Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 155

Temat: Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )

  1. #41
    monlag1's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław
    Auto
    Audi A3 253KM/486Nm
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    61 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kingsoft-grucha Pokaż post
    teraz kolega podłączył się do tematu o którym nie ma zielonego pojęcia
    mam takie pojecie jak kazdy ktory ten temat czytal..... ja sie w zasadzie odnosze tylko do Twoich chamskich zwrotow na tym forum. A problem ktory dotyczy Ciebie i Twojego klienta to sprawa drugoplanowa.

  2. #42

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez monlag1 Pokaż post
    chamskich zwrotow na tym forum
    A gdzie oprócz tego tematu pisałem do kogoś chamsko?? Zastanów się kolego trochę.... . Jak się przestaniesz odgrywać to wtedy i do twojej osoby będę miał inne nastawianie
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  3. #43
    skoty's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NY
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Nie wiem co masz na mysli mowiac: "..i nie widzial co wy soba Panowie reprezentujecie". Ale to prawda,ta dyskusja nie ma sensu Bartek, nikt nie twierdzi, ze jestes zlym fachowcem, auto jak na razie odpukac spisuje sie ok, ale sam wiesz, ze sprawa nie byla zalatwiona fachowo byc moze i miales dobre checi, ale przyznac musisz, ze sie nie poznales co jest z autem za co musielismy zaplacic podwojnie Przy wstepnych ustaleniach mowiles ze robiles juz 2.0tdi cr a na koniec wychodzi, nawet tutaj sie przyznales, ze dwumas jest inny niz w starszym 2.0tdi i robiles pierwszy raz takie auto Byc moze dlatego nie rozpoznales usterki i tylko o to chodzi. Zrozum to w koncu Jesli chodzi o kwestie paliwa, to byly tylko nasze domysly co do Radomia, bo sam wiesz ze w nawigacji byla wpisana ta trasa i brak paliwa w aucie Na miejscu przemilczales ten fakt, wiec sie tutaj nie oburzaj i nie rob z siebie ofiary, bo nasze pretensje byly jak najbardziej zrozumiale Jestescie firma znana w Polsce i nikt sie tego nie spodziewal, gdyby bylo inaczej dostalbys samochod z rezerwa i spisanym licznikiem, teraz juz wiesz tak jak wczesniej ktos tu napisal, ze musisz zaczac sam to pisac. Na koniec prosze Cie, zachowaj troche kultury, bo tak jak chlopaki napisali, swoimi postami tylko potwierdzasz jak cenisz sobie dobra opinie o swojej firmie i klienta

  4. #44

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skoty Pokaż post
    Zrozum to w koncu Jesli chodzi o kwestie paliwa, to byly tylko nasze domysly co do Radomia, bo sam wiesz ze w nawigacji byla wpisana ta trasa i brak paliwa w aucie
    O nie kolego, to nie są domysły tylko ty jawnie stwierdziłeś co i jak. Napisałeś to na forum wyraźnie!!
    Cytuj Oryginalnie napisane przez skoty Pokaż post
    Przy wstepnych ustaleniach mowiles ze robiles juz 2.0tdi cr
    Tak zgadza się i to nie raz. Sprzegło w aucie u ciebie robiłem po raz pierwszy. dlatego mogłem mieć mylną diagnozę bo to jest dwumas który całkowicie inaczej wygląda. Dobrze wiesz że zapłaciliście za drugim razem za paliwo do Radomia, za sprawdzenie skrzyni i za robotę 150zł. Ale przecież ojciec się zgodził na to i wiedziało tych kosztach. Ja tylko za robotę chciałem więcej ale w negocjacjach na miejscu, dogadaliśmy się inaczej i tyle.
    Cytuj Oryginalnie napisane przez skoty Pokaż post
    Bartek, nikt nie twierdzi, ze jestes zlym fachowcem, auto jak na razie odpukac spisuje sie ok
    To jesteś dobrze poinformowany, ale twoje intencje były inne. Chyba nie sadziłeś że dam nazwać się złodziejem. Tak jak napisałem wcześniej, jak byś napisał tylko i wyłącznie o pretensjach dotyczących samego rozliczenia, to bym to zrozumiał, bo w sumie tylko o tym rozmawiałem z ojcem twoim w samochodzie. I myślałem że wtedy ten temat zakończyliśmy bo podałem sobie z nim rękę. A ty w poście teraz nazwałeś mnie złodziejem. Tak się k....wa nie robi.

    Napisałeś co chciałeś.

    Teraz coś może śmiesznego . Dzisiaj przyjechał kolega z forum Tomek z Łodzi który zostawił auto na modyfikacje. Czytał Nasze posty i nawet rozmawialiśmy na ten temat,ale z uwagi na sam fakt o tej twojej skardze kolego "skoty" zmieniłem protokół przyjęcia auta z opcją czy klient wyraża zgodę na jazdy testowe i dlaczego. Od razu to wyjasniliśmy na miejscu.
    Dlatego na pewno to jest dla mnie nauczką żeby zawsze spisywać protokoły przyjęcia samochodu, km itp.....
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  5. #45
    skoty's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NY
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    "Tak zgadza się i to nie raz. Sprzegło w aucie u ciebie robiłem po raz pierwszy. dlatego mogłem mieć mylną diagnozę bo to jest dwumas który całkowicie inaczej wygląda". Dziękuję nie mam więcej pytań, o to właśnie od samego początku mi chodziło, że przez Twoja mylną diagnozę musieliśmy zapłacić dwa razy


    Aaa to juz wszystko rozumiem, ten brak paliwa to przez jazdy testowe? Musieliscie go doglebnie testowac, bo spaliliscie ponad pol zbiornika paliwa;D

  6. #46

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skoty Pokaż post
    Aaa to juz wszystko rozumiem, ten brak paliwa to przez jazdy testowe? Musieliscie go doglebnie testowac, bo spaliliscie ponad pol zbiornika paliwa;D
    Samochód dostałem pod rezerwę, oszuście!!. A pierwsza wymiana była obustronnie ustalona i obustronnie podjęliśmy ryzyko. Samochodem zrobiłem maks 10KM żeby mieć pewność.
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  7. #47
    skoty's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NY
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Tak tak, na poczatku bylem grzecznym chlopczykiem, ktory stal z boku, teraz oszutem a chwile wczesniej nie chciales zrobic nam loda Bylo tez cos, ze sprawa zostala zalatwiona miedzy Toba a moim ojcem a ja sie wpiepszam i jestem niedoinformowany Nie widze sensu dalszej rozmowy, bo i tak wszystkiego wypierasz sie jak mozesz, ale wystarczy to co napisales u gory, czyli, ze "mogles miec mylna diagnoze" za co zaplacilismy

  8. #48

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skoty Pokaż post
    ze "mogles miec mylna diagnoze" za co zaplacilismy
    Ja ci nigdy nie dałem gwarancji że jestem pewny. Nigdy takie słowo nie wyszło z moich ust. Dlatego wtedy wykonałem telefon żeby poinformować, że wygląda na dobry ale głowy sobie nie dam uciąć. Dlatego zapytałem jak robimy, zrobiliśmy ustalenia i trzymaliśmy się tego do odbioru finalnego auta. Tak ty swoje ja swoje, faktycznie tak to wygląda.

    A dobre jest jeszcze to że w jednym poście nazywasz mnie partaczem (w sumie to nie wiem za co) w drugim piszesz że wszyscy wiedzą że jestem dobrym fachowcem Teraz to mnie zrobiłeś loda
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  9. #49
    skoty's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NY
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    nie poznales sie, dlatego nazwalem Cie w pierwszym poscie partaczem, naprawiles swoj blad, szkoda, ze naszym kosztem, napisalem: "nikt nie twierdzi, ze jestes zlym fachowcem" a to nie znaczy wcale, ze jestes dobry czytanie ze zrozumieniem sie klania;D

  10. #50

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skoty Pokaż post
    Bartek, nikt nie twierdzi, ze jestes zlym fachowcem, auto jak na razie odpukac spisuje sie ok
    To zdanie zrozumiałem bardzo dobrze. Sam napisałeś jeździ dobrze , tak sam nie wiesz co piszesz

    Tak na zakończenie jeszcze, oczekujesz czegoś ode mnie??
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •