Witam,kiedyś kupując a3 8l wielu forumowiczów mi pomogło, więc zapytam w imieniu kolegi.skoda octavia 1,6benzyna; Silnik znam bo to stare 1,6VW; czy ktoś może z okolic Łodzi? mógłby zerknąć?;Byłbym...
Type: Posts; Użytkownik: sharp; ; Słowa kluczowe:
Witam,kiedyś kupując a3 8l wielu forumowiczów mi pomogło, więc zapytam w imieniu kolegi.skoda octavia 1,6benzyna; Silnik znam bo to stare 1,6VW; czy ktoś może z okolic Łodzi? mógłby zerknąć?;Byłbym...