Strona 78 z 187 PierwszyPierwszy ... 2868767778798088128178 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 771 do 780 z 1870

Temat: Sa tutaj motocyklisci? :)

  1. #771
    monik's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    zielone
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    malik hihi, no wiem że tak było niemniej jednak zmieniłam zdanie i... dzisiaj zrobiłam przelew Pro-Motorowi zaczynam kurs 16 sierpnia. Sama się sobie dziwię, że taką szybką decyzję podjęłam

    Faktycznie w porównaniu z innymi szkołami są dość drodzy, jednak tak jak mówisz nie warto oszczędzać (szczególnie, że nigdy z motocyklami nie miałam do czynienia i chcę żeby ktoś mnie nauczył jeździć a nie tylko tego, jak zdać egzamin). Poczytałam opinie w internecie i zasięgnęłam języka u znajomych i Pro-Motor okazał się jedynym sensownym wyborem.
    Best ET: 14.764@1/4mile

  2. #772
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Monika super ze sie przekonalas! Bardzo sie ciesze.

    Co do promotora, to bedziesz zadowolona. Tomek Kulik moze jest troche mniej znany, ale to ta sama szkola. Co ciekawsze, Marek Godlewski i Tomek Kulik kiedys pracowali razem, ale w wyniku pewnej roznicy zdan ich drogi sie rozeszly (nie do konca w przyjacielskiej atmosferze).

    Pro-motor ma na pewno sporo lepszy marketing, co nie znaczy ze szkola jest zla. Tez jest super i daje rade. Dobry wybor. Naucza Cie tego, co potrzeba. Moze sie kiedys u nich spotkamy, bo planuje zapisac sie na dodatkowa teorie i kurs

    I jedna uwaga do wszystkich motocyklistow... Wczoraj dowiedzialem sie o smierci motocyklisty, mojego znajomego ktory jezdzil dobrych kilka lat... Wypadek byl nie z jego winy, samochod zajechal mu droge podczas wyprzedzania. Informacja ta bardzo mnie dotknela. Jezdzijmy zawsze z rozwaga!! I patrzmy na kazdego kierowce, czy to samochodu, ciezarowki czy motocykla. Uwazac trzeba wszedzie. Dzisiaj nie mialem ochoty wsiadac na motocykl Motocykl to tylko narzedzie. Problemem sa ludzie.

  3. #773
    pablo_85's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec/Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Robilem w tym roku kurs wlasnie w Pro-motorze i ogolnie polecam.
    Ale ma do tej szkoly jedna uwage, nie ucza tam prawie wogole tego jak zdac egzamin. Co prawda ja wiekszych problemow nie mialem, ale o wielu rzeczach dowiedzialem sie tuz przed egzaminem od innych zdajacych.
    I jak wszedzie duzo zalezy od tego na jakich instruktorow trafisz, jedni sie bardziej przykladaja, aby cos kursant wyniosl. Inni olewaja i wtedy tak naprawde ten kurs nie rozni sie niczym od kursow w innych szkolach, a kosztuje 500zl drozej niz np. jakis 'gruponowy' kurs.

  4. #774
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Trzeba walczyc o swoje. Czasami moze trzeba sie upomiec? Fakt, ze u Tomka Kulika jest podejscie o wiele bardziej indywidualne. To kazdy mowi i po sobie tez sie z tym zgodze

    Ale jesli trafi sie na dobrego magika w pro-motorze to tez jest super.

  5. #775
    monik's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    zielone
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Dzięki za cenne informacje.

    Macie jakieś konkretne nazwiska szczególnie polecane? Co bym nie trafiła na kogoś, komu nie będzie się chciało, bo ja naprawdę potrzebuję nauki od totalnych podstaw u cierpliwego instruktora

    Jak wszystko dobrze pójdzie to może w tym roku plastik zawita w portfelu o ile nie będę miała kilkunastu podejść do egzaminu
    Best ET: 14.764@1/4mile

  6. #776
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Monika, ja Ci nazwisk nie podam, moze Pablo. Za to teraz juz, zachece Cie do zakupu pierwszej ksiazki, biblii motocyklistow

    Ksiazka zwie sie: "Motocyklista doskonały"

    http://merlin.pl/Motocyklista-doskon...FYIK3wodmDTs-Q

    Zawiera ona podstawowe informacje o tym jak bezpiecznie jezdzic, jak zaczac przygode z motocyklami, co wybrac na pierwsze moto.

    Oczywiscie mozesz sobie sciagnac z neta jakiegos pdf'a (pełno tego) ale ja jednak zachecam do zakupu oryginalnej wersji.

    A teraz z innej beczki, jakie moto w przyszlosci planujesz sobie kupic? :> Czy na razie jeszcze bez konkretnych planow? A moze przynajmnie kategorie zainteresowan nam podasz?

  7. #777
    monik's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    zielone
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Przekonałeś mnie, książka zamówiona Będę miała dobrą lekturę na wieczory

    Oj, ciężkie pytania zadajesz. Póki co chcę zdać prawko, na rozwiązanie problemu w kwestii wyboru moto będę miała całą zimę I zdecydowanie muszę się zacząć bardziej interesować tym tematem, bo jak narazie jestem totalnie zielona.

    Mam nadzieję, że pojawisz się na którymś spocie, będę miała z kim pogadać
    Best ET: 14.764@1/4mile

  8. #778
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Monika, Ty i tak zawsze masz z kim pogadac

    A na spota chetnie wpadne, aby poprostu znalazl wolne popoludnie.

    Fajnie ze grono motocyklistow na a3-club.net sie rozrasta

  9. #779
    pablo_85's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec/Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez malik Pokaż post
    Trzeba walczyc o swoje. Czasami moze trzeba sie upomiec?
    Nie wiem, moze z tego stresu przed egzaminem zapomnialem co mi na kursie mowili

    Ja jestem zadowolony z Pro-motora, dali mi dobre podstawy do jazdy. Egzamin zdalem za pierwszym razem, wiec lepiej chyba byc nie moglo.
    Co do Marka Godlewskiego to on nie zajmuje sie zwyklymi kursantami tylko odpowiada za szkolenia dodatkowe. I te szkolenia to jest przede wszytkim to z czego slynie Pro-motor.
    Monika konkretnych nazwisk nie kojarze, ale z tego co pamietam to plec piekna byla szczegolnie traktowana, wiec powinnas byc zadowolona

  10. #780
    wukasz5's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    AUDI Q
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez malik Pokaż post
    Fajnie ze grono motocyklistow na a3-club.net sie rozrasta
    To i ja sie pochwale, że dzisiaj zdałem egzamin na kat.A za pierwszym razem. Kurs (po rozmowach z malikiem) robiłem u Tomka Kulika. O jego szkole mogę mówić tyko w samych superlatywach, poczynając od rewelacyjnych zajęć teoretycznych prowadzonych przez p. S. Moszczyńskiego jak i zajęć praktycznych. Przed egzaminem (zdawałem na Odlewniczej) obawiałem się trochę placu manewrowego ale okazało się, ze pomimo tego ze ósemki na placu robiłem może z godzinę to nie miałem żadnego problemu z ich wykonaniem. Teraz się ciesze, ze większość jazd spędziłem na ulicy a nie na placu. Plac to formalność zwłaszcza ze ósemka na egzaminie jest wielka jak stodoła.

Strona 78 z 187 PierwszyPierwszy ... 2868767778798088128178 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •