Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 75

Temat: "Fikcyjna" kolizja przed przejazdem kolejowym.. udowodnić niewinność?!

  1. #11

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez LEMBRYK Pokaż post
    Czytałem twój pierwszy post co najmniej z pięć razy wynika z niego że ty kolego byłeś od razu nastawiony bojowo. I nie zdziwię się za bardzo o ile ty zostaniesz winnym. Daj ci Boże jak najlepiej.
    "więc poprosiłem ją o spisanie oświadczenia dot. kolizji. Pani odmówiła twierdząc że "nic się nie stało". Postawiłem ją przed wyborem - piszemy oświadczenie lub wzywamy policję co zaskutkuje dla niej mandatem."
    Rzeczywiście bojowe nastawienie...
    W d*pe bity zawsze kryty. Mam nadzieję, że wygrasz sprawę

  2. #12
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    Ludzie ale tu jest tez osoba trzeca- świadek wiec nie rozumiem gdybania. Sprawa wygrana tyle ze czasowo sie przedluzy

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  3. #13
    Marcin_BP's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin / BP
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    76 razy
    Podziękował
    61 razy

    Domyślny

    No nie wiem czy tak do końca wygrana, sam świadek może nie wystarczyć...

    Miałem kiedyś taką sytuację że koleś bmw wjechał mi w dupę:



    i zrobił mi taką rysę na zderzaku:



    Typ wysiadł i sobie gdzieś poszedł. Był świadek który słyszał uderzenie i widział jak koleś gdy wysiadł to się chwiał. Wezwałem policję, sprawca przyszedł i powiedział że wypił przed chwilą piwo do obiadu. Nie byłem w stanie nic udowodnić, nie było dowodu że gdy wyszedł z samochodu to był pijany, nie złapałem go za rękę... i nie było też dowodu że ta rysa powstała od jego uderzenia, wg funkcjunariuszy na zderzaku bmw też powinien zostać ślad a nie było. Sprawa rozeszła się po kościach

    Potrzebujesz mocnych dowodów aby udowodnić jej winę. Pokaż zdjęcia uszkodzeń, bo jeśli nic nie ma to będzie ciężko.
    Życzę powodzenia

  4. #14
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Marcin_BP, a co wykazał pomiar alkomatem? Tendencja spadkowa, czy wzrostowa, wiec faktycznie wypił piwo po zdarzeniu, żeby potwierdzić swoją wersję?

  5. #15
    flito's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Trzebinia / Kraków Balice
    Auto
    SEAT Leon
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Policja nie może wyjść do Ciebie z tekstem " po co nas Pan wzywał". Po to płacisz , i ja płace, i wszyscy płacimy podatki żeby przyjechali i zrobili notatkę.
    Pasażer nie miał telefonu żeby ich nagrać?

    Nie ma czegoś takiego "nic się nie stało bo nie widać". Masz świadka, sprawa jest prosta, z tym że tak jak wszyscy piszą będzie ciągnęła się bardzo długo...

  6. #16
    Piotrek.1781's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    :)
    Auto
    :)
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    A ile taka sprawa trwa? Ile to jest bardzo długo?
    Mam najlepsze Audi na forum !

  7. #17
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Piotrek.1781 Pokaż post
    A ile taka sprawa trwa? Ile to jest bardzo długo?
    wiesz może trwać 3 mies. a może i rok
    miesiąc kwity będą leżały na komendzie jesli osoba prowadząca postępowania nie przedłuży o kolejne 30 dni
    a w sądzie to jak w kalejdoskopie nie ma co sie okłamywać tam sie niestety czeka na sprawy
    drugą stroną jesli będa wzywani świadkowie, uczestnicy zdarzenia to zawsze sie ktos może nie stawić a i sprawy sa odraczane na kolejne terminy

    Marcin w twoim przypadku to baranom nie chciał sie robic czynności i tyle
    Jesli zastałes pojazdy tak jak na fotce to co tu gdybać
    jest zdarzenie, jest więc powinni zrobic czynności
    co do kierowcy z bmw to powinni go w takim wypadku na krew zabrac
    prawda jest taka że policjanci dali dupy i tyle, przez właśnie takie głupie sytuacje tracą prace, rutyna
    kwestia zastanowienia czy nie był to ktos znajomy z nimi

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  8. #18
    lumberjack's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    A5 3.0tdiq
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    25 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    ja po raz kolejny opiszę swoje doświadczenia, które na pewno nie natchną Was optymizmem, ale przynajmniej nie będziecie sobie robić nadziei na szybkie załatwienie sprawy
    a było tak:
    jechaliśmy z matką samochodem, staliśmy na czerwonym świetle na światłach (3 auto w kolejce), przez skrzyżowanie z naprzeciwka jechała czarna alfa, na naszej wysokości na przeciwnym pasie przy poboczu stało auto, alfa chciała je ominąć (miejsca było za mało) i otarła się dość mocno o nasz tylny zderzak. Jako pasażer wyskoczyłem z auta, alfa zatrzymała się kierowca opuścił szybę, powiedziałem że nas zahaczył i żeby zjechał na bok... kierowca wcisnął gaz i odjechał (pamiętam doskonale jak wyglądał, co lepsze na fotelu pasażera jechało mocno wystraszone dziecko). Telefon na policję, potem pojechaliśmy na komendę, spisali zeznania obejrzeli auto - zrobili zdjęcia, podałem dokładnie jakie auto w nas wjechało czarna alfa 159 DW 255 NE, rysopis sprawcy WSZYSTKO.
    Wezwano go na komendę, on się wszystkiego wyparł - sprawa do sądu.

    po dobrych 2 miesiącach przyszło wezwanie, my się stawiliśmy z mamą, a winny pan o nazwisku tofel, przysłał zwolnienie lekarskie - zły stan zdrowia nie może brać udziału w rozprawie, po kolejnych 2 miesiącach znowu to samo...
    3 rozprawa już prawie pół roku i wreszcie się stawił... sąd przesłuchał, i pokazuje zdjęcia samochodu - MERCEDES GLK, a my jechaliśmy Mercedesem klasy A tak działa polski wymiar sprawiedliwości...
    no ale rozprawa się odbyła, pan tofel UWAGA też miał świadka swoją żonę, a wtedy w aucie z nim było tylko małe dziecko! Na rozprawie mieszali i kręcili w zeznaniach aż śmiech brał, żona nie miała pojęcia nawet w który miejscu to było... sąd zarządził kolejną rozprawę ch... wie po co... obecnie mija jakieś 1,5 roku i cisza nie wiem czy coś mu zasądzili czy nie, na 'szczęście' mama miała w tym czasie innego dzwona i auto zostało naprawione, ale gdyby nie to to 2 rok by już obdartym jeździła...

    ale jak chcesz sprawiedliwości to dochodź jej SAM

    jeszcze tak żeby wyjaśnić jak działa polska policja i jacy ludzie tam pracują to
    kolejny przykład ukradli nam lusterka i połowie sąsiadów z ulicy, poszedłem z matką na komisariat a 'policjant' do nas 'to po co Pani jeździ mercedesem???' no po prostu myślałem że mu jeb...

    ja kieruję się po wszystkich doświadczeniach w życiu zasadą NIGDY NIC WSPÓLNEGO Z POLICJĄ

  9. #19
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    lumberjack to po co jeździsz mercedesem

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  10. #20
    szyna49's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów / Sulejów
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 BFQ
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    24 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lumberjack Pokaż post
    ja kieruję się po wszystkich doświadczeniach w życiu zasadą NIGDY NIC WSPÓLNEGO Z POLICJĄ
    policja, wymiar sprawiedliwości... jaki wymiar, jaka sprawiedliwość?!

    wrzucę swoje trzy grosze...
    znajomi wracali z lotniska, młody chłopak jechał za nimi passatem (mimo że nie było nikogo na drodze) i uderzył w tył. Auto obróciło się kilkanaście razy o barierki i zatrzymało. Wezwano policje, przesłuchanie i co...okazało się że to ich wina wtf?! Po oględzinach i pogaduchach pojechali do wojewódzkiego komisariatu i tam po raz kolejny złożyli zeznania. Znajoma doznała uszczerbku na zdrowiu, bo leczy kręgosłup do dziś. Złożono sprawę do sądu, okazało się że ta policja co była na miejscu zdarzenia to sprawcy znajomi - nawet zeznawali. Mieli szczęście że pojechali na komisariat wojewódzki!!Był brak dowodów, mylne zeznania... Pojechali w okolice tego miejsca i okazało się, że jest jeden dom mieszkalny i podeszli do niego. Akurat Pan który tam mieszkał robił traktorem w polu i widział całe zdarzenie, powiedział że pomorze. Sprawa przeciągała się blisko 6lat!! Były to przepychanki, zwolnienia sprawcy, powoływał świadków itp itd. Na szczęście wygrali, dostali dość duże odszkodowanie, rentę za uszczerbek na zdrowiu

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •