Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 19

Temat: Ambition - Attraction - zawiesznie i komfort na polskich wybojach

  1. #1

    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Kraków
    Auto
    honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Ambition - Attraction - zawiesznie i komfort na polskich wybojach

    Witajcie,

    Chcę kupić A3 3-drzwiową i zastanawiam się właśnie nad wersją. Oczywiście katalogi przestudiowane i ze studiów tych padło na Ambition. Wyposażenie bardzo mi się podoba, ale mam wątpliwości odnośnie zawieszenia. Czy jest dużo twardsze od zwykłego z wersji Attraction? I przede wszystkim, jak się sprawuje na naszych wyboiskach? Czy przez to, że twardsze, nie jest dużo mniej trwałe? Być może nie ma co się pakować w kolejne koszty częstej wymiany zawieszenia? Szczególnie, że będzie głównie do jazdy w mieście, a Kraków niestety dziurami usłany. I czy można (błagam, nie mówić że profamnacja!!) do niego wsadzić zimówki 16-tki?

    Bardzo proszę o opinie użytkowników i speców
    Pozdrawiam,
    pepe.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 05-07-15 o 13:33

  2. #2

    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świerklanyk/Rybnika
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Mam wlasnie Ambitiona i zawieszenie spisuje sie super, dobrze sie prowadzi.Odnosnie trwalosci to na liczniku mam 108 kkm i narazie nic nie bylo robione z zawieszeniem(musze tulko wymienic tuleje tylna przedniego wahacza bo minimalnie stuka - guma jest leciutko popekana - jest to koszt ok 100zl tym bardziej ze wszyscy wiemy jakie sa drogi a slask tez jest dziurami uslany).
    Letnie mam 17 a zimowe 16 i jest w miare ok , na 16 wyglada gorzej ale jest



    mod: Nie ma potrzeby cytowania posta bezposrednio pod nim
    Ostatnio edytowany przez Miro - 28-04-08 o 13:57
    A3 8P 2.0 Tdi

  3. #3
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    to zawieszenie ambition to zadne sportowe, taka imitacja bo troche nizsze od zwyklego , cale 16mm
    nie masz sie czego obawiac, sam wywalam ori sprezyny i zakladam eibacha -30, dopiero bedzie zabawa
    jesli kupujesz autko nowe to tak mozna wybierac a jesli uzywane to nie sugerowalbym sie "ambitionem " jako prorytetem bo autka nigdy nie znajdziesz
    16 zima optimum a 17 lato wlasnie na krakowskich drogach to tez optimum, pewnie ze ladniej miec 18/19 ale...
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  4. #4

    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Kraków
    Auto
    honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Dzieki Chce kupic Jahreswagen w Niemczech, a roznica cen pomiedzy tymi dwoma wersjami nie jest duza. Do tego jest w czym wybierac, duzo sprzedaja nawet salony Audi.

    a 18 czy 19 kola to juz nie dla mnie... pewnie strasznie twardo i szczerze mowiac tak duze mi sie jednak nie podobaja. pozdr

    edit - takie wlasnie chce Panowie jak wy macie, 2.0TDI i ambition

  5. #5
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    ja mam ambition a jeszcze miesiac temu myślałem, ze to zwykły zawias, róznicy nie ma żadnej oprócz tych 16mm w dół
    Dodano:
    he...a to 8P
    Ostatnio edytowany przez Grabek - 28-04-08 o 15:31 Powód: Automatyczne łączenie postów
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  6. #6

    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świerklanyk/Rybnika
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pepe22 Pokaż post
    edit - takie wlasnie chce Panowie jak wy macie, 2.0TDI i ambition
    Dobry wybor Ja mam swojego od stycznia i jestem bardzo zadowolony- 2.0TDI -bardzo dobre osiagi(jak dla mnie i niskie spalanie.Polecam
    A3 8P 2.0 Tdi

  7. #7

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Tomyśl/Poznań
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez seba007 Pokaż post
    Dobry wybor Ja mam swojego od stycznia i jestem bardzo zadowolony- 2.0TDI -bardzo dobre osiagi(jak dla mnie i niskie spalanie.Polecam
    Prędzej czy pózniej będzie CI mało. Ja cieszyłem się dobrymi osiągami przez pół roku, teraz brakuje czegoś. Pewnie przyzwyczjenie daje się we znaki.

    Ja miałem okazje jechać obydwoma wersjami i dla mnie jako zwykłego użytkownika nie ma zbyt odczuwalnych róznic w komforcie jazdy. Obniżony lepiej wygląda, więc chyba warto dołożyć do tego interesu.

  8. #8

    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Kraków
    Auto
    honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    gorzol, wiadomo ze zawsze zaczyna mocy brakowac. w takich sytuacjach proponuje pozyczyc od zony, ojca lub kumpla jakies 1.5, pojezdzic dzien-dwa i zaraz przestanie w A3 brakowac

    a jeszcze z innej beczki - czy jest ryzyko, ze Jahreswagen bedzie z wypozyczalni?

    pozdr.
    pepe

  9. #9
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    Ja u siebie tez mam ambition i 17 calowe felgi, gumy 225/45 i czuje kazdy dolek czy laczenia asfaltu...ale mi to odpowiada troche trzesie rzeczywiscie...ale zalezy co kto lubi. Nie lubie jak mi auto plywa jak na przyklad pasacik mojego ojca. Kwestia gustu.

  10. #10
    artusw's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Miro Pokaż post
    to zawieszenie ambition to zadne sportowe, taka imitacja bo troche nizsze od zwyklego , cale 16mm
    nie masz sie czego obawiac, sam wywalam ori sprezyny i zakladam eibacha -30, dopiero bedzie zabawa..
    Miro jak sie jeździ na tych spreżynach i seryjnych amorach? Czy samochod ci nie podskakuje na wybojach?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •