Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 155

Temat: Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )

  1. #11

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skoty Pokaż post
    Auto zostało zrobione, zgadza się, tylko trzeba było dwa razy zapłacić za to samo Dokładnie masz rację, stałem z boku i nie wtrącałem się, ponieważ to nie moje auto naprawiałeś tylko mojego taty, ja to tylko opisałem ku przestrodze Nie wiem co miałem robić, kłócić się z Tobą jak "niegrzeczny chłopiec"? Jeśli chodzi o łożysko to były tylko i wyłącznie nasze przemyślenia, auto nie było na żadnym serwisie Ale wystarczy tego, ja to co chciałem napisać to napisałem i mam nadzieję, że każdy zastanowi się dwa razy zanim odda Ci swoje auto
    Tak najlepiej odwrócić kota ogonem . Niestety nie mam na to wpływu i nie mam zamiaru się kłócić. Przyjechaliście dwa razy na własne życzenie
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  2. #12

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    43 razy

    Domyślny

    moze sie nie znam, ale tak naprawde chyba w rekach nie da sie na 100% stwierdzic czy dwumasa jest w porzadku czy padnie za 200 km? skoro miales zakupiony caly komplet, to mogles wymienic od razu wszystko, chciales przyoszczedzic 600 zł zeby zwrocic dwumas i niestety sie nie udało. u mnie byla podobna sytuacja, wymianialem caly kpl sprzegla a po miesiacu okazalo sie ze dwumas tez kwalifikuje sie do wymiany, mimo ze ogladalismy go po zdjeciu i wszystko wygladalo ok

  3. Podziękowania dla kfasny za pomoc w problemie

    kingsoft-grucha (08-12-14)

  4. #13
    skoty's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NY
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    nie wiem czy się da czy się nie da nie jestem mechanikiem tak jak mój tata, wg Bartpolu była ok, więc jaki jest sens wymiany dobrej części? Teraz po fakcie to wiadome, że trzeba było ją od razu wymienić, gdyby Bartek powiedział, że jest niepewna to wymienilibyśmy ją a nie trzeba było zrzucać winy na skrzynię

  5. #14

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skoty Pokaż post
    nie wiem czy się da czy się nie da nie jestem mechanikiem tak jak mój tata, wg Bartpolu była ok, więc jaki jest sens wymiany dobrej części? Teraz po fakcie to wiadome, że trzeba było ją od razu wymienić, gdyby Bartek powiedział, że jest niepewna to wymienilibyśmy ją a nie trzeba było zrzucać winy na skrzynię
    Ale to było twoje ryzyko. Nie moje. Ja chciałem tylko pomóc i spróbować bo Ty z ojcem sami stwierdziliście diagnozę. Wymienić łożysko i tyle. Dobrze że są ludzie mądrzejsi od Ciebie którzy wiedzą iż koła nie sprawdzisz gołym okiem. Ja żałuję tylko jednej rzeczy, trzeba było od razu wszystko wymienić i mieć w dupie. Ja bym lepiej na tym wyszedł. Czasami człowiek chce pomóc apotem bez zdania racji ktoś próbuje ci zepsuć opinię . Ja z naprawy wywiązałem się w 100%. I to dla mnie jest najważniejsze .
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  6. Podziękowania dla kingsoft-grucha za pomoc w problemie

    komono (09-12-14)

  7. #15

    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    43 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kingsoft-grucha Pokaż post
    Ja żałuję tylko jednej rzeczy, trzeba było od razu wszystko wymienić i mieć w dupie.
    czyli klient razem z ojcem powiedzieli zeby wymienic tylko lozysko, a potem mieli pretensje ze dwumasa siada? ja nie rozumiem jednej rzeczy, ktos kupil juz caly komplet, przygotował sie na wymiane i pojechał ileśtam kilometrów zeby zrobic to u was a potem stwierdzil zeby wymienic tylko lozysko (bo dwumas 'na oko' w porzadku). Rozumiem ze ktos chce przyoszdzedzic, ale przedewszystkim nie wyobrazam sobie zeby wymienic samo lozysko, majac juz caly komplet sprzegla (ktore notabene i tak w niedlugim czasie kwalifikowalo by sie do wymiany). na youtube jest filmik jak wyglada machina do sprawdzania kół dwumasowych i metoda na oko to na pewno nie jest

    PS. nie jestem klientem kingsoftu, ani znajomym firmy - wyrazam tylko swoje zdanie na temat podejscia klienta do zaoszczedzenia na jednym z najwazniejszych elementow samochodu, a potem wypisywaniu pretensji na forum.

  8. #16
    Armi's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    różnie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kfasny Pokaż post
    moze sie nie znam, ale tak naprawde chyba w rekach nie da sie na 100% stwierdzic czy dwumasa jest w porzadku czy padnie za 200 km? skoro miales zakupiony caly komplet, to mogles wymienic od razu wszystko, chciales przyoszczedzic 600 zł zeby zwrocic dwumas i niestety sie nie udało. u mnie byla podobna sytuacja, wymianialem caly kpl sprzegla a po miesiacu okazalo sie ze dwumas tez kwalifikuje sie do wymiany, mimo ze ogladalismy go po zdjeciu i wszystko wygladalo ok
    Stan dwumasy można sprawdzić, są zakłady które się tym zajmują.
    Jeśli mechanik stwierdza, że dwumas jest ok to chyba mu wierzysz. I nie kwestionujesz czy sprawdził go po zdjęciach, rękami czy w zakładzie.
    Szczególnie jeśli jest to renomowany zakład. Mechanik ma obowiązek poinformować, że nie jest pewien, że nie daje gwarancji etc.

    Jeśli mechanik powiedział, że dwumasa jest ok to powinien ponieść koszty swojej pomyłki tj. robocizny za wymianę dwumasy.

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Armi For This Useful Post:

    pomocnik (09-12-14),stolniczkow (12-12-14)

  10. #17
    skoty's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NY
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    w 200% procentach zgadzam sie z Armim i o to w mojej opinii głównie chodziło

  11. #18
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    Idac do lekarza to spodziewam sie trafnej diagnozy od niego bo sam sie na tym nie znam, ale z drugiej strony pacjent ma rowniez prawo decyzji czy sie poddaje zabiegowi czy tez nie. Jesli tutaj padlo stwierdzenie ze dwumasa jest ok i nie ma jej co zmieniac to tez bym sie zdal na mechanika, bo to on jest specjalista a nie ja

    Kiedy Facet mówi, że coś zrobi to to zrobi! I nie trzeba mu o tym co pół roku przypominać


  12. #19

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Armi Pokaż post
    Szczególnie jeśli jest to renomowany zakład. Mechanik ma obowiązek poinformować, że nie jest pewien, że nie daje gwarancji etc.

    Jeśli mechanik powiedział, że dwumasa jest ok to powinien ponieść koszty swojej pomyłki tj. robocizny za wymianę dwumasy.
    A czy ja dałem taką gwarancję, nie !!. Domniemałem tylko tym bardziej że konstrukcja tego koła jest zupełnie inna niż w starych autach. Ja się wyraźnie zapytałem i nie byłem pewny na 100% że jest dobra. Decyzja padła, zmień Pan łożysko i potem zobaczymy. Następnym razem zmienię wszystko kiedy klient sam stwierdza diagnozę i ma wszystkie potrzebne części

    Dziękuję za uwagę

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Najważniejsza sprawa. To jest zakładka firmy KINGSOFT ze starego Sącza. Wymiana i całe zamieszanie dotyczyło firmy BARTPOL z Ostrowca nie firmy KINGSOFT. Dlatego admina proszę o wydzielenie tych wypowiedzi w inne miejsce z uwagi na to, że Łukasz z KINGSOFT właściciel firmy nie ma z tym nic wspólnego.
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  13. #20
    skoty's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NY
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    domniemales czyli powiedziales ze jest ok i o to chodzi, nie poznales sie dlatego trzeba bylo drugi raz to rozbierac, nie wspomnę o tym ze w obecności mojej i mojego taty umowilismy sie ze w razie gdyby to byla jednak dwumasa to dzielimy koszta jednak tego tak i wszystkiego innego sie wyparles, bylo to do przewidzenia napisalem swojego pierwszego posta tylko w celu informacyjnym zeby przyszli klienci nie wierzyli Ci bezgranicznie Dziekuje i rowniez pozdrawiam

    - - - Aktualizacja postu - - -

    a jesli chodzi o wydzielenie tematu to sygnujesz sie logiem KingSoftu odpowiedzialnosc ponosi sie zbiorowo, chlopaki z głównego udziału powinni wiedziec z kim podpisuja umowe o partnerstwo, bo przecież jesteś oddzialem ich firmy

Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •