Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 16

Temat: Parada rownosci ciekawy jestem jak wy to widzicie :>

  1. #1
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny Parada rownosci ciekawy jestem jak wy to widzicie :>

    Sorki ze porusze ten temat ale jestem ciekaw jak ludzie to widza z naszego klubu ... za przeciw itp... na wstepie walne swoja opninie zeby nie bylo ... WAZNE nie chce zeby tu sie zaraz klucic co i jak ... ale chodzi o opinie wkoncu to forum kazdy niech pisze co tam chce...

    w moich oczach :
    Parada mi lata tzn nie jestem przeciw chca niech se pochodza pokrzycza i pokaza... bo polacy sa strasznie dziwni pod tym wzgledem wiekszosci facetom lesbijki nie przeszkadzaja ba nawet by chcieli z dwoma pannami to zrobic panny na odwrot.. mi osobiscie nie przeszkadza ze ktos jest lesbijka czy gej ... wyrozumialosc... !! z mojej strony chca niech sie bzykaja... itp..ale nie przymnie tylko w domku i to wtedy mi nie przeszkadza... ja jakos jestem totalnie wyrozumialy... nie wiem jak wy

    AHA zeby nie bylo ze jestem gej czy cos... lubie panny i z dziewczyna tez chce spedzic reszte zycia ale nie raz gadalem z gejami bo w wawie sie spotyka ich troszke i naprawde spoko ludzie niczym sie nie roznia od innych poza orientacja... i fin ... pewnie nie jeden z was ma kumpla geja czy cos moze nawet otym nie wie i jakos sie zyje

    no to by bylo na tyle mam nadzieje ze nei zostane zjechany poprostu gej to tez czlowiek czy less to tez czlowieczka hihihi trzeba zyc a nie sie tluc ...

    na marginesie bo duzo ludzi sie powoluje na pismo swiete ze jest calkowicie przeciwko... takim *******kom ale tez naprzyklad tam jest napisane zeby sie nie bzykac przed zawarciem slubow ... a wszyscy dobrze wiedza ze kazdy bzyka sie jak kroliki juz sie zaczyna od 18 lat czy wczesniej wiec mozna tu gdybac itp ...

    dobra bo sie opisalem hihihihihi prosze nei krzyczec i plus minus napisac cos od siebie
    420 500 km
    1

  2. #2
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Giertycha powinni wogule nie dopuscic do wladzy to jeb* rasist ai homofob.
    Do tego zzostal ministrem edykacji - to co sie dzieje w naszym panstwie to parodia

    A co do parady jestem za.. Tolerancja przedewszystkim
    Lubie chopaki calowac sie to neich to robia.. mi to rybka ale jestem przeciw aby takie para adoptowaly dzieci

    Ja nigdy nie mialem doczynieniem z gejem, wiec nie znam ich zachowan - ale podejzewam ze sa tak jak kazdy facet choc niektorzy sa troche jak kobitki

    Za parada owszem ale nie za parada tych pacholkow wszechpolakow - niech swoje nazistowskie hasla skanduja w swoim chlewie nie na ulicy

    Giertych i wszechopolacy wyslac ich na grendalnie niech im ku** w przereblach poprzymarszaly aby nie mogli sie ruszac...

    Sory ze tak ostro ale to co widze w tv to parodia - parodia na boisku parodia w rzadzie.. sorry ale jeszcze troche i ja wysiade z tego autobusu zwanego Polska
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  3. #3
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    ps jeszcze takie male ot ... nie wszyscy to wiedza... i nie wszyscy uwierza... i to nie zart ale np pan gej to Hubert Urbanski ... tylko nikt otym nie krzyczy dowody ? dowody sa znajomy pracuje w pewnym barku dla wlasnie gej&less i widzial go tam nei raz z kolega... lepiej bo kumpel ma praktyki w TV i tam tez wszyscy otym wiedza... i wszystko spoko a ma zone hihihi niezly zonk poprostu jest BI i fin.. (i tu pewnie zaraz uslysze ze jasne... ale kit itp... mowie co wiem i co podtwierdza kilka osob )

    [ Dodano: Sob 10 Cze, 2006 23:33 ]
    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    Giertycha powinni wogule nie dopuscic do wladzy to jeb* rasist ai homofob.
    Do tego ztsla ministrem edykacji - to co sie dzieje w naszym panstwie to parodia

    A co do parady jestem za.. Tolerancja przedewszystkim
    Lubie chopaki calowac sie to neich to robia.. mi to rybka ale jestem przeciw aby takie para adoptowaly dzieci
    no i mamy chyba podobne zdanie
    420 500 km
    1

  4. #4

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    zgadzam sie calkowicie z Arturo!!! dla mnie rowniez tolerancja przede wszystkim!! Jakoś malo ważne dla mnie jest to z kim lubi sie bzykac... jego sprawa...ale dzieci adoptowac nie pozwalam co do Geirtycha i jego mlodziezy to tez tak samo mysle ze to poje** wstyd tylko ze tacy ludzie maja cos do powiedzenia w naszym kraju...


    PS do PROXY: Proxa to ze ktos byl pare razy w knajpie gej&les nie znaczy ze jest gejem... ale mam troche znajomych w towarzystwie artystów(TV & aktorstwo i te sprawy) i fakt tak duzo gejów i lesbijaek jak tam jest to w rzadnym innym środowisku nie ma..

  5. #5
    Dorotek's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Sopot
    Auto
    Tigra--> A3 --> 320d --> Tytyrytyty --> ?
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    A ja jestem malo tolerancyjna w tym temacie... tzn. geje i less nie przeszkadzaja mi jak ich nie widze, a jak widze jak sie caluja czy cos to niestety ale moja tolerancja sie konczy... Wiem, ze nic na to nie poradza, ze kochaja osoby tej samej plci, ale tak mam i juz...
    Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne mają niebo na ziemi...

  6. #6
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Ja tam lubie jak kobiety sie caluja
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  7. #7

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    chyba kady facet ma tak ze lubi jak kobiety sie caluja ale niecierpi patrzyc na calujacych sie facetow... mnie maxymalnie drazni brak tolerancji!!!!!!!

  8. #8
    mucka38's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zakopane-Myszków
    Auto
    -było :( Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Tolerancja tak, i nie mam nic do nich (szczególnie less ) , natomiast adopcja i wychowanie dzieci ...jestem stanowczo przeciw , nigdy nie bedzie to pełna i normalna rodzina.
    Zachucały góry
    Zasumiały lasy
    Ka sie zapodziały starodowne casy

  9. #9

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    bardzo modne w ostatnich latach stalo sie slowo tolerancja... tylko czy wszystko mozna usprawiedliwiac tym slowem... jak dla mnie nie.

    jak dla mnie jak chca sobie w kakao pojechac to niech to zrobia w domowym zaciszu a nie od razu musi byc wokol tego wielki szum w mediach itd.

    co do tej parady to poki mi nie zamykaja ulicy po ktorej chce jechac to mi w zasadzie nie przeszkadza najwyzej wyjde sobie 30 min pozniej z domu jak juz przejda

    ...ale jesli chodzi o calowanie czy inne takie szmery bajery w miejscach publicznych to juz mi troche przeszkadza bo dwoch factow psuje moje poczucie estetyki

    i nie bede sie falszywie chowal za slowem tolerancja bo wole miec swoje zdanie niz byc trendy

  10. #10
    Dorotek's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Sopot
    Auto
    Tigra--> A3 --> 320d --> Tytyrytyty --> ?
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Jak widac nie jestem sama i z Machem sie zgadzamy. Ciekawa jestem czy reszta tak na prawde mysli czy tylko tak pisze? Bo piszecie, ze tolerancja itd, a zaraz ze draznia was calujacy sie faceci... no to gdzie jest ta wasza TOLERANCJA? Ja tego nie toleruje i wcale sie tego nie wstydze.
    Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne mają niebo na ziemi...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •