Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 155

Temat: Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )

  1. #1
    skoty's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NY
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )

    Chłopaki piszę tutaj, bo jest was sporo i dużo osób to zagląda Chciałbym was przestrzec przed oddziałem Kingsoftu w Ostrowcu Świętokrzyskim (bartpol). W mojej a4 zbliżała sie wymiana rozrządu, przy okazji miałem wymienić łożysko wyciskowe+sprzęgło+docisk+koło dwumasowe. Po zasięgnieciu opinii wybrałem właśnie ten oddział z racji tego, że usługa miała być przeprowadzona bardzo rzetelnie i na najwyższym poziomie pomimo, tego, że miałem 150km w jedną stronę do nich. Telefonicznie umówiłem się z p. Bartkiem, na początek podał mi świetną cenę rozrządu, dlatego zdecydowałem się, że wezme go u niego a resztę gratów zamówiłem u naszego forumowego kolegi "dzik". Gdy umawialiśmy sie na konkretny termin podczas rozmowy telefonicznej wyszło, że p. Bartek pomylił się i podał mi cene rozrządu do 2.0tdi ale z B7, ok nic się nie dzieje dopłace kilkadziesiąt złotych, to nie majątek, żeby kolejka nie przepadła. Zaprowadziliśmy auto zlecając wymiane wyżej wymienionych elementów, jednym z objawów był stukanie podczas dłuższego wciskania sprzęgła na jałowym biegu, p. Bartek stwierdził, że to raczej wina łożyska na wysprzęgliku a nie koła dmumasowego z całym zestawem. OK, następnego dnia zadzownił, że rozrząd został wymieniony, łożysko na wysprzęgliku również a dwumasa ze sprzegłem i dociskiem została stara, bo podobno nie nosiła żadnych śladów zużycia. Wcześniej umawialiśmy się, że jeśli bedzie ok to nie wymieniamy tego, bo po co skoro stara jest dobra Po złożeniu auta i przyjechaniu po odbiór okazało się, że pukanie nie ustało, jedynie było mniej je słychać, czyli było troche lepiej niż wcześniej. Diagnoza p. Bartka: "Łożysko w skrzynii, bardzo częsta przypadłość modelu, a poza tym wydaje mu się, że już ktoś coś koło niej robił, bo rzekomo brakowało jakiejś śrubki lub był gwint zerwany". Po zrobieniu 600km w obie strony dwoma autami zabraliśmy auto i umówiliśmy sie na termin za kilka dni na rozebranie skrzyni. Przy odbiorze zapłaciliśmy tak jak się umawialiśmy za wymianę rozrządu i rozebranie skrzyni (450zł). Dogadaliśmy się, że auto podstawiamy do niego, bo w razie, gdyby jednak to nie była wina łożyska w skrzyni a dwumasy koszt rozebrania po raz drugi skrzyni dzielimy na dwa. OK. Przyjechaliśmy na umówiony termin zostawiając auto, następnego dnia dzwoni p. Bartek, że był ze skrzynią w Radomiu i jest wszystko ok, czyli winą skukania jest najprawdopodobniej koło dwumasowe. Następnie odezwał się, że auto jest do odbioru i wszystko gra, wrzucił cały zestaw LUK'a, który zakupiłem. Przez telefon zapytałem o koszta i tu "małe" zaskoczenie p. Bartek kompletnie nie pamięta o wcześniejszej rozmowie o podziale kosztów, jeśli się wcześniej nie poznał, ale nie ma co takich spraw załatwiać przez telefon. Jedziemy po auto, robiąc znowu łącznie 600km przyjechaliśmy i odebraliśmy auto. Na miejscu czekał p. Bartek ze swoim kolegą, który najwidoczniej tylko czekał aż nie zapłacę za wykonaną drugi raz tą samą "usługę". Po negocjacjach p. Bartek stwierdził, że nawalił, ale on stracił całą dniówkę i musiał zrobić to drugi raz za co chce wynagrodzenie a o paliwie do Radomia nie wspominając. Stanęło na "ugadaniu" sprawy, bez zbednęgo rozgłosu w internecie na 350zł. Gdy wsiedliśmy do auta KOLEJNE zaskoczenie, w nawigacji wpisana lokalizacja Radom.. W zbiorniku rezerwa a zostawiając auto zatankowałem je za 250zł. Oczywiście wszystkiego się wyparł, twierdząc, że najpierw wyjął skrzynię i pojechał z nią swoim autem do Radomia, KPINA. Podsumowując, jeśli ktoś doczytał do końca omijajcie tego partacza z daleka, na wstępie zapewnił mnie, że robił już kilka 2.0tdi CR a na koniec okazało się, że robił go pierwszy raz i powinien wziąć więcej za wymiany, bo nie wiedział, że jest dużo wiecęj roboty niż w B7. Mam nadzieję, że będziecie uważali i nie dacie się naciąć na takie koszta jak ja. NIE POLECAM!!

  2. #2
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    czekaj bo czegoś nie rozumiem
    zapłaciłeś bartkowi za wache gdzie on twierdził ze wyjął skrzynie z twojego auta a następnie swoim autem zawiózł ją do Radomia na sprawdzenie? a ty ujawniłeś że masz w nawigacji wbita trasę Ostr. Św.-Radom i brak paliwa w baku ?
    druga sprawa pisaleś że byliście na dwa auta
    czyli twoj znajomy mógł być przy rozmowie ?

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  3. #3
    skoty's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NY
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Umówiliśmy się, że zawiezie skrzynie swoim autem, o kosztach paliwa nie rozmawialiśmy. Później okazało, że nie pojechał swoim tylko przegonił a4 do radomia a świadczyła o tym trasa w nawigacji: "Ostrów Św.-Radom" oraz pusty bak paliwa Druga sprawa, przy wszystkich rozmowach byliśmy we dwóch czyli mój tata (właściciel A4) oraz ja swoją A3, w sumie to większość spraw na początku umawiałem ja z p. Bartkiem oraz kompletowałem części

  4. #4
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    Bardzo nieladnie..

    Kiedy Facet mówi, że coś zrobi to to zrobi! I nie trzeba mu o tym co pół roku przypominać


  5. #5
    skoty's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NY
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Dla mnie ta sprawa jest juz dawno zakończona, napisalem to tylko dla przestrogi, bo na tym forum KingSoft jest bardzo ceniony, jak widac zdarzaja sie tez im wpadki.

  6. #6
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    No ciezko to nazywac wpadka..jestem Ciekawy wersji drugiej strony

    Kiedy Facet mówi, że coś zrobi to to zrobi! I nie trzeba mu o tym co pół roku przypominać


  7. #7

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez >sebek< Pokaż post
    No ciezko to nazywac wpadka..jestem Ciekawy wersji drugiej strony
    No właśnie nie mogłem się doczekać. Zacznę od wyjaśnienia dotyczącej skrzyni i zawiezienia jej do Radomia. Otóż człowiek z którym współpracuję odnośnie skrzyń biegów zmienił miejsce prowadzenia działalności. I powiem krótko przed wyjadem w jaki sposób mogłem wziąć auto bez skrzyni i nim jechać, tym bardziej że chciałem podać kontakt do osoby która skrzynię sprawdzała. Na nawigacji wbiłem tylko miejsce żeby wiedzieć gdzie mam dojechać. Niestety mój samochód ów nawigacji nie posiada, tyle. Na miejscu przy odbiorze auta rozmawiałem z ojcem i sprawa była uznana za zamkniętą. Zapłacili i odjechali

    Co do samej pracy i wymiany. Prawda jest taka, że kiedy auto za pierwszym razem przyjechało do mnie do firmy już miało zakupione sprzęgło w firmie Prochoise. Klient sam stwierdził usterkę i ustaliliśmy, że zaryzykujemy pierwszą wymianę samego łożyska i jak będzie ok to cały zestaw będzie mógł zwrócić. Po wymianie okazało się iż efekt nie przyniósł pożądanego rezultatu. Umówiłem się z klientem na następny termin w którym ustaliliśmy iż najpierw sprawdzimy skrzynię dopiero potem będzie decyzja o wymianie samego sprzęgła. Ja tylko chciałem pomóc ze sprawdzeniem skrzyni ponieważ chciałem uniknąć sytuacji, że zachowam się jak czysty wymieniacz mechaniczny i po wymianie na nowe dalej będzie ten sam problem. Dlatego skrzynia pojechała do Radomia, niestety ale moim samochodem . Od klienta łącznie z paliwem i wymianą skrzyni oraz jej sprawdzeniem za druga pracę za wszystko wziąłem 400zł po ciężkich negocjacjach z 550zł.

    Wybaczcie ale ja nie mam sobie nic do zarzucenia, a klient tak na prawdę ma pretensje o to że musiał gonić dwa razy do Ostrowca bo nie potrafił znaleźć mechanika na miejscu. Proszę wybaczyć ale nie mam sobie nic do zarzucenia a oskarżenia i wymysły o tym paliwie i drodze do Radomia samochodem bez skrzyni mnie śmieszą. Usługa dotycząca wymiany rozrządu i skrzyni była jak najbardziej zgodna z techniką napraw i prawidłowa.

    Ale Klient ma prawo do własnego zdania . Szkoda tylko że ono jest nieprawdziwe kosztem zepsucia bez zdania racji komuś opinii

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skoty Pokaż post
    Na miejscu czekał p. Bartek ze swoim kolegą, który najwidoczniej tylko czekał aż nie zapłacę za wykonaną drugi raz tą samą "usługę". Po negocjacjach p. Bartek stwierdził, że nawalił, ale on stracił całą dniówkę i musiał zrobić to drugi raz za co chce wynagrodzenie a o paliwie do Radomia nie wspominając. Stanęło na "ugadaniu" sprawy, bez zbednęgo rozgłosu w internecie na 350zł. Gdy wsiedliśmy do auta KOLEJNE zaskoczenie, w nawigacji wpisana lokalizacja Radom.. W zbiorniku rezerwa a zostawiając auto zatankowałem je za 250zł.
    Oczywiście jest to nieprawda. O wszystkim wiedzieliście i byliście poinformowani. A z tym kolegą bandytą to już przegiąłeś. Jak było wyjaśniłem wyżej
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  8. #8
    skoty's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NY
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Podczas pierwszej wymiany Bartek stwierdził, ze wszystko z dwumasa jest ok, wyciagnal ja z auta i nie nosila zadnych sladow uzycia, wiec dlatego jej nie wymienialismy, bo jego zdaniem była ok. Pozniej okazało sie ze jednak to ona jest winna i do tego mam zastrzeżenia, ze mial ja w rekach i nie poznal sie ze jest zuzyta. W kwestii paliwa sie nie wypowiem, bo byc moze samo z baku wyparowalo, ale na wszelki wypadek podstawiajcie im samochody zalane pod korek

  9. #9

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skoty Pokaż post
    Dla mnie ta sprawa jest juz dawno zakończona, napisalem to tylko dla przestrogi, bo na tym forum KingSoft jest bardzo ceniony, jak widac zdarzaja sie tez im wpadki.
    Wpadka kolego to jest fakt gdzie ewidentnie jest wina tunera lub mechanika. A ty finalnie auto miałeś zrobione i dnia dzisiejszego nie zgłaszasz usterek. Wypisujesz głupoty i tyle. Kolejna rzecz to taka iż z tobą w ogóle nie rozmawiałem .Stałeś jak grzeczny chłopiec z boku. Rozmawiałem z twoim ojcem i z ojcem sprawę załatwiłem przy oddaniu auta. Z nim rozmawiałem o całym tym wymyśle z Radomiem o kosztach paliwa itp. Z nim ustaliłem finalną zapłatę i po wszystkim uścisnąłem z nim dłoń. Aczkolwiek wiedziałem że drugi raz się nie zobaczymy

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skoty Pokaż post
    Podczas pierwszej wymiany Bartek stwierdził, ze wszystko z dwumasa jest ok, wyciagnal ja z auta i nie nosila zadnych sladow uzycia, wiec dlatego jej nie wymienialismy, bo jego zdaniem była ok. Pozniej okazało sie ze jednak to ona jest winna i do tego mam zastrzeżenia, ze mial ja w rekach i nie poznal sie ze jest zuzyta. W kwestii paliwa sie nie wypowiem, bo byc moze samo z baku wyparowalo, ale na wszelki wypadek podstawiajcie im samochody zalane pod korek
    Kolego każdym samochodem jeździmy i informujemy o tym klienta. Nie da się oddać auta nie sprawdzonego. A pierwszą wymianę to powiedzieliście że byliście na serwisie i tam powiedzieli że jest to łożysko i wszyscy łącznie ze mną podjeliśmy ryzyko wymiany
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  10. #10
    skoty's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NY
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Auto zostało zrobione, zgadza się, tylko trzeba było dwa razy zapłacić za to samo Dokładnie masz rację, stałem z boku i nie wtrącałem się, ponieważ to nie moje auto naprawiałeś tylko mojego taty, ja to tylko opisałem ku przestrodze Nie wiem co miałem robić, kłócić się z Tobą jak "niegrzeczny chłopiec"? Jeśli chodzi o łożysko to były tylko i wyłącznie nasze przemyślenia, auto nie było na żadnym serwisie Ale wystarczy tego, ja to co chciałem napisać to napisałem i mam nadzieję, że każdy zastanowi się dwa razy zanim odda Ci swoje auto
    Ostatnio edytowany przez skoty - 08-12-14 o 11:01

Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •