Strona 10 z 37 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 91 do 100 z 365

Temat: Jakie HIDy?

  1. #91

    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    chyba problem faktycznie jest w zarniku, oba nie sa identyczne, roznia sie troche, nie wiem jak powinien wygladac dobry ale ktorys jest walniety, pozostaje mi jezdzic tak jak jest, poki dziala, a jak sie wykonczy pomysle nad wymiana.

  2. #92
    sema9's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Staszów
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    przy żarniku masz taki kolorowy drucik różowy,niebieski itp. bo różne są, dobry żarnik me kolor drucika nie zmieniony a żarnik który zaczyna się przepalać czy coś to drucik robi się czarny w jednym miejscu a czasem pęka

  3. #93
    Mlin's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krajenka
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Chlopaki.a ja mam troszke inny problem.Kupilem zestaw hidów z allegro z polroku temu. barwa 8000K(niebieskie)i czasem im odwala. nieraz jeden mruga , lecz jesli kilka razy wylacze i wlacze swiatla wszytsko wtedy jest ok a drugi problem to jesli xenony za dlugo sie pali powiedzmy godzinke , jesli wylacze auto i po chwili odpalami i wlaczam xenony zawsze ktorys sie nie zapala i znowu podobna operacja kilka razy wlaczam i wylaczem swtatła i wszytsko gra . co to za problem?? pomoze ktos?

  4. #94
    blacksline's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Shell :)
    Auto
    Audi biturbo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mlin Pokaż post
    Chlopaki.a ja mam troszke inny problem.Kupilem zestaw hidów z allegro z polroku temu. barwa 8000K(niebieskie)i czasem im odwala. nieraz jeden mruga , lecz jesli kilka razy wylacze i wlacze swiatla wszytsko wtedy jest ok a drugi problem to jesli xenony za dlugo sie pali powiedzmy godzinke , jesli wylacze auto i po chwili odpalami i wlaczam xenony zawsze ktorys sie nie zapala i znowu podobna operacja kilka razy wlaczam i wylaczem swtatła i wszytsko gra . co to za problem?? pomoze ktos?
    sprawdź dokładnie podłączenie swoich hidów.. czy wszystkie kabelki mają dobre styki.. jeżeli tak, to może być wina przetwornic.. a jak nie przetwornic to masz wypasioną wersję z strobo
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez sema9 Pokaż post
    4300 i 5000 niczym się nie różnią w 6000tyś już widać inna poświatę
    sema9 ja mam 4300 a mój kolega kupił właśnie 5000 (ta sama marka i ten sam okres zakupu) różnica nieduża ale widoczna gołym okiem, a 6000 sporo się różnią
    Ostatnio edytowany przez blacksline - 19-10-11 o 16:04 Powód: Automatyczne łączenie postów

  5. #95
    Mlin's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krajenka
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    sprawdzalem kable maja na 100% dobre styki. wina przetwornic? jak to sprawdzic ??

  6. #96
    DavideChuckLee's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Shěng Hénán
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    napewno przetwornice, jeśli masz dobre aku.
    Zamień, i sprawdz czy to samo się stanie
    The End ! She xing diao shou, man tiao guo hai wei jiu !
    結束!蛇在鷹人眺三九胃郭海陰影

  7. #97
    sema9's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Staszów
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    22 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez blacksline Pokaż post
    sema9 ja mam 4300 a mój kolega kupił właśnie 5000 (ta sama marka i ten sam okres zakupu) różnica nieduża ale widoczna gołym okiem, a 6000 sporo się różnią
    Chodziło mi o różnice w świeceniu na drodze i podczas deszczu wiadomo ,że odcień będzie delikatnie inny a między 6000K to już sporo widoczny

    Mlin a sprawdzałeś żarnik czy nie przepalony???

  8. #98
    warmińsko-mazurskie Sampler's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bartoszyce/Kętrzyn
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    56 razy
    Podziękował
    47 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mlin Pokaż post
    Chlopaki.a ja mam troszke inny problem.Kupilem zestaw hidów z allegro z polroku temu. barwa 8000K(niebieskie)i czasem im odwala. nieraz jeden mruga , lecz jesli kilka razy wylacze i wlacze swiatla wszytsko wtedy jest ok a drugi problem to jesli xenony za dlugo sie pali powiedzmy godzinke , jesli wylacze auto i po chwili odpalami i wlaczam xenony zawsze ktorys sie nie zapala i znowu podobna operacja kilka razy wlaczam i wylaczem swtatła i wszytsko gra . co to za problem?? pomoze ktos?
    Ja miałem podobny problem. Wyglądało to tak, że po włączeniu lamp wszystko było ok. Po pewnym czasie je wyłączałem i szybko włączałem ponownie i czasem nie wszystkie startowały. Poprosiłem o pomoc brata i okazało się, że w lampie w tym momencie pojawiała się iskra (przeskok napięcia po odbłyśniku) widoczna i słyszalna po ściągnięciu tylnej klapki. W moim przypadku pomogło ściągnięcie palnika i lepsze jego odizolowanie od metalowego odbłyśnika.

    Wg mnie przetwornice domyślnie na starcie podają większe napięcie w celu rozgrzania ksenonu. Jeśli po ich rozgrzaniu gasimy lampy i szybko odpalamy ponownie to na starcie znów podawane jest duże napięcie startowe (mimo rozgrzanego ksenonu) i nadmiar tego napięcia przeskakuje na pobliskie metalowe przewodniki powodując krótkotrwałe spadki napięcia i wyłączenie przetwornicy. Powodem jest kiepskie wykonanie lampy wyładowczej. Jeśli odczekamy ok 1 min. po ich wyłączeniu problem sam znika.

    Nie jest to wiedza poparta naukowym badaniem lecz jedynie moje przypuszczenie oparte na obserwacjach.

  9. #99
    Mlin's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krajenka
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    sema9tak . sprawdzalem . mialem juz 3 akumulatory zalozone i to samo. sprawdze te zarniki i zrobie tak jak mowi Sampler podziele sie wynikami pracy na dniach. dzieki

  10. #100
    Maciek_Sdz's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sieradz / Wawa
    Auto
    A4 2.0TFSI Quattro S-line
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CDLC

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mlin Pokaż post
    Chlopaki.a ja mam troszke inny problem.Kupilem zestaw hidów z allegro z polroku temu. barwa 8000K(niebieskie)i czasem im odwala. nieraz jeden mruga , lecz jesli kilka razy wylacze i wlacze swiatla wszytsko wtedy jest ok a drugi problem to jesli xenony za dlugo sie pali powiedzmy godzinke , jesli wylacze auto i po chwili odpalami i wlaczam xenony zawsze ktorys sie nie zapala i znowu podobna operacja kilka razy wlaczam i wylaczem swtatła i wszytsko gra . co to za problem?? pomoze ktos?
    Spróbuj najpierw włączyć pozycyjne, poczekaj około 5 sekund i włącz światła mijania.
    Czasem pomaga takie odczekanie.
    EKO-OIL Dystrybucja paliw - olej napędowy, olej opałowy, benzyna 95/98 , autogaz.
    www. eko-oil .eu

Strona 10 z 37 PierwszyPierwszy ... 8910111220 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •