Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 34

Temat: Miejsce na telefon...co z tym zrobic?

  1. #11

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Takie coś tylko w aso lub na niemieckim e-bayu. Takie coś pasuje tylko do audi...
    Pozdrawiam chyba z 5 a3 8L widzianych na jednej drodze, później tak ok 7 a3 8P widzianych na innej. I jeszcze kilka uśmiechniętych pań w miniówach. Pewnie tego nie przeczytają ale ch... wazne aby sie pochwalic, nie?

    Przepraszam Was że mam 8P!! Aha, no i oczywiście kradłem, aby je miec.

  2. #12
    mody85's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Opolskie
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

  3. #13

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    ...
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Dokładnie o to panowie Tylko chyba to jest do różnych modeli. Trzeba sie konkretnie dopatrzec do jakiego.
    Pozdrawiam chyba z 5 a3 8L widzianych na jednej drodze, później tak ok 7 a3 8P widzianych na innej. I jeszcze kilka uśmiechniętych pań w miniówach. Pewnie tego nie przeczytają ale ch... wazne aby sie pochwalic, nie?

    Przepraszam Was że mam 8P!! Aha, no i oczywiście kradłem, aby je miec.

  4. #14

    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    mam to samo co kolega wyżej co można z tym zrobić ??
    do jakich telefonów to pasuje?
    gdzie dokupić przelotki??
    itp.
    Ostatnio edytowany przez Jarekter - 30-07-10 o 19:49 Powód: Automatyczne łączenie postów

  5. #15
    lukasz87's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    AUDI A3 SportBack Quattro BMN+
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    A ja znowuż nie mam tego przy RNS-sie tylko mam coś tego typu w podłokietniku ;>? każda 8P tak ma ;>?

  6. #16

    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    z miasta
    Auto
    wygodne
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Zacznij od tego zeby siedzac w aucie wlaczyc BT w telefonie i poszukaj czy nie znajdzie sie system handsfree auta. Kolega ostatnio uparcie twierdzil, ze nie ma BT i szukal tej sluchawki, a prosty test z telefonem zaoszczedzil mu kilku stowek wydatku.

    Jesli chodzi o ew. dziurki pozostawione po uchwycie ... widzialem, ze ludzie montuja w to miejsce uchwyty do nawigacji. Ew. kup uchwyt do swojego telefonu i go przykrec w miejsce tego ktory masz teraz - wydatek pewnie w okolicach ~100 zl (do Nokii za fajny oryginalny zestaw + kabelek ladujacy zaplacilem 79 zl).
    Po zmianie marki jeżdżę w TIGUAN'ie

  7. #17

    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    GOP
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    6 razy

    Domyślny

    Witam
    Kiedys szukalem podobnego urzadzenia do tego uchwytu i znalazlem cos o nazwie AKIRA ( czy cos takiego).
    Generalnie zeszlifowalem rozebralem podlaczylem zestaw BT nokii i zostawilem, a stare gratty wywalilem.
    Pozdrawiam

  8. #18

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3 8P Sportback S-Line Ambition
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 BLR
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Trochę może odkopuje stary wątek, ale najlepiej wpasował się w moje zapytanie do wyszukiwarki.

    Mam w aucie tego samego typu uchwyt telefonu na desce. Można wyszukać dość bogatą game uchwytów dedykowanych poszczególnym modelom telefonów: http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=...&rt=nc&ajxpg=1



    Te do nowszych smartfonów generalnie obsługują ładowanie i transmisję BT.

    A czy spotkał się ktoś może z uchwytem bardziej uniwersalnym. W sensie takim żeby z jednej strony pasował mocowaniem do tych 4 ząbków części przytwierdzonej do deski rozdzielczej, a z drugiej strony miał krótki kabelek z microUSB i uchwyt dowolnie regulowany (na przykład żeby zamontować Samsunga Galaxy S4) np.:


    Generalnie pomimo że mam radio RNS-E, to raczej telefon od dłuższego czasu jest moim centrum multimedialnym w aucie: nawigacja (Google Maps), muzyka (Spotify, MP3, Youtube). Zastanawiam się jak poskładać te wszystkie klocki. Miejsce na uchwyt telefonu jest w desce to chętnie bym je wykorzystał. Jakieś zasilanie do tych pinów też jest podciągnięte, więc mogło by służyć za dock z ładowaniem. Pozostanie doprowadzenie sygnału Audio AUX do radia.
    BT moje RNS-E chyba nie ma, chyba że do wyszukiwania trzeba włączyć jakiś specjalny tryb, ale z tego co wyczytałem i tak nie obsługuje transmisji A2DP, jedynie rozmowy tel.

    Jak Wy używacie smartfonów w A3 8P0?

  9. #19

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    koszalin
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Hej, przerabiałem podobny temat
    ja odkręciłem stare kopytko audi, kupiłem uchwyt w Media Markt za 70 zł. Chyba nazywał się "Crab XL" i za każdym razem wkładam smartfona w ten uchwyt. Dla mnie jest super. Telefon żony też pasuje i dobrze widać Automapę z telefonu na tym uchwycie. Dodatkowo używamy zestawu głośnomówiącego przez bluetooth i BNS5.0 bo tym jak dostaliśmy 2 mandaty za rozmawianie przez telefon podczas jazdy . Teraz mam plan żeby przez ten otwór po oryginalnym uchwycie podłączyć krótki kabelek do ładowania telefonu, tak aby nie zajmować wejścia na ładowarkę koło hamulca ręcznego. Nie ogarniam tylko trochę tych spraw elektronicznych i przydałaby się pomoc. Z tego co sprawdzałem to kabel micro USB ma w środku 4 przewody i fajnie żeby ktoś dał znać czy można to podłączyć do kostki z kablami po oryginalnym uchwycie .

  10. #20

    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    xxx
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Ja dorobiłem coś takiego.
    http://zapodaj.net/7ad33efb394a4.jpg.html

    Adapter z kawałka pleksy z wyciętymi otworami pasującymi do uchwytu, oraz przyklejona podkładka Gecko.
    Mój Pentagram Combo wytrzymuje codzienną godzinną jazdę przez około miesiąc, później trzeba podkładkę przemyć, to jedyna wada tego rozwiązania.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •