Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 19 z 19

Temat: BMW 320 E90 2.0d 2006r czarna 26,800 PLN OSTRZESZÓW vin WBAVU31000KY16945

  1. #11
    maiki24's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    gryfów śl
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    ale sam pisałeś że trzeba dać sporo ponad 30k za przyzwoity egzemplarz ,już bym ją brał tę obok mnie ale brakuje mi jeszcze troche i jeszcze trzeba doliczyć 2% do skarbówki (sprzedawca jest osobą prywatną) to wyjdzie 600zł ech

  2. #12
    Brasil82's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Barwice
    Auto
    Było Audi A3, Było BMW E90, będzie...?
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    23 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    cena cenie nie rowna tak jak i stan auta.. szczerze mowiac wole zainteresować się autem od osoby prywatnej niż okazją cenową od handlarza. przetrzep auto z kims ogarniętym jeśli okaze się ok kupuj, wcale nie powiedziane ze będzie to gorszy egzemplarz niż ten za 35tys. chociaż mi w okazje i prezenty od sprzedajacych ciężko uwierzyć.

  3. #13
    maiki24's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    gryfów śl
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    zajrzyj pw

  4. #14
    Glovash's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań EkypaPN
    Auto
    AUDI
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Ostrzeszów to nie jest najlepsze miejsce na kupno auta.
    Jest to jedno z gorszych , handlarskich punktów na mapie wielkopolski.

    Można dostać E90 2,0d do 30k , ale warto poszukać auta od prywatnej osoby, która przedstawi Ci jakieś dokumenty potwierdzające jakieś wymiany części eksploatacyjnych itp.

    Jak przy zakupie auta za ok 30 000 zł 2 % na skarbówkę to dla Ciebie dużo to.. może poczekaj jeszcze i odłóż trochę kasy, żeby mieć jakiś "zapas"
    BMW to fajne auta, ale ceny części nie należą do najtańszych i bardzo łatwo "wtopić" bo dużo osób oszczędza.
    Ja 2 lata temu szukałem E46 w automacie. Oglądnąłem 12 aut zanim kupiłem "tą jedyną"
    Była droga w stosunku do średnich cen rynkowych , mimo że była "Zdrowa" to na "pakiet startowy" przez pierwsze pół roku wydałem ponad 3000 zł.
    Teraz auto ma ponad 300k i śmiga malinowo.

    Morał taki.. za dobre BMW ( jak za każde auto ) trzeba położyć odpowiednio ... i mieć jeszcze sporą rezerwę.
    Prawda jest też taka, że trzeba się najeździć i naoglądać strucli, żeby później kupić wybrać najlepszą sztukę

  5. #15
    maiki24's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    gryfów śl
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    nie znam tamtych stron ale dziękuję za sugestie.Tę sztukę z ostrzeszowa sobie odpuszczę ze względu na wasze opinie za które jestem bardzo wdzięczny,natomiast zastanawiam się na tą za 30500 kolega obejżał (z forum)pisze że ciekawa sprawa jak obadam dokładnie co i jak to się raczej na nią skusze.A z czekaniem
    no to nie jest różowo bo jeżdzę siostry peugotem cc nieby oki ale nie na długo muszę oddać i nie będę czym miał jeździć....Ja generalnie nie szukam auta daleko wole blisko a w pobliżu ciężko znaleść coś sensownego żeby przebierać no dobrze kolega piszę że drogie cześci do bmw ale na plusy np
    łańcuch zamiast paska
    wygląd petarda
    chyba że ktoś ma ochote to śmiało może dopisać plusy i minusy bmw 320
    a odnośnie tej sztuki z ostrzeszowa jak napisałem gościowi żeby dosłał wiecej zdjeć to od tamtej pory cisza

  6. #16
    Glovash's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań EkypaPN
    Auto
    AUDI
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    łańcuch na Plus, tylko nie wiem czy wiesz, ale akurat m.in. w modelach 320d (z serii E90) były problemy z wyciągającym się łańcuchem i zacierającymi się zębatkami , a niestety w stosunku do silników M47 znanych z E46 zmienili położenie łańcucha rozrządu i jest .. z tyłu silnika od strony skrzyni i wymiana nie jest tania.

    ja ogólnie jestem bardzo zadowolony z BMW i polecam, ale trzeba dłuugo szukać godnej zainteresowania sztuki, która będzie zadbana i doinwestowana - bo to jest nawiększy kłopot tych aut.

  7. #17
    Brasil82's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Barwice
    Auto
    Było Audi A3, Było BMW E90, będzie...?
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    23 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Glovash Pokaż post
    łańcuch na Plus, tylko nie wiem czy wiesz, ale akurat m.in. w modelach 320d (z serii E90) były problemy z wyciągającym się łańcuchem i zacierającymi się zębatkami , a niestety w stosunku do silników M47 znanych z E46 zmienili położenie łańcucha rozrządu i jest .. z tyłu silnika od strony skrzyni i wymiana nie jest tania.
    troszkę zle napisales akurat w tej e90 co wkleil kolega czyli 163ps oznaczenie m47 to ma rozrząd z przodu a rozrząd przeniesiony od strony skrzyni jest w nowszym modelu n47 o mocy 177ps wprowadzony na rynek bodajże w marcu 2007r najprościej zobaczyć roznice na oko dla laika to roznia się pokrywa silnika 163 cala czarna a 177 ma dodatki bialego. pozdrawiam

  8. #18
    Glovash's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań EkypaPN
    Auto
    AUDI
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    z tym rozrządem to faktycznie do sprawdzenia.. nie chodzi o moc silnika tylko jego oznaczenie - właśnie N47, które wprowadzili faktycznie w 2007r jest bardziej problematyczne niż stare M47n

  9. #19
    maiki24's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    gryfów śl
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Witam koleżanki i kolegów z forum
    dziekuję za wypowiedzi ale jak jeden z kolegów juz wiedział zakupiłem owszem E90 ale nie te o której pisaliście tylko inną z mojej okolicy (30km)
    sprzedający mega sympatyczny transakcja przeszła w porządku w krótcę się pochwale na forum od razu zaznaczę ,że nie ucieknę od was moi mili
    za dużo wam zawdzięczam.choć nie powiem łza się w oku kreci na myśl ,że audi już nie ma u mnie pod domem.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •