Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 39

Temat: A4 2,6 Quattro, 5500zł, Częstochowa, 1995, Czarny

  1. #1

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny A4 2,6 Quattro, 5500zł, Częstochowa, 1995, Czarny

    Koledzy moi drodzy, jak wiecie moje A3 nie żyje nadal a ja poszukuję czegoś na trochę żeby mieć czym jeździć. Znalazłem osobę gotową zamienić się za mój motocykl, i to jest właśnie to:
    http://olx.pl/oferta/sprzedam-zamien...tml#11643af18f

    I teraz Panowie parę pytań.. Co sądzicie o tym egzemplarzu? Warto pchać się w ten silnik i quattro? Jak pojadę go oglądać (a to już niebawem może nastąpić) to na co szczególnie zwrócić uwagę? Jakie to może mieć bolączki i niepokojące objawy? Nie chcę wtopić po raz kolejny..

  2. #2
    Łódzkie skrzypul's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź/Żywiec
    Auto
    Town&Country
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    619 razy
    Podziękował
    308 razy

    Domyślny

    Cutując: kwatro, ful opcja, skura....
    Gość nie skończył podstawówki i zapewne z podobnym zaangazowaniem podchodził do tematu wymian i eksploatacji.

    Wtopisz jak nic. Ewidentnie widać, że chce się pozbyć trupa.
    Jak teraz liczysz grosz to omijaj to auto szerokim łukiem.

    Rozejrzyj się za corsą... bo co jak co ale opelka naprawisz za grosze i cena paliwa Cię nie zeżre.... zawsze jakiś kompromis...
    Uwaga! Mój nick wymawiamy tak jak jest napisane: skrzypul a nie "skszypół"

    205 1.9 GTi 128KM, CRX Del-Sol 1.6 136KM, A3 8L 1.8TQ 180KM, S3 8L BAM 260KM, A3 8P 2.0TQ 400KM
    S4 B8 3.0 TFSi: 475KM
    Chrysler Town&Country 3.6 290PS

  3. #3

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    W tym sęk że nie mam się za czym rozglądać.. Muszę pochytać coś za co znajdzie się chętny na zamianę za mój motocykl.. Generalnie to ma być coś co będzie warte potem przy odsprzedaży te 4 kafle przynajmniej..

    Treść opisu to treść opisu, nie martwi mnie zbyt specjalnie. Bardziej liczyłbym na rady na co zwrócić uwagę w tym samochodzie i jakie ma bolączki..

    Rozmawiałem z gościem przez telefon - generalnie nie wyczułem żadnego powiązania z opisem, kulturalna i poprawna polszczyzna w rozmowie Zobaczymy, może pojadę się lepiej zorientować. Ponadto powiedzcie mi czy np koła zimowe 15" z A3ki będą pasować do A4? Nie dopytałem czy ma zimę..
    Ostatnio edytowany przez yezozwierz - 01-10-14 o 07:25

  4. #4
    Chmiel's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sokółka
    Auto
    Skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Nie będą pasować. Inny rozstaw

  5. #5

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    No właśnie też do tego doszedłem, szlag. Cóż, trudno to jeszcze nie jest dyskwalifikacja wszystkiego. Błagam, niechże mi ktoś powie na co zwrócić uwagę w A4 i to Q. To będzie moja pierwsza styczność z takim autem. Chyba że ktoś z częstochowy by się ofiarował z pomocą?

  6. #6

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    43 razy

    Domyślny

    na to samo co w każdym aucie... spasowanie elementów, komputer podpiąć (moim zdaniem to wrecz obowiazek), przejechać sie zobaczyć czy nie ściąga przy przyspieszaniu i hamowaniu, czy obroty nie faluja i czy rdza nie wychodzi w jakis tragiczny sposob, zreszta za takie pieniadze nie oczekuj rewelacji, pchanie sie w v6 za 5 tys to wrecz murowany wydatek. quattro mozesz sprawdzic na piachu czy wszystkie kola sie kreca przy mocnym ruszeniu
    Ostatnio edytowany przez kfasny - 01-10-14 o 08:35

  7. #7
    matek600's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi S3
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Kupisz to i za chwile będzie kolejny temat ze samochód się rozleciał,to nie są tanie auta w serwisowaniu,a pakiet startowy na dzień dobry Cie zje

  8. #8

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    matek, twoja opinia opiera się na jakiś racjonalnych powodach czy na zasłyszanych informacjach? Z tego co wiem to części do tego auta nie są kosztowne to raz (rozrząd z pompą 300-400zł, tarcze jak do A3 etc), a dwa silnik bardzo żywotny.

    Poza tym podkreślam, że samochód nie ma byc na X lat dla mnie. To ma być sposób na przezimowanie, ewentualnie poszedłby do sprzedaży żeby zdobyć kasę na naprawdę A3. Ciężko teraz sprzedać motocykl bo to zupełnie nie sezon na to, dlatego myślę o zamianie.

  9. #9
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Myślisz, że później łatwo znajdziesz klienta na 2.6q bez gazu i raczej w średnim stanie?
    Wydaje mi się, że w takim aucie (za takie pieniądze) napęd i inne pierdoły mogą być uciążliwe.
    Poza tym, chcesz lać tyle beny w takiego parcha?

  10. #10

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    43 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez yezozwierz Pokaż post
    matek, twoja opinia opiera się na jakiś racjonalnych powodach czy na zasłyszanych informacjach? Z tego co wiem to części do tego auta nie są kosztowne to raz (rozrząd z pompą 300-400zł, tarcze jak do A3 etc), a dwa silnik bardzo żywotny.
    w v6 masz dwie glowice wiec wszystkie koszta x2, generalnie silnik zywotny (to chyba jest ABC) ale podejrzewam ze za ta kase nikt nie sprzedawałby sprawnego v6 q. pojedz przejedz sie podepnij kompa i licz ze przez zime nic powaznego sie nie wysra. widze ze tam nie ma tez LPG wiec licz sie ze spalaniem 13-14 w miescie

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •