Wygląda jak zawór N112 doładowania powietrza wtórnego ale występował tylko w silniku APF.
![]()
Wygląda jak zawór N112 doładowania powietrza wtórnego ale występował tylko w silniku APF.
![]()
Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.
Tromek (30-10-22)
|
|
Dzięki wielkie, rzeczywiście mam APF, muszę poprawić w profilu pomyłkę. Niedawno zdiagnozowałem błąd P0411, być może dotyczył właśnie tej sprawy.
Ostatnio edytowany przez Niko1 - 03-10-23 o 11:48
Witam, czy ktoś wie które to kod Immo? A3 8L 2003, próbuje zmienić jeagera na vdo, do vdo udało się wyciągnąć, z jeagerem niestety tak kolorowo nie jest. Z góry dzięki
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hej,
Mam pytanie. Mam gdzieś lewe powietrze w a3 8l 1.8 apg.
Zauważyłem że przy dolocie - ta rura która idzie od przepływki do przepustnicy i przed przepustnicą skręca w lewo i tam jest taki grzybek (załączam zdjęcie) i ma on miejsce na wtyczkę, ale u mnie jest to nie podłączone i nie ma luźno żadnego zwisającego przewodu.
Teraz tak co ten grzybek w ogóle robi tak właściwie, czy tam powinna być wtyczka jakaś wczepiona? Patrzyłem na olx te silniki i one na zdjęciach nie mają tego grzybka i tam jest rurka normalnie. Czy u mnie coś było modzone i tego nie potrzebuje czy tak ma być? Dodam, że to w środku jest tam otwarte, normalnie powietrze przepływa tam (chociaż ponoć powinno być to zamknięte na zimnym silniku, a otwierać się na ciepłym, ale skoro tam nie ma żadnej wtyczki to jak to powinno działac?
![]()
Wygląda jak rezystor grzewczy odmy
Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.
There are currently 15 users browsing this thread. (0 members and 15 guests)