Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 11

Temat: Radio samochodowe a pendrive

  1. #1

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bytom
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny Radio samochodowe a pendrive

    Witam!

    Jakiś czas temu kupiłem radyjoo Pioneer mvh x360bt i planuje kupić jakaś większą pamięć USB. Mam plan zgrać bardzo dużo wszelakiej muzy i zastanawiam się ile taki model jaki ja mam czy inne, nowe/nowsze/obecne na stanie radia mogą pociągnąć. Googlowalem trochę i dużo ludzi miało problem z odtwarzaniem pamieci juz przy 16 GB... aa posty/tematy już miały z 2-3 lata Nie ukrywam ze przymierzałem się do kupna Pena o pojemności 32 GB - głównie ma spełniać swoją role w radiu samochodowym wiec jeżeli rzeczywiście radio nie da rady to w tym wypadku jest to bez sensu. Dlatego wolałem zapytać.

    Myślałem również o Ipodzie jako ze ten model radia ma jakieś tam wejście niby pod to jednak trochę przekracza mój budżet aktualnie
    Jakies wskazówki, propozycje?

  2. #2
    Mordeliuss's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi A4 B5 +
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI AVF
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Jeżeli miałbys kupowac ipoda to polecałbym jakiegoś starego classica 128 gb ale to na pewno nie w cenie pendriva Na pewno sa gdzies informacje w necie na temat tego radia, jaka obsługuje pamięc, moj CDE 180RR Alpine nie miał problemu z 16 Gb.
    Czarno-biały AGN


  3. #3
    sebol78's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań/Kaszczor
    Auto
    Audi S5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    59 razy

    Domyślny

    Myślę że w instr.obsługi znajdziesz taka informacje ale....
    Z doświadczenia wiem , bo mialem kiedys i mam dzis audio z panem to z reguły obsłuży zawsze więcej
    Jednak to więcej to bylo Np 4Gb zamiast 2Gb.... Nie wiem jakby bylo gdyby obsługiwało 16Gb a zapodałbyś 32Gb.....
    Jesli do mp3 to taka 16 ja pomieści tyle ze.....masakra,bardzo dużo
    Bo przy dvd to juz słabo
    Musisz sprawdzić praktycznie ile da radę i tyle
    Bardziej zainteresuj sie tym aby to byl szybki pendriv, wszystko będzie wtedy nieźle śmigało

  4. #4
    Mordeliuss's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi A4 B5 +
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI AVF
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Dokładnie, o wiele bardziej liczy sie szybkość zapisu i odczytu niz wielkość Jak kupisz 8gb to na pewno Ci wystarczy Ja miałem 16 gb zapełnione 30 % i już nie miałem co wrzucac
    Czarno-biały AGN


  5. #5

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bytom
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    No właśnie przepytałem znajomych.. i nikt nie posiada wiekszego pendrive'a niz 8GB Na allegro znalazlem za 6-7 dych pena Sandisk Cruzer Mini. 32GB i ze niby prędkość odczytu coś kolo 130mb/s aaale USB 3.0 - a daje glowe ze w radiu jest 2.0 wiec nie wydaje mi się zeby taką prędkość odczytu osiągnał.
    Wroce do domu z pracy to przejrzę instrukcje radia. Moze cos znajde.

  6. #6

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    mazowieckie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ja ze swojej strony dodam, że wnikliwie badałem peny przed kupnem radia. Mam alpine 180rr i ten cruzer może mieć diodę z przodu, także żebyś drugiego nie kupował od razu

    W Cde 180rr i pewnie innych dioda miga podczas odtwarzania treści z pendrive także przeanalizuj to dobrze.

    Warto przeczytać także opinie po różnych portalach czy przypadkiem dany model nie jest awaryjny (np. po 10-20 wyjęciach z portu rozwarstwia się na dwie części - skuwki nie licząc oczywiście).

    Uważaj także na podróbki sandiska bo widziałem 1 model że podróbka nie miała diody a oryginał ją miał chociaż to był ten sam model (tak tylko przykład)

    Np. Sandisk Cruzer akurat fit ma dość dużą diodę


    Ja mam 16 gb EMTEC s 100 z małą diodą i mi akurat wystarcza - dioda występuje tam gdzie wchodzi sznurek: http://www.emtec-international.com/s...6gb-closed.jpg Przeszkadzało z tydzień a teraz już tego nie zauważam.
    Ostatnio edytowany przez tuzim57 - 25-11-14 o 17:32

  7. #7

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bytom
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Hmm. No wiesz co w sumie to na stronie Media Markt ten Sandisk jest za 120zł - na allegro 60-70zł wiec połowa tego.... myślisz, że to może być jakiś chiński crap?

  8. #8
    adam92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    72 razy
    Podziękował
    199 razy

    Domyślny

    Ja u siebie też mam tego emtec'a (tylko 8GB)
    Cytuj Oryginalnie napisane przez tuzim57 Pokaż post
    http://www.emtec-international.com/s...6gb-closed.jpg
    Nigdy nie miałem z nim problemów, cały czas wpięty w radio.
    Nie wiem czy jest sens kupowania 32GB jeżeli ma służyć tylko do muzyki. Kiedy ty znajdziesz czas na odsłuchanie w samochodzie wszystkich utworów
    Wg mnie 8-16GB wystarczy, no chyba, że słuchasz utworów w formacie FLACK.

  9. #9

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bytom
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Chciałem 32GB bo chciałem nagrać bardzo dużo muzy. Raz mam ochote przesłuchać tego raz czegoś innego a jest tego sporo i chcialem wiecej pamieci zeby nie latać 2 razy Padło już na 16 GB - Sandisk Ultra Fit - ktoś posiada takowy?

  10. #10

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bytom
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Sory za double'a

    W instrukcji znalazłem ze da radę odtworzyć 500 folderów i 15.000 plików.... tyle jest napisane. Nie wiem jak się do tego odnieść

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •