Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 29 z 29

Temat: Zderzenie z łosiem.

  1. #21
    Scythe's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sokółka
    Auto
    Audi Ałosiem
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Dzięki wielkie chłopaki za pomoc. Dziś lecę do ubezpieczalni szastać dokumentami . Audi zabrane z parkingu policyjnego do kumpla na podwórek. Jak nie będzie rzeczoznawcy.. to dziś rozbiorę to co dobre i oczekujcie w zakładce sprzedam dużo fantów . Intercooler zauważyłem, że chyba przedziurawiło, bo kurde jak wjeżdżałem na lawetę to syczało jak blow off i mocy zbrakiwało.


    PS:
    Zawsze chciałem mieć blow off..

  2. #22
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    nie ma co ukrywać że przyznają ci całkowitą szkodę
    ale jest tego druga strona medalu
    ubezpieczyciel wyliczy ci kwotę za auto która będzie sam zobaczysz śmieszna
    i jesli będziesz chcial powaliczyc to niestety ale tylko dzięki firmie o której wcześniej ci pisałem bądz odwołując się a w następstwie przez sad

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  3. #23
    KRYSTEX's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Charsznica/Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Niekoniecznie będzie śmieszna. Mi ostatnio wyliczyli bardzo korzystanie na samochód, który dostał czołowo, także szkoda całkowita poszła z miejsca. Tylko musisz pamiętać, że np. jeżeli auto zostanie u Ciebie i wartość rynkową wyliczą Ci na np. 8tyś to musisz odjąć z tego cenę złomu pojazdu, który posiadasz. Także 8 tyś. wyliczyli za auto, złom warty jest 500zł to dostajesz od nich 7,5t tyś, bo złom który masz oddajesz do utylizacji i wtedy masz tą sumę 8tysięcy.
    Jeszcze jedna ważna sprawa, jeżeli masz jakieś faktury, paragony itp. na rzeczy, które robiłeś przy audi w jakimś niedalekim odstępie czasu to w piśmie do nich oprócz tego ile oczekujesz kasiory za sam pojazd to uwzględniasz to dołączając jakieś dokumenty, jest szansa, że coś wrócą. Tak samo jeśli telefon czy jakiś inny sprzęt został uszkodzony, to również masz prawa żądać za to zwrot kasy. Musisz walczyć o swoje i nie dać się zapchać marnym groszem. Jak zaproponują śmieszną kwotę to do adwokata i niech walczy, on będzie wiedział co robi.

  4. #24
    shybby's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gołdap
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Z tym odszkodowaniem to może nie być tak kolorowo. Kilka lat temu miałem przygodę z losiem, nic poważnego ale troszkę szkód narobił. Policja na wstępie powiedziała że za kolizję z łosiem ciężko wyrwać kasę. Poczytaj jest opisanych kilka historii na różnych forach. Powodzenia oby tobie się udało. Moją sprawą nawet wcześniej wspominana firma która zajmuje się odszkodowaniami nie chciała się zająć i odpuściłem.

  5. #25
    Scythe's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sokółka
    Auto
    Audi Ałosiem
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    No to po kolei.. byłem na początku w firmie, która zabrała auto na parking z miejsca zdarzenia. Powiedzieli, że umowy z PZU nie mają, także nie dostaną od nich pieniędzy (czyt. muszę pokryć koszta lawety i parkingu auta za jedną dobę). Druga sprawa.. byłem w ubezpieczalni. NNW i PZU AutoPomoc które było wykupione przez poprzedniego właściciela wygasło razem z przepisaniem umowy ubezpieczenia na mnie. Nikt mnie nie informował o takim czymś.. jednakże. Nie przysługuje mi nic.

    Zostaje tylko pismo do Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku do wydziału rolnictwa i leśnictwa, że łoś był pod ochroną, że narobił szkód, bo teren był niezabezpieczony i tyle. Dostane marne grosze i na tym się sprawa skończy.

    Autem pracowałem jako kierowca w pizzerii. Teraz nie mam nic..

  6. #26
    KRYSTEX's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Charsznica/Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Postaraj się skontaktować z jakimś adwokatem, może jednak da się coś mądrego zrobić w tej sprawie aby odzyskać jakieś pieniądze za auto..

  7. #27
    Hebe's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Zwierzyna leśna należy do skarbu państwa i nie dostaniesz ani grosza ponieważ nigdzie nie jest napisane że właściciel ma prawo wypłaty za straty.Koła łowieckie nie mają nic do tego i nie są właścicielami stworów co w lesie i tych co z lasu wychodzą na drogę.Jedyną kasą która zostanie wypłacona to NW dla pasażera i ta za auto(części,złom)
    Szczęście że wyszliście z tego cało.
    Będę śledziła temat zobaczymy co wywalczysz.Powodzenia.

  8. #28
    markopolo07's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kuj-Pom
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Jeśli chodzi o NNW i PZU auto pomoc to w chwili sprzedaży auta przestają być ważne nawet jeśli sprzedawca opłacił całość z góry, na nowego właściciela przechodzi tylko samo OC. Niemniej jednak powodzenia.

  9. #29
    Scythe's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sokółka
    Auto
    Audi Ałosiem
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Nie ma co walczyć już.. nie ma z kim.

    Sprzedam wnętrze (poczyszczone), felgi z oponami, silnik i zderzak tył z klapą tył i tyle.. resztę wrzucę szczypcami na tira i wywiozę na złom..
    Dzięki za uwagę w temacie..


    PS: Macie edit w pierwszym poście. Wszystkie zdjęcia jakie mam wstawione.
    Ostatnio edytowany przez Scythe - 08-09-14 o 22:54

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •