Pokazane rezultaty 1 do 2 z 2

Temat: tylne głośniki przy większej głośności "przerywają "... proszę o pomoc

  1. #1

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Woj.podlaskie
    Auto
    A3 8L 2001
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny tylne głośniki przy większej głośności "przerywają "... proszę o pomoc

    Witam
    Od niedawna jestem posiadaczem audi a3 2001 rok. I mam pewien problem z nagłośnieniem (szukalem w innych tematach lecz nie znalazłem).Na oryginalnym radiu głośniki grają bez zarzutu natomiast po podłączeniu kenwood kmm-100ry lub innego radia nieseryjnego wraz z adapterem przy niższych glosnosciach jest ok natomiast jeżeli zwieksze glosnosc ; od około 18 vol tylne głośniki "przerywają " w momencie grania wchodzi brzmienie bassu i przerywają i grają jakby płyta się zacinala przód jest ok. Czy miał ktoś może podobna sytuacje i rozwiązał ja samodzielnie?
    Dodam iz auto posiada głośniki przód+tył+sub w bagażniku(ori w nadkolu)
    Pozdrawiam i wszystkim czytajacym w dniach 25-26.12 życzę wesołych Swiat

  2. #2

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podlasie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    zobacz moje dwa ostatnie posty. http://www.a3-club.net/forum/showthr...tem-BOSE/page3

    moze to jest twoim rozwiazaniem problemu, ja musze z tym jezdzic jakos ;p, aczkolwiek wpadlem na pomysl zeby ten caly adapter z tymi kablami okryc jakas folia ekranowa czy cos zeby nie bilo z niego az tak bardzo i dac na plus przed wejsciem do radia jakis kondensator czy cos od zaklocen bo widzialem ze takie cos jest dostepne do kupienia.

    Najlepsza rozwiazanie to wywalic cala wiazke systemu audi i robic od nowa pod siebie, czyli radio + odzielny sub i wszystkie 4+2 glosniki ze srodka odzielnie do innego wzmaka w bagazniku, na dobrych kablach itd wtedy na bank nie bedzie zaklocen ale kasa juz wtedy jest problemem, ja u siebie chcialem wstawic tylko sub wiec poszedlem prostą droga, radio kenwooda do tego adapter audi nokia, i sub z wzmakiem odzielnie kupilem i to wszystko podlaczylem, no ale cos za cos zaklocenia są, ale u mnie powyzej VOL 5 z 35 na radiu juz ich nie slychac bo fajnie basikiem zagluszam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •