Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 513141516 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 141 do 150 z 155

Temat: Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )

  1. #141
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    ja mam wszystko zapisane dla każdego do wglądu tu czy gdzie indziej
    swoją droga rozmawiałem z pewnym moderatorem i ostatnie posty miały zostać przywrócone no ale widać obiecanki cacanki
    mnie tam ryba trzeba będzie to wkleję screeny
    Adi Rak moze to jednak uszczelka pokrywy zaworów ?
    masz zdjęcia wymontowanego turbo?

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  2. #142
    Adi Rak's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Leicester
    Auto
    Polonez
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy

    Domyślny

    Tak Mariusz mam dodam je w najbliższym czasie bo na chwile obecną nie mam swojego kompa.

  3. #143
    Dolnośląskie KiTo's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A6 3.0TDI Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    221 razy
    Podziękował
    60 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Adi Rak Pokaż post
    Kito a Ty czytaj ze zrozumieniem SPRAWDZAŁ TO NIE JEDEN MECHANIK!
    nie wyjmując turba ? logował w aucie gdzie soft jest poprawiony pod turbo...nice..
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Adi Rak Pokaż post
    Do chwili obecnej nawet chip nie jest zrobiony
    nie jestem specem od mechaniki ale to chyba nie jest zdrowe dla podzespołu jeżdżąc na starym sofcie (przeładowania i takie tam) po wymianie turba na większe. Ja po każdej zmianie podzespołów od razu robiłem remap. Oczywiście dokonałeś wymiany oleju i filtra po przekładce turba ?
    Czytam i często mechanikom nie wierze , taki biznes , zawsze patrze w ręce i oglądam podzespoły które są potencjalnie wadliwe , bo dobre używane części schodzą jak świeże bułeczki

    Bez urazy ale ponad pół roku i softu nie poprawić, bez kasy lepiej się nie brać za tuningi bo nic dobrego z tego nie będzie.
    Stara szkoła mówiła kiedyś (może jakiś update wyszedł)
    fmic+arl+olej filtry+ew. rozrząd jak termin niedaleki (+-20tyś km) remap i dopiero jeździmy

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mariusz11111 Pokaż post
    Adi Rak moze to jednak uszczelka pokrywy zaworów ?
    też się zdarza , wystarczy szczelina 1mm i już babrze olejem
    Jest A6 3.0TDI V6 Quattro
    Była A3 1.9TDI ASZ 240KM - bał się jej nawet szatan !

  4. Podziękowania dla KiTo za pomoc w problemie

    kingsoft-grucha (01-07-15)

  5. #144
    Adi Rak's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Leicester
    Auto
    Polonez
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy

    Domyślny

    KiTo a co Ty wielce masz za fure, że tak się sadzisz. Będę na op więc wtedy sobie możemy pogadać a nie przez neta kozaka zgrywasz. Turbo naprawiłem na własną rękę a kasy to może Tobie brakuje. Ja modzę cały czas auto mam dopiero rok więc komenty zachowaj dla siebie . A nie za Mecenasa robisz.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Jak bym miał sprawne turbo wcześniej to już był by program. Bo liczyłem na uczciwość tunera a ,że tuner okazał się nie uczciwy to już nie moja wina. Regeneracja kosztowała mnie 1200zł w Lublinie.

  6. #145
    stolniczkow's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DG
    Auto
    MK5 GTI
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    105 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Dopytam bo chyba mi to umknęło a nawiązał do tego też KiTo - pojechałeś do ostrowca założyć większe turbo bez żadnej korekty w sofcie? Tuner Cię takim autem w ogóle wypuścił?

  7. #146
    Adi Rak's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Leicester
    Auto
    Polonez
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy

    Domyślny

    W ostrowcu pewnie zrobili by softa na lejącym olejem turbie
    Bo tam mają gotowe programy

  8. #147
    Dolnośląskie KiTo's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A6 3.0TDI Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    221 razy
    Podziękował
    60 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Adi Rak Pokaż post
    KiTo a co Ty wielce masz za fure, że tak się sadzisz.
    nie mam za drogi gips , przemieszam się komunikacją zbiorową na gapę

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Adi Rak Pokaż post
    a nie przez neta kozaka zgrywasz
    przez neta to nie ale na żywo to zawsze
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Adi Rak Pokaż post
    a kasy to może Tobie brakuje
    odkąd żyje to cierpie na notoryczny jej brak
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Adi Rak Pokaż post
    komenty zachowaj dla siebie
    ideą forum jest ,żeby komentować
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Adi Rak Pokaż post
    A nie za Mecenasa robisz.
    nie robie bo nikt mi nie płaci a mecenasi za darmo to nic nie zrobią
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Adi Rak Pokaż post
    Regeneracja kosztowała mnie 1200zł w Lublinie.
    mam nadzieje,że wziąłeś gwarancje bo bez korekty za niedługi czas ponownie odwiedzisz tego Pana/Zakład ,bo się znów turbo !@#!@# ... zepsuje
    Cytuj Oryginalnie napisane przez stolniczkow Pokaż post
    Tuner Cię takim autem w ogóle wypuścił?
    zgaduje,że klient nasz Pan
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Adi Rak Pokaż post
    Bo tam mają gotowe programy
    jak każdy szanujący się tuner , w takim setupie to pewnie aut wyjechała ponad setka , drobne zmiany jak pompki słabe i gotowe - modyfikacja softu nie jest aż tak skomplikowane jakby się wydawało i dlatego mówi się korekta albo remap bo się zgrywa soft albo wgrywa gotowca i nanosi drobne poprawki dlatego to jakieś 800-1000zł a nie 8tyś-10tyś.

    Poczytaj trochę na forum a oszczędzisz sporo czasu pieniędzy i nerwów. Jak wcześniej pisałem zrób fmica , wymień olej i jedź na korektę softu i ciesz się świetnie śmigającą ASZtką. Warto!

    P.S. sorki za mały OT poleje wódki komu trzeba ;D
    Jest A6 3.0TDI V6 Quattro
    Była A3 1.9TDI ASZ 240KM - bał się jej nawet szatan !

  9. Podziękowania dla KiTo za pomoc w problemie

    kingsoft-grucha (01-07-15)

  10. #148
    Adi Rak's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Leicester
    Auto
    Polonez
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy

    Domyślny

    Kito piszesz bzdury jak [edit] I nie potrzebnie komentujesz zobaczymy się na OP aby się doturlaj.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Ten wątek chyba powstał dlatego żeby wspominać o fuszerce Bartka którą robi ja jestem jednym z wielu nie zadowolonych klientów. A mogę podać Ci wiele tuningowni gdzie soft powstaje pod klienta a nie wgrywają gotowca.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Mało tego z początkiem sierpnia wrzuce wykres specjalnie dla Ciebie gdzie samochód zostanie wystrojony indywidualnie pod moje oczekiwania. I nie pisz bzdur na temat mojego auta bo 50% forumowiczów nie wsadziło w auto tyle kasy co ja jak byś śledził temat to byś wiedział.
    Ostatnio edytowany przez czaro10 - 30-06-15 o 22:11

  11. #149
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    Adi Rak chcesz dyskutowac? to dyskutuj merytorycznie bez obrazania innych. Tyczy sie to tez prowokowania. Jeszcze jedno takie zachowanie i dostaniesz zakaz pisania.

  12. #150

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Adi Rak GWARANCJA NA TURBO JEST I JEST U MNIE W FIRMIE. MIAŁEŚ przyjechać. Umawiałeś się dwa razy. To że turbo masz po zew. mokre nie świadczy o tym że to turbo leje. Tak jak napisał Kito , nie przyjechałeś więc nie mam na co uznawać gwarancji bo nie mam tego w rękach. Chcesz ponosić dodatkowe koszta zamiast przyjechać na miejsce to twoja sprawa. Pozdrawiam

    Drugi kolega Pan Szymon z Krakowa. Zgłosił reklamację do mnie. Turbina została wysłana jakiś rok temu do Krakowa. Niestety ta sama sytuacja. Tak jak napisał Kito. Też człowiek powiedział, że nie przyjedzie (a w tym wypadku ja turbiny nie montowałem, tylko bóg wie kto). Miał wysłać turbo do mnie. o dnia dzisiejszego nic do mnie nie dotarło

    Gdzie jest sens REKLAMACJI jak nikt z niej nie korzysta . Jak kupuje telewizor w Media to reklamuje go w Media. Turbospręzarki regenerowane są na zestawach MELLETA bo taki producent części zamienych do turbospręzarek jest najlepszy w PL. Jak się regeneruje 50-100 turbin w przeciągu 1mc, to prosze mi wierzyć że każda firma posiada różne przypadki. U mnie przynajmniej jest tak że turbospręzarki po regeneracji wstają normalnie i pracują normalnie.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Adi Rak Pokaż post
    Witam chciał bym sprostować sytuacje z Bartkiem. Dzwoniłem do niego bez żadnych problemów znalazł czas od razu na drugi dzień i oczywiscie na koszt własny był chętny to zrobic. Osobiście nie miałem czasu z dnia na dzień pojechać. A mam w planach jeszcze jednego modzika w najblizszym wiec będzie okazja sprawdzić to przy okazji.
    Zobaczcie jak Adi Rak napisał wcześniej kiedy się ze mną umawiał. Ostatecznie nie przyjechał i chce żebym ja coś reklamował jak tego na własne oczy nie widziałem. Wytłumaczyłem mu żeby przyjechał i że jeżeli to będzie wina turbo to ja to usunę bez gotówkowo tym bardziej, że Turbo było montowane u mnie w firmie!! Ale Adi woli wydać kolejną kasę.

    Również napiszę jeszcze że nie będę reagował na zarzuty typu "bo inny mechanik powiedział". Każdy chce zarobić dlatego zawsze inny mechanik zrobi wszystko żeby klienta ściągnąć choćby to robił tylko dla kasy , dlatego jak nie będę miał czegoś w ręku to proszę nie mieć do mnie pretensji. Niestety takie jest prawo gwarancji !!!

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez stolniczkow Pokaż post
    Dopytam bo chyba mi to umknęło a nawiązał do tego też KiTo - pojechałeś do ostrowca założyć większe turbo bez żadnej korekty w sofcie? Tuner Cię takim autem w ogóle wypuścił?
    Tak bo pieniążków nie było. Miał przyjechać po niespełna 3 tygodniach na softa plus FMIC centralny. Świat po gościu zaginął. Stolniczkow turbo po montażu chodziło bez zarzutów. Bez wycieków. Klient odebrał auto. Zgodnie z gwarancją której udzielam w sytuacji kiedy klient przyjeżdża do mnie na montaż, tylko i wyłącznie ja potem mam prawo do rozpatrywania gwarancji. Takie prawo jest w każdym zakładzie w PL!! Jak firma X sprzedaje i montuje turbo, gwarancja nie jest w firmie B tylko w firmie X. To chyba jest jasne.
    Jak ktoś ma czas na to żeby przyjechać i wykonać naprawę lub modyfikację to późniejsze tłumaczenia, że nie mam czasu podjechać na korektę, reklamacje, kontrolną diagnozę itp, sory mnie to nie interesuje!!
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 513141516 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •