Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 24 z 24

Temat: rysa na drzwiach

  1. #21
    uzx's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Wiem, że czerń jest niby najłatwiejszym kolorem do malowania, ale na 2 ciemnych autach cieniowanie mimo wszystko miałem. Widywałem też czarne, na których to by się przydało, choć to oczywiście może świadczyć o kiepskim lakierniku.

  2. #22
    n0w3y_pl's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Westbury
    Auto
    HOOONDA
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    14 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    ludzie mysla ze naprawiany elementbedzie caly malowany baza, wcale nie, idzie tylko przypylic miejsce uszkodzenia i panel przeciagnac klarem, wszystko zalezy jak daleko uszkodzenia sa od krawedzi elementu. Z tego co widze na elementach kolegi moim zdanie nie ma potrzeby cieniowania.

    Bylo 8L 1.9 TDI 110@170
    Bylo 8P 2.0 TDI 140@200/425
    Jest honda civic 2.2 i-ctdi 220/450
    plany - ...

  3. #23
    blacksline's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Shell :)
    Auto
    Audi biturbo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Quash Pokaż post
    Na zdjeciach nie wyglad jeszcze tak tragicznie, sadze ze firmy swiadczace uslugi typu smart repair np. http://www.s-plus.pl/ spokonie sobie z tym poradza bez potrzeby lakierowania calosci.
    Lakierowanie miejscowe moim zdaniem odpada.. i nie da rady tak zrobić..
    Nie widać dobrze tego na zdjęciu.. ale chyba jest też wgniecenie..
    1.Lakiernik będzie się starał wyciągnąć wgniecenie od zewnątrz..jeżeli to nie bedzie możliwe...
    2.Lakiernik najpierw będzie musiał rozebrać tapicerkę drzwi.. aby dostać się wgniecenia od wewnątrz .. następnie dokona pare uderzeń w celu z korygowania powstałego wgniecenia ..
    3.Dobry lakiernik zrobi to tak.. patrz punkt 1 badz tez 2, następnie rzuci lekko szpachli.. dokona pomalowania tego miejsca i okolicy uszkodzenia bazą (czyli kolorem kod lakieru taki jak jest u Ciebie) następnie przecieniuje lakierem na większą część elementu drzwi ( czyli połyskiem) tak aby nie było dużej rózniy odcienia lakieru...
    Ps. Jeżeli masz uszkodzoną powłokę ocynku a z lakiernikiem będziesz umówiony za miesiąc .. aby nie doszło do korozji proponuję zastosować środek brunox epoxu na bazie żywicy epoksydowej bądź też podkładem po uprzednim lekkim oczyszczeniu danego elementu.

  4. #24
    lisek83's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Murowana Goślina
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Dzisiaj lakiernik zabrał auto,w sobotę będę miał do odbioru.Za 2 drzwi +wypolerowanie auto 600zł.A w firmie Typu Smart 500 zł.za drzwi wiec jest duża różnica cenowa.Na 2drzwiach mam wgniecenie plus uszkodzenie lakieru ,na zdjęciach tego nie widać.Na tym kolorze co mam nie trzeba cieniować nadkola przedniego i tylnego.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •