Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokazane rezultaty 91 do 95 z 95

Temat: Automatyczna skrzynia biegów - problemy, tryb awaryjny

  1. #91
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

  2. #92

    Data dołączenia
    Dec 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny Zamiana automatycznej skrzyni DLR na inną? a3 1.8 AGN

    Witam kupiłem audi a3 8l w którym była automatyczna skrzynia biegów z przeznaczeniem na części do mojej ale stwierdziłem że chciałbym ją przywrócić do życia.
    Czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć czy da się wstawić inną automatyczną skrzynię biegów do audi a3 8l 1.8 AGN rocznik 1997 ?
    Na ten moment w aucie nie ma żadnej skrzyni ponoć pojechała do jakiegoś serwisu i już nie wróciła.
    Z naklejki wyczytałem że powinna być o oznaczeniu DLR na moje nie do zdobycia.
    Na innym forum nie wiem czy można podawać nazwy była to elektroda dostałem od użytkownika IceMan75 przydatny link który pokazuje wszystkie dostępne automatyczne skrzynie dla a3 8l https://workshop-manuals.com/audi/a3...ios_equipment/ z opisu wynika że odpowiednikiem jest skrzynia DQD również nie do zdobycia. Po przestudiowaniu linku i znanego portalu oraz starej tablicy ogłoszeń wyszukałem dwa modele skrzyni które są dostępne DMN i FDA również do silników 1.8 125KM
    niestety różnią się parametrami i teraz moje pytanie czy jeśli wymieniłbym skrzynię , sprzęgło i sterownik to to może zadziałać? Dodam że jestem laikiem w kwestii automatów.
    Czy ktoś ma doświadczenie lub wiedzę w tej materii?
    Za wszelkie sugestie i odpowiedzi będę bardzo wdzięczny

  3. #93

    Data dołączenia
    Apr 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lubuskie
    Auto
    Audi a3 8l
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    audi a3 8l problem ze skrzynia automatyczna
    Witam panowiem jestem tutaj nowy wiec jezeli cos robie nie tak prosze mnie poprawic
    potrzebuje waszej pomocy kupiłem audi a3 8l z 99 roku 1.6 AKL skrzynia automatyczna 4 biegi ECT i własnie problem tkwi w tej skrzyni po przełaczeniu na inne przełozenia zero reakcji całkowity luz . oczywiscie auto odpalam hamulec i czy dam na P czy na D auto ma luz nic sie nie dzieje zero reakcji podłaczyłem pod komputer to mam bład 00625 <sygnał o predkosci własnej pojazdu .sygnał nieprawidłowy . stały> moze ktos pomoze . dziekuje i pozdrawiam

  4. #94

    Data dołączenia
    Dec 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny Skrzynia ag4 nie widzi czujników

    Witam. Problem następujący.
    Co jakiś czas skrzynia ag4 przechodzi w tryb awaryjny ( na D zblokowany trzeci bieg - brak zmian i redukcji, z manuala wchodzi 1 i 2)
    Vcds mówi o:
    G68
    03-00 no signal

    G38
    03-00 no signal

    00652- gear monitoring
    27-10 implausible signal - intermittent

    Od czego zacząć?
    Chyba mało prawdopodobne, że dwa czujniki poszły jednocześnie.
    Do tego częste zapalanie się ESP na przemian z wchodzeniem skrzyni w awaryjny.
    Jak skrzynia jest w awaryjnym to nie pokaże się błąd ESP
    Pozdrawiam

  5. #95
    endriuu's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Universe
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    raz

    Domyślny A3 8L padła skrzynia automat ERX

    Drodzy. Auto od 15 lat w rodzinie. prawie pół mln km 1.9 TDI silnik zdrów jak ryba ale padła skrzynia. Raczej w całości do wymiany. Ciężko o ERXa na rynku. Czy jest coś czym można zastąpić ta skrzynię? Jakiś automat o innym symbolu ale o lepszej dostępności? A może przekładka na manual?

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •