Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 39

Temat: A4 2,6 Quattro, 5500zł, Częstochowa, 1995, Czarny

  1. #11

    Data dołączenia
    Jul 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ja moglbym ja zobaczyc w piatek

  2. #12
    wojt's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    91 razy
    Podziękował
    44 razy

    Domyślny

    Jedź, obejrzyj, mam nadzieję, że wtedy ochłoniesz. Po twoich przygodach i brakiem funduszy na naprawę, kupienie takiego auta jest bardzo mało rozsądne. W tym jak za miesiąc coś się wysra, to nie naprawisz, a o sprzedaży możesz zapomnieć. Jak Skrzypul, proponuję rozejrzeć się za jakimś Punto, albo Clio z małym silnikiem. Przynajmniej takie sprzedasz bez problemu na wiosnę...

  3. Podziękowania dla wojt za pomoc w problemie

    lumberjack (01-10-14)

  4. #13

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    barteq - ja się wybieram w czwartek chyba do gościa, może dałbyś radę popołudniem? Panowie, ja wiem że to nie jest oszczędne auto, tego mi tłumaczyć nie trzeba. Bardzo chętnie zamieniłbym się za Punto czy coś podobnego, tylko że brak chętnych na zamianę.. Jeśli chodzi o temat późniejszej odsprzedaży to mnie martwi, racja. Ale z kolei będę mógł zejść trochę z ceny zapewne przy sprzedaży. Poza tym popatrzcie jak chodzą te samochody - to nie jest niska cena za takie audi, powiedziałbym że w zupełności normalna.

  5. #14

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    43 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez yezozwierz Pokaż post
    to nie jest niska cena za takie audi, powiedziałbym że w zupełności normalna.
    cena na tablicy czy allegro nie jest wyznacznikiem wartości, ale widac ze odpierasz wszystkie rozsądne argumenty wiedz tylko ze jak cos sie wysra szybko ceny napraw dojdą do kwoty którą zapłacisz za auto (nie liczać ogromnego spalania pb)

  6. #15
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez yezozwierz Pokaż post
    to nie jest niska cena za takie audi, powiedziałbym że w zupełności normalna.
    Zarejestrowane B5 2.6q, które nie będzie miną, za 4500, bo o takiej kwocie była mowa w opisie, to normalna cena?

    Jeśli ktoś przykładał uwagę do serwisowania i dbania o auto tak samo jak do odpowiedniego przyklejenia emblematu a4 na klapie to spoko, na pewno będzie się spisywać

  7. #16

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Dobra, podsumowując dotychczasowe rozważania..
    Będzie dużo palić - ok, rozumiem.
    Jest za tania - to ile powinna kosztować? Gdzie znajdę realny wyznacznik wartości takiej A4ki? Wg cen z serwisów internetowych ten silnik i ten rocznik ceni się w przedziałach 3-6tys.

    Kwestie wizualne widzę, była walona w przód na pewno i tył też miała malowany - jakoś mnie to nie przeraża, jakość naprawy sam ocenię na miejscu. Podobnie przebieg na poziomie 340 tys wydaje się realny patrząc na stan auta i też mnie nie przeraża. Co do osoby właściciela nie mam większych zastrzeżeń jak do tej pory - opis opisem, rozmowa telefoniczna rozmową i tu wyglądało to inaczej.

    Natomiast dalej nie uzyskałem odpowiedzi na rzeczy najbardziej mnie nurtujące - na co szczególnie zwrócić uwagę w tym audi? Gdzie zajrzeć, którą osłonkę ściągnąć, gdzie zaświecić latarką? O to mi chodzi. Chcę wiedzieć co lubi się w tym psuć, bądź co może wskazywać na nadchodzącą awarię. Z wywiadu telefonicznego wynika że na większych dziurach coś słychać - ponoć stabilizator. To może o tym mi coś wiecej powiedzcie.

  8. #17
    Łódzkie skrzypul's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź/Żywiec
    Auto
    Town&Country
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    619 razy
    Podziękował
    308 razy

    Domyślny

    B5 ma drogie aluminiowe wielowahaczowe zawieszenie. Jego wymiana na samym przodzie to 1300-1700zł i robisz to raz w roku.
    Więc to wcale nie musi być stabilizator.
    Przy jeździe, przy dodawaniu gazu zaobserwuj, czy nie słychać stuku. Jak stuk jest słyszalny to wał, łącznik wału lub podpora wału kończy żywot. 300-2000zł.
    Działanie elektryki jest jak w a3-jeśli chodzi o koszta. Nie tanie więc lepiej, by wszystko działało.
    Na silnik pakiet startowy: rozrząd, filtry, płyny: max 800zł, bo to tani motor w częściach, ale.... włożyć musisz.
    Klocki i tarcze tanie, bez dramatu.

    W tym modelu lubi wychodzić ruda, w tym wieku łuszczy się klar, opadające drzwi to też norma.

    Tak na szybko, póki co tyle
    Uwaga! Mój nick wymawiamy tak jak jest napisane: skrzypul a nie "skszypół"

    205 1.9 GTi 128KM, CRX Del-Sol 1.6 136KM, A3 8L 1.8TQ 180KM, S3 8L BAM 260KM, A3 8P 2.0TQ 400KM
    S4 B8 3.0 TFSi: 475KM
    Chrysler Town&Country 3.6 290PS

  9. Podziękowania dla skrzypul za pomoc w problemie

    yezozwierz (02-10-14)

  10. #18

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    43 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skrzypul Pokaż post
    Jego wymiana na samym przodzie to 1300-1700zł i robisz to raz w roku.
    oj to może przesada, za 1700 to chyba kpl przod i tyl, czy sie mylę? no i wymieniając cały komplet p i t naraz mamy spokój na dużo dłużej niz rok ale tak czy siak to kwoty o połowie wartości auta

    edit:

    tak jak myslalem kpl lemforder przod i tyl 1500

    http://allegro.pl/zestaw-wahacze-lem...633087520.html

  11. #19

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    A6 C5 4.2 V8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    no wiem jak to wygląda z zawieszeniem w A4, ale dzięki za przypomnienie kontynuując to faktycznie z tego co wiem to raz do roku trzeba coś z tym robić żeby było idealnie. No ale, ja tym autem roku nie mam zamiaru jeździć..

  12. #20

    Data dołączenia
    Jul 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    jutro mam czas 9-17, jakby co to pw to sie zgadamy, mam nadzieje ze nie jest to z 50km od miasta

  13. Podziękowania dla barteq161 za pomoc w problemie

    yezozwierz (02-10-14)

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •