Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokazane rezultaty 121 do 122 z 122

Temat: rosną obroty przy zmianie biegu

  1. #121

    Data dołączenia
    May 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kołobrzeg
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUQ

    Domyślny

    Witam. Mam pewien dziwny problem..jakiś czas temu pojawiła się u mnie "przegazówka" przy zmianie biegów. Sprawdziłem vcds"em kanał 066 sprzęgło nie reaguje. Czujnik zmieniony na oryginał i pięknie, przegazówka zniknęła ale..vcds wciąż nic nie wyświetla przy przyciśnięciu pedału sprzęgła..autko fabrycznie bez tempomatu..czy to może mieć znaczenie? Jeśli nie, to wiecie co jest przyczyną tej sytuacji? Aha pedał hamulca jest sygnalizowany na 066 prawidłowo..Mam nadz. że nie zrobiłem off top'u ale nie trafiłem wcześniej w postach na taki temat..nie chce robić też problemu z "niczego", bo przegazówka zniknęła ale dręczy mnie ten mały szkopuł..

  2. #122

    Data dołączenia
    May 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Ostatnio dopadł mnie ten sam problem z obrotami i przeczytałem wszystkie odpowiedzi na forum, ale ostatecznie chyba stanęło na tym że te auta tak mają. Wątpię żeby tak było bo u mnie problem zaczął się jakiś miesiąc temu. Ok 2 tyg później auto zaczęło szarpać na gazie aż w końcu gasnąć. Na benzynie też jakby był przymulony ale jeździł. W końcu wymieniłem wtryskiwacze gazu i czujnik temperatury cieczy i nie wiem jaki to ma związek z jazda na benzynie ale zarówno na benzynie jak i na gazie wszystko wróciło do normy. Temat stary ale że takie auta jeszcze jeżdżą po drogach to zdecydowałem się napisać co u mnie pomogło bo jeszcze komuś może się przydać.

Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •