Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 155

Temat: Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )

  1. #31
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Nie wnikam czy ktoś kogoś przekręcił, mam tylko dwa wnioski odnośnie całej sprawy. Po pierwsze, nie działacie od "wczoraj", więc skoro wiecie, że nie jesteście pewni czy część jest dobra, to po co gadka, że jest? Tak jak napisałeś, trzeba było wstawić nowy komplet i nie mieć problemu, ale co najważniejsze, trzeba było to zrobić, a nie o tym pisać. Po drugie, rzadko zdarza się, że klient, który jest zadowolony, oczernia firmę, z nudów, dla funu .

  2. #32

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Pamiętajcie tylko że klient ocenia sytuację nie pod względem prawidłowej wykonanej naprawy co jest najważniejsze i ma ta usługę wykonaną na jak najwyższym poziomie łącznie z rozrządem, tylko fakt iż nie dogadaliśmy się o przebieg transakcji i płatności. To dwie różne rzeczy. Auta do Naszej firmy nie trafiają ze względu na to że jestem ładny czy brzydki, tylko zawsze każdemu klientowi oddajemy auto dopięte na ostatni guzik. W tym wypadku tak też było. Jakbym miał nie robić samochodów osobom którym na pierwszy rzut oka wydają mi się, że ich nie polubię to jaki jest sens mojej pracy.

    Nie mam nic więcej do powiedzenia w tej sprawie. Dla mnie ten temat to jest odgrzanie kotleta i nic więcej. Co innego gdybym dostał auto sprawne, oddał z****....e po naprawie. To bardzo duża różnica.
    Pozdrawiam

    Jeżeli administracja uważa, iż można dalej w takim temacie kontynuować rozmowy które nie prowadza do niczego, to prośbę mam inną. Proszę o utworzenie zakładki "SKARGI KINGSOFT" i tam wydzielić temat tak żeby wszyscy inni wiedzieli jaki to jestem straszny i nie w porządku h...j , że nie mogłem uszczęśliwić tego klienta i przy okazji zrobić mu dużego loda!! Przepraszam bardzo
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  3. #33
    monlag1's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław
    Auto
    Audi A3 253KM/486Nm
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    61 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kingsoft-grucha Pokaż post
    jaki to jestem straszny i nie w porządku h...j , że nie mogłem uszczęśliwić tego klienta i przy okazji zrobić mu dużego loda!! Przepraszam bardzo
    chamstwo w czystej postaci.......jaki Ty poziom reprezentujesz? Zeby sie znizyc do niego trzeba sie zakopac gleboko pod ziemie.

  4. #34
    skoty's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NY
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    sami widzicie co ten człowiek sobą reprezentuje

  5. #35

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skoty Pokaż post
    sami widzicie co ten człowiek sobą reprezentuje
    Szkoda że żaden z tych ludzi nie był przy rozmowie i nie widział co wy Panowie sobą reprezentujecie.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez monlag1 Pokaż post
    chamstwo w czystej postaci.......jaki Ty poziom reprezentujesz? Zeby sie znizyc do niego trzeba sie zakopac gleboko pod ziemie.
    Pilnuj swojego nosa kolego. Nie było Cie przy rozmowie, ja tez mam prawo wyrazić swoje zdanie. Osoby które znają mnie dłużej i ze mną współpracują wiedzą jaki jestem, a żaden z Was nie ma prawa mnie oceniać.
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  6. #36
    Armi's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    różnie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    A czy napisane posty nie świadczą o danym człowieku? Jest taka zasada "mój post świadczy o mnie".

    Ktoś kto szanuje klienta jest w stanie przyznać się do błędu. Mechanik popełnił błąd - zdarza się - nie ma ludzi nieomylnych.

    Ale są firmy, które wyjdą z wtopy z twarzą a inne nie.

  7. Podziękowania dla Armi za pomoc w problemie

    stolniczkow (12-12-14)

  8. #37
    monlag1's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław
    Auto
    Audi A3 253KM/486Nm
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    61 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kingsoft-grucha Pokaż post
    Nie było Cie przy rozmowie
    wystarczy ze widze co piszesz...

  9. #38

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Armi Pokaż post
    Ale są firmy, które wyjdą z wtopy z twarzą a inne nie.
    Zgadza się tylko że każdy z Was odbiera mnie od razu negatywnie w tej sprawie. Niestety w tym wypadku nie dało się z ludźmi dojść do porozumienia. Niestety nie z każdym człowiekiem możesz normalnie rozmawiać kiedy ktoś publicznie na forum wypisuje nieprawdę o jakimś paliwie i drodze do Radomia. Wiesz jak ja się czuję kiedy widzę coś takiego????? (I czy ty to bierzesz w jakiś sposób pod uwagę). Co byś zrobił na moim miejscu?? Przyznał się do błędu, przeprosił i tyle....Natomiast kto ukarze człowieka i w jaki sposób który oczernia twoją osobę w sposób bardzo niesłuszny... jak byś zareagował kiedy ktoś napisałby na ciebie, że mu paliwo ukradłeś, a tak nie było???.
    Cytuj Oryginalnie napisane przez monlag1 Pokaż post
    wystarczy ze widze co piszesz...
    och jaki jestem pokrzywdzony.....teraz kolega podłączył się do tematu o którym nie ma zielonego pojęcia i odgrywa się za moje posty gdzie napisałem, że wypisuje forumowiczom głupoty w logach. No coż.......

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Armi Pokaż post
    A czy napisane posty nie świadczą o danym człowieku? Jest taka zasada "mój post świadczy o mnie".
    Wiesz co w sumie masz rację. Mnie puszczają nerwy. Teraz przeanalizuj sobie forum, najlepiej wszystkie i zobacz ile jest osób które mówi o mnie dobrze, ile jest aut zrobionych na zicher u Nas w firmie na tym forum i innym?? Ilu ludziom pomagam w sprawie głupich logów itp. Odpisuję na każdego PW nawet na najmniejszą pierdołę. Nie tylko na A3-clubie.

    Ja bym się przyznał być może i do pomyłki gdybym w pierwszym poście nie został nazwany złodziejem paliwa. Od razu czytając taki fakt niestety nie jestem wstanie pogodzić się z tym, tym bardziej że nikogo z Was nie było przy rozmowie i ustaleniach. A kto mi uwierzy i jaki jest sens żebym w ogóle coś pisał skoro i tak jestem Winien wg Was

    Dziękuje bardzo za uwagę, będzie lepiej kiedy zakończę tę dyskusję. A wy piszcie sobie co chcecie

    BTW..
    Na każdego tunera w PL są jakieś posty. Niestety nie każdy zawsze jest zadowolony i nie za każdym razem jest tak jakbyśmy chcieli.
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  10. Podziękowania dla kingsoft-grucha za pomoc w problemie

    Rydzio (11-12-14)

  11. #39
    sebol78's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań/Kaszczor
    Auto
    Audi S5
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    59 razy

    Domyślny

    Przeczytałem temat od dechy do dechy i muszę powiedzieć że jest ciekawy .... mimo ze tematyka i cel nie za przyjemny
    Ale czasem tak się zdarza i raczej zażegnania tego sporu nie widzę......
    Co do racji .... każdy ma własną....my możemy tylko się domyślać lub stawać po czyjeś stronie....
    Ale jak ktoś wczesniej wspomniał trzeba umieć sie dogadać i wyjść z twarzą..... obopólnie.....

  12. #40

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez sebol78 Pokaż post
    Ale czasem tak się zdarza i raczej zażegnania tego sporu nie widzę......
    Tu nie ma co zażegnać bo auto oddane i do dzisiaj nie słyszałem o żadnej reklamacji. Pomimo, że auto odjechało i było między nami nie porozumienie, ja dałem na swoje usługi gwarancję. To jest temat z przed kilku ładnych mc.....więc sprawa jest zamknięta. Nie rozumiem tylko faktu po co odgrzebywać coś i mówić na kogoś rzeczy nieprawdziwe. Gdyby kolega napisał z pretensjami dotyczącą samego rozliczenia, to na pewno moje zachowanie było by inne. Tak jak napisał forumowicz Armi. Niestety nigdy nikomu nic nie ukradłem, a zostałem niesłusznie nazwany złodziejem. Dlatego moje zachowanie jest takie, a nie inne!!
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

Strona 4 z 16 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •