Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 14

Temat: Nie otwierają się drzwi od wewnątrz i od zewnątrz

  1. #1
    Karla121's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Niemcy
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny Nie otwierają się drzwi od wewnątrz i od zewnątrz

    Witam, otóż mam problem z drzwiami pasażera , kilka dni temu przestały sie otwierać (otwarcie przyciskiem kluczyka czy pociągnięcie za klamkę zarówno wew. jak i zew. nic nie daje). Dodatkowo nie słychać 'stuku' centralnego zamka w tych drzwiach - drzwi kierowcy oraz bagażnik działają bez zarzutu, el.szyby oraz regulacja lusterka również działają w drzwiach pasażera, jedynie zamek nie odpowiada.

    Myślałam, że przyczyną była niska temp. ponieważ raz zablokowały sie podobnie na mrozie i odblokowały po przejechaniu kilku km i nagrzaniu auta, jednak tym razem nic nie pomaga posiadam to auto zaledwie kilka miesięcy więc wcąż odkrywam jego 'sekrety'.

    Gdzie szukać przyczyny? Przerwana wiązka? Nie mam obecnie możliwości podpięcia pod vag, więc będę wdzięczna za wszelkie rady i wskazówki. Strasznie kiepsko, że z auta 3drzwiowego mam nagle 2drzwiowe

    Pozdrawiam, Karolina.
    Audi A3 1.9TDI 2004 3D
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 02-07-15 o 15:58

  2. #2
    IceMan's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wawa
    Auto
    Fake S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    U mnie też tak jest z tylnymi drzwiami. Otwieranie działa tylko jak nacisnę przycisk otwierania na odrzwiach kierowcy. Jeśli uda Ci się otworzyć to szybko rozbierać i wymieniać zamek lub naprawiać wiązkę bo takie zablokowane drzwi to może być nie lada problem.

  3. #3
    voxeti's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Iława
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    jesli tylko uda ci sie otworzyc sprawdz styki

  4. #4
    Karla121's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Niemcy
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    W moim przypadku nawet przycisk na drzwiach kierowcy nie pomaga, także zamek pasażera ma poważnego focha. Chciałam zdjąć boczek i pogrzebać w klamce jednak przy zamkniętych drzwiach nawet po odkręceniu śrub okazało się to 'mission impossible' bo boczek ani drgnie czy ktoś już może miał podobną przygode i udało mu się odczepić tapicerkę bez łamania wszystkiego w okół?

  5. #5
    voxeti's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Iława
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    nie da rady zdjąć boczku z zamkniętymi drzwiami

  6. #6
    Karla121's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Niemcy
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Panie i Panowie alleluja! Drzwi otwarte Idąc za poradą znalezioną na innej stronie na temat tego, że mydliny połączyły komuś niestykającą wiązkę w drzwiach odwiedziłam wczoraj myjkę ręczną skupiając się na drzwiach pasażera i dziś rano po tygodniu męczarni otworzyłam drzwi z kluczyka! Moim problemem była kostka, do której prowadzi wiązka z drzwi, po przeczyszczeniu wszystko znów pięknie łączy

    Taki mały bonus: demontaż boczku jest możliwy przy zamkniętych drzwiach. Wystarczy troche zaparcia aby odkręcić śruby i porządnie podważyć boczek od dołu a następnie pociągnąć do góry. Jest to trudne i niewygodne ale możliwe. U mnie niestety poprzedni właściciel ukręcił środkową śrubę (pod rączką) pozostawiając ją w środku przez co nie mogłam odchylić tej części.

    Pozdrawiam

  7. #7

    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    witkowo
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny Zablokowane drzwi kierowcy

    Witam, ostatnio zablokowały mi się drzwi kierowcy od wewnątrz i zewnątrz. Do auta wsiadam i wysiadam z niego przez drzwi pasażera (coś pięknego)
    Moje pytanie brzmi jak zdemontować tapicerkę przy zamkniętych drzwiach aby dostać się do zamka. Problem wygląda tak, że otwieram auto z pilota wszystko się otwiera a drzwi kierowcy tak jakby się otwierają i odrazu zamykaja(taki dźwięk słyszę). Klamka wewnątrz i na zewnątrz działa normalnie tz. nie jest luźna. Jest ktoś w stanie pomóć?
    zgóry dziękuję i pozdrawiam

  8. #8

    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    witkowo
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    Witam, zdjąłem boczek przy zamkniętych drzwiach. Dużo pomogło zdemotnowanie fotela kierowcy. Wyczyściłem wtyki wiązki od zamka jednak nadal drzwi są zablokowane. Czy ktoś może poradzić co w takiej sytuacji? czy przy zamkniętych drzwiach da radę zdempntować zamek bo to chyba w nim jest problem. Jest jakaś możliwość otwarcia tych drzwi?

  9. #9
    acinr_PL's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZST
    Auto
    Limousyne quattro stronic 2015
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    205 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Jak zdjąłeś boczek to przyjrzyj się od wewnątrz pojazdu tak poniżej wysokośći zewnętrznej klamki tam jest zabezpieczenie na cięgno czy nie wyskoczyło ci to zabezpieczenie i dlatego nie możesz otworzyć z zewnątrz i z wewnątrz.
    Zamka bez otwarcia drzwi nie zdemontujesz bo z boku drzwi jak się nie mylę masz śruby co go trzymają.

  10. #10

    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    witkowo
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny

    https://zapodaj.net/24150e8b6d76d.jpg.html
    witam, wstawiam zdjęcie bo nadal problem z zamkiem jest...czy na zdjęciu wszystko jest ok?


    edit. jak dla mnie to wszystko jest ok tylko w środku zamka jest coś nie tak. po otwarciu z pilota odrazu się zamyka. Ma ktoś pomysł jak dostać się do środka zamka przy zamkniętych drzwiach?

    edit.2 drzwi otwarte. u mnie problemem był trybik znajujący się na silniku od centralki. obluzował się.
    Ostatnio edytowany przez molkon07 - 08-01-18 o 20:10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •