Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokazane rezultaty 31 do 39 z 39

Temat: A4 2,6 Quattro, 5500zł, Częstochowa, 1995, Czarny

  1. #31
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    Kazdy Ci konstruktywnie napisal ze to gniot i nie warto sie w to pchac tym bardziej ze sam napisales ze Twoja sytuacja jest nieciekawa i nikt w to nie wnika jaka jest.
    Wiec czego Ty wlasciwie oczekujesz? Kup sobie "nieaudi" w tych pieniadzach i sie ciesz z jazdy, a jak chcesz miec audi i to koniecznie to, to plac i placz

    Kiedy Facet mówi, że coś zrobi to to zrobi! I nie trzeba mu o tym co pół roku przypominać


  2. #32

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Oczekuję takich odpowiedzi jak skrzypul udzielił. Na zasadzie - 'w tych rocznikach psuje się to', 'zwróć szczególną uwagę na..' i tak dalej. Opinia na zasadzie "to gniot bo właściciel nie skończył podstawówki" albo "to gniot bo nie kosztuje 2x więcej od przeciętnego audi na allegro", nie jest żadną opinią bo opiera się tylko i wyłącznie na przypuszczeniach bądź stereotypach. Wszystko można ująć i przedstawić w inny, konstruktywny sposób - w języku ludzi inteligentnych a nie w języku małp. Jeśli to audi wydaje Ci się zbyt tanie to powiedz że jest zbyt tanie i żebym zwrócił uwagę na to i tamto a nie krzycz że jest gniotem - bo nie widziałeś go i tego nie wiesz.

    Wrzucając ten wątek liczyłem na bardziej sensowną dyskusję podpartą rzetelnymi informacjami i faktami..
    To może zaczniemy od początku...

    Hej Panowie! Jestem yeżyk i na forum audi siedzę już chwilę. Posiadam A3 TDI w którym wysrał się silnik i nie mam w tej chwili gótówki żeby wyłożyć na jego naprawę. Tu jest problem, ponieważ auto służy mi do pracy - pokonuję nim miesięcznie od 1000 do 3000 kilometrów służbowych jako handlowiec międzynarodowej firmy. Niestety, ale do wykonywania swoich obowiązków potrzebuję pilnie auta, a na chwilę obecną zostałem z motocyklem (Yamaha YZF 750R) . W tym sęk że nie mamy sezonu na jego sprzedaż a mi się śpieszy (bo MUSZĘ pracować, tworzy się dziwna zależność - bez auta nie ma pracy, bez pracy nie ma auta) więc pomyślałem że mógłbym się za coś zamienić.. Trafił się jeden gość który jest jak narazie zainteresowany taką zamianą http://olx.pl/oferta/sprzedam-zamien...tml#11643af18f . Rozważam tą opcję bo potrzebuję czymś jeździć, a tym mógłbym przynajmniej przetrwać okres nadchodzącej zimy, sprzedać może i z drobną stratą (do zniesienia) i za sprzedane pieniążki wtedy naprawić A3kę, lub poprostu w międzyczasie odkładać na jej naprawę. Wybieram się obejrzeć to A4, więc powiedzcie mi na jakie elementy szczególnie zwrócić uwagę? Co może świadczyć o zbytnim wyeksploatowaniu lub nadchodzącej awarii? Nie znam typowych bolączek tego modelu więc zwracam się do was.

  3. #33
    mmaciek's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    12 razy

    Domyślny

    Siema.
    Bardzo fajne auto. Z tyłu poliftowe lampy. Kup sobie miernik magnetyczny(20zł) i sprawdź czy nie ma za dużo ton szpachli bo przez obciążenie mogą być gorsze osiągi. Albo żeby nie zdarzyła się sytuacja że na światłach ty pojedziesz a tył zostanie.
    Przykład weryfikacji blachy:



    Dłutem nie musisz sprawdzać ale miernik wystarczy.

    Przebieg nieważny jaki tam jest wiedz o tym że na 100% nie oryginalny

    Kolega ma a4 2.4 160km 2000r wymieniał 2 tygodnie temu rozrząd i wyszły go same części ok 900zł. (części kupowałem z nim więc nie baja jakaś)
    Zawieszenie nie drogie za 500zł na alledrogo komplet wahaczy na przód kupisz.
    W ogłoszeniu brak zdjęcia i informacji czy silnik jest więc też pasuje sprawdzić, jak będzie to poszukaj wycieków. W okolicach torsena tyż posprawdzaj.


    Auto ciekawe tylko wszystko zalezy od stanu. Żeby nie okazało się że będziesz wszystko musiał naraz robić

  4. Podziękowania dla mmaciek za pomoc w problemie

    yezozwierz (02-10-14)

  5. #34
    nickT's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Quattro
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    41 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Za cene silnika do audi i jego przekladki kupisz dobrego lanosa z gazem tanie czesci i eksploatacja, idealny do oszczedzania
    Calkiem dobre auto, wiem bo jezdzilem takim od nowosci
    04,2011 1.9tdi ~350km ET 12,857
    2014 ASZ quattro+ 189km 400Nm

  6. #35
    sarin's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    143 razy

    Domyślny

    Panowie, wystarczy już

    yeż, nie bierz tego wszystkiego tak bardzo do siebie, przymruż czasem oko


    Ogłoszenie w archiwum, czyżby już po wszystkim?

  7. Podziękowania dla sarin za pomoc w problemie

    yezozwierz (02-10-14)

  8. #36

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Gościu wystawia co trochę nowe ogłoszenie - generalnie umówiony jestem z nim wstępnie na sobotę ale zobaczymy co z tego wyniknie. Wiesz, mogę przymknąć czasem oko ale bez przesady - wszystko ma swoje granice.

  9. #37
    DOBRY369's Avatar
    Data dołączenia
    May 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NA ZESŁANIU
    Auto
    Cupra R
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    25 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Popytalem troche sasiada bo ma tez ten sam silnik w a4 tylko bez Q. Ceny czesci nie sa jakies kosmiczne(jezeli nie psuje sie wszystko na raz) co do razrzadu mechanicy u mnie krzycza za wymiane 200-250zl, a co do czesci to zalezy na jakich to bedzie robione od ok 500 do 900zl, najtanszy zawias od 450zl, np swiece NGK od ok 100zl, przewody Beru 260zl. Czesto moze miec wycieki oleju(miska, chlodnica oleju, dekle) Spalanie zalezy od stanu silnika i oczywiscie sposobu jazdy ok 11-15l. Pojedziesz i obejrzysz..ale gdy bedziesz chcial go sprzedac licz sie z tym ze wartosc sporo spadnie.. POWODZENIA

  10. #38
    Somebody101's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJZ
    Auto
    Honda Civic 8gen 1.8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    19 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez yezozwierz Pokaż post
    Gościu wystawia co trochę nowe ogłoszenie

    To standardowy zabieg zeby przyciagnac potencjalnego kupujacego. Jak ktos by zobaczyl ze auto ma 2tys wyswietlen to by od razu odpuscil.. bo jakby auto bylo cos warte to by dawno poszlo. A tak.. nowe ogłoszenie, wyswietlen 10... toz to prawdziwa okazja trzeba wolne brac z roboty i jechac bo jeszcze ktos z przed nosa nam go sprzatnie i w koncu sie trafia jelen co taka okazje kupuje Nie pije do ciebie yezozwierz bo wierze ze swoj rozum masz, ale jak tresc ogloszenia brzmi jak akt desperacji byle tylko ktos auto kupił i gość jest w stanie przed zima zamienic auto na motor...no to troche cos tu bardzo smierdzi

  11. #39

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Temat do zamknięcia, nie zdążyłem obejrzeć bo się sprzedało.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •