzo dobre opinie, nie bedziesz zawiedziony.
    Śnieżynek II, Dubai Style

  6. #26
    miomichal's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Sportback
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez jacekxyz Pokaż post
    Kolega ma slubowego Hasselblad H3D (sredni format,39Mp), ogladajac fotki z tego apartau (jedna fotka ok 100Mb) zapewniam cie, ze da sie wykorzystac wiecej niz 18 Mpx. A tak powaznie na poczatek polecam 40/50D lub 550D do nauki na poczatek w zupelnosci wystarcza, oraz kilka zacnych szkielek w postaci C50 F1,8 ewentualnie F1,4, C85 F1,8 (super portretowka) plus cos dluzszego czyli C70-200 F4, ewentualnie dobry zoom pod cropa czyli C17-55 F2,8 IS(stabilizacja) tylko, ze on troche kosztuje. Wszystkie te obiektywy i aparaty maja bardzo dobre opinie, nie bedziesz zawiedziony.
    kolego chodzi mi o obiektyw do Canona i zejdzmy na ziemie aparat warty prawie tyle co nowe Audi S3 bo cena w 2008r. wachala sie z tego co pamietam ok 140 tyś zł ?????
    EVO CARS Auto Spa - Auto Detailing

  7. #27
    jacekxyz's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gostyń
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez miomichal Pokaż post
    kolego chodzi mi o obiektyw do Canona i zejdzmy na ziemie aparat warty prawie tyle co nowe Audi S3 bo cena w 2008r. wachala sie z tego co pamietam ok 140 tyś zł ?????
    Zgadza sie cos kolo tego dali z 3 obiektywami, pytales to podalem, jako ciekaostke oczywiscie (uzywaja go do reprodukcji obrazow)
    Śnieżynek II, Dubai Style

  8. #28
    grendolf's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nysa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AVU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ja poleciłbym wspominany tu D3000 lub D3100 Nikona. Tani i fajny sprzęcik.
    A resztę pieniędzy możesz wówczas wpakować w autko
    Dodam, że polski autorytet fotografii macro, nie pamiętam teraz nazwiska, unika korzystania z lustrzanek. Używa on kilku najzwyklejszych kompaktów odrobinę podrasowanymi dokładkami typu close-up własnego pomysłu. Zatem talent i pomysł przede wszystkim Nawet aparacik za sztabę złota nie zrobi foty za Ciebie

  9. #29
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    ale po co komsu 10mpx ktory jest amatorem - taka ilosc szczegolow nie dostrzeże i tak..
    a 99% fotek to beda pewnie ogladane na kompie
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  10. #30
    jacekxyz's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gostyń
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo Pokaż post
    ale po co komsu 10mpx ktory jest amatorem - taka ilosc szczegolow nie dostrzeże i tak..
    a 99% fotek to beda pewnie ogladane na kompie
    Wiesz, w kompakcie bez znaczenia 8,10 czy 14 ja tam roznicy nie widze(jakos nie widac wiecej szczegolow), nie przeskoczysz ograniczen matrycy wielkosci malego paznokcia, a wrecz odrotnie im wiecej tym gorzej, wiecej pikseli potrzebuje wicej swiatla itd itp natomiast w lusterku, no coz raczej ciezko bedzie teraz znalezc lustrzanke ktora ma mniej niz 10 mpx
    Śnieżynek II, Dubai Style

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •