Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 21

Temat: Demontaż, wymiana zamka drzwi

  1. #11

    Data dołączenia
    May 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dukla
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam wszystkich. Nie chce zakładać osobnego tematu żeby nie zaśmiecać więc pozwolę sobie napisać tutaj. Mianowicie, planuje wymienić zamek drzwi prawych przednich w audi a3 8p 2003r. Chce kupić używany i stąd mam dwa pytania: czy mozna przełożyć linkę ta która zaczepiamy do klamki z jednego zamka do drugiego? I podejrzewam Ale wolę się upewnić, że trzeba ten zamek jakoś zakodowac tak by był otwierany z kluczyka? Przepraszam jeśli zły temat i dziękuję serdecznie za odpowiedź

  2. #12
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez semaaaciek3 Pokaż post
    zamek drzwi prawych przednich w audi a3 8p 2003r.
    w 2003 ( my2004 ) sa tylko jedne drzwi prawe, pasazera,, bo to 3D

    wymieniasz zamek, a nie linke

    zamek na 99% taki jak na rysunku ( po vin dla 8p 3d my2004 )



    8E1 837 016
    nic sie nie koduje
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  3. #13

    Data dołączenia
    May 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dukla
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ten Zamek który chce założyć jest bez linki stąd moje pytanie, czy ewentualnie można przełożyć linkę z j3dnego zamka do drugiego.

  4. #14

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wadowice
    Auto
    VW Polo 6N [XXL] Flashrot
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Wyjęcie wkładki zamka

    Cześć , mam problem , nie mogę wyjąć wkładki zamka drzwi w 8p. Postępuję zgodnie z instrukcją elsy czyli luzuję torxa i co prawda wkładka luzuje się ale za nic nie chce wyjść, problem zaczął się od tego, że kluczyk kręci się w lewo prawo bez oporu , czasem zadziała centralny ale ogółem nie działa manualne zamykanie i otwieranie auta. Rozebrałem też boczek ale od wewnątrz , żeby zdjąć klamkę według elsy należy wyjąć pierwsze wkładkę , ale nie da się . Proszę o pomoc , jak temu zaradzić ? Miał ktoś taki problem w ogóle ?

  5. #15
    kuebk's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    143 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez semaaaciek3 Pokaż post
    Ten Zamek który chce założyć jest bez linki stąd moje pytanie, czy ewentualnie można przełożyć linkę z j3dnego zamka do drugiego.
    Tak da sie przelozyc, patrzac na obrazek linka od zamka do klamki wystepuje jako osobna czesc zamienna. Jesli nie daloby by sie jej wymienic to po co taka czesc zamienna ktorej nie da sie zamontowac?

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kamilo2277 Pokaż post
    Cześć , mam problem , nie mogę wyjąć wkładki zamka drzwi w 8p. Postępuję zgodnie z instrukcją elsy czyli luzuję torxa i co prawda wkładka luzuje się ale za nic nie chce wyjść, problem zaczął się od tego, że kluczyk kręci się w lewo prawo bez oporu , czasem zadziała centralny ale ogółem nie działa manualne zamykanie i otwieranie auta. Rozebrałem też boczek ale od wewnątrz , żeby zdjąć klamkę według elsy należy wyjąć pierwsze wkładkę , ale nie da się . Proszę o pomoc , jak temu zaradzić ? Miał ktoś taki problem w ogóle ?
    Jak odkrecisz torxa to nie da rady wlozyc kluczyka i wyciagnac razem z kluczykiem?

  6. #16

    Data dołączenia
    Feb 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dobrodzień
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny

    Witam
    Mam problem z nowym zamkiem w drzwiach ze strony kierowcy. Otóż nie działa w nim otwieranie samochodu z kluczyka. Zamykanie z kluczyka działa bez problemu,tak samo z pilota (zamknięcie+otwarcie). Pomimo iż firma u której zamówiłem część wysłała mi kolejny zamek usterki nie ustąpiła.
    Na starej części działa normalnie. Wymieniam dlatego iż nie otwiera drzwi pilotem.
    Model zamku 4F1837015E
    Czy spotkał się ktoś z takim problemem?

  7. #17
    xSnax's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    inny

    Domyślny Demontaż zamka

    Witam, mam problem z demontażem zamka w a3 8p. Jak na zdjęciach poniżej, jak zdemontować to mocowanie na zdjęciu ? mam to jakoś odkręcić ? Nie chce szarpać żeby czegoś nie urwać. Mam jeszcze problem z wtyczką, jak ją wyciągnąć ? chyba się ją odbezpiecza jakoś od tej strony wewnętrznej ale nie widzę.

    Zdjęcie 1: https://zapodaj.net/1f911347868c0.jpg.html
    Zdjęcie 2: https://zapodaj.net/501b9a8911c66.jpg.html

  8. #18

    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    Seat
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Ten Ala pierścień ciągniesz w dół i cięgna wypinasz. Co do wtyczki to wg zdjęcia masz u dołu blokadę, mocno wciskasz i ciągniesz. Ew są specjalne klucze do tych wtyczek- polecam.

  9. #19

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi A3 8P Q '06
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    39 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cześć,

    czy wkładka zamka z przedlifta pasuje do poliftowej klamki?
    anonimowe A3 8P.

  10. #20

    Data dołączenia
    May 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi A3 8P Sportback
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)

    Domyślny

    Cześć,
    mam mały problem po zamontowaniu zamka w tylnych drzwiach pasażera. Drzwi nie otwierały się z pilota, jedynie od węwnątrz. Zdemontowałem wszystko, rozkręciłem zamek, wyczyściłem i nasmarowałem. Po skręceniu i wpięciu wtyczki zamek zaczął ponownie działać. Zamontowałem go tymczasowo, drzwi zamknęły się poprawnie, obecnie nie mogę ich otworzyć w żaden sposób: pilot, zewnątrz, wewnątrz. Starałem się wszystko dobrze poskładać, wspierając się różnymi forami i filmami na YT. Czy mogę w jakiś sposób otworzyć te drzwi ?. Ciągnięcie za linkę od wewnątrz nic nie daje. Mam zdemontowany boczek i dostęp do zamka.

    Dziękuję za wszystkie podpowiedzi.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •