Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 17 z 17

Temat: Blokada drzwi

  1. #11

    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Seat Toledo
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    z pilota przy wylaczonym zaplonie otwiera zamyka normalnie, jak wsiade do auta i odpale silnik zamkne sie przyciskiem to juz nie moge otworzyc ani przyciskiem ani z pilota, musze albo otworzyc klamka od wewnatrz albo zatrzymac sie wijac kluczyki zamknac i dopiero otworzyc z pilota..

  2. #12

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    to nie wina pompki centralnego... badziej bym sie doszukiwal w alarmie / ew module komfort

  3. #13
    Coolfon's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wolbrom/Kraków/Katowice
    Auto
    Audi A3 ABT
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Pozwolę sobie odnowić temat. U mnie ten przycisk też nie działa ale świeci i przy naciśnięciu słychać jak pompka centralnego coś próbuje dmuchać ale nie zamyka. A na VAGu wyszło że zwarcie z masą ?? O co kaman? Da się to samemu naprawić? Przy klamce czy przy pompce dłubać? Dziś się zabieram za autko moze jakiś fotki do warsztatu wrzucę.
    Pozdrawiam.
    Srebrny pocisk ...



  4. #14
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    hmm sprawdz kostki przy pompce, ja np mialem zasniedziale i to dosyc mocno i mysle ze u mnie sie dzialy cyrki wlasnie przez to, czyli wyjmij pompke wyjmij kostki, przeczysc i zobacz wtedy.
    .......

  5. #15
    massiwo's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Boga
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    odswiezam
    ja mam taki problem, kiedy silnik jest wylaczony, przycisk zamyka i otwiera drzwi... wszystko jest ok
    natomaist, jak zapale auto, zamkne sie... dojade do celu, zgasze silnik i chce otworzyc to przechodzi obwod, rygle ida do gory, ale drzwi kierwocy sie nie otwieraja... pasazera natomiast tak! pomaga odpalenie fury na nowo, zamkniecie sie i otwarcie... co moze byc nie tak?

  6. #16
    King's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    zachodnio-pomorskie
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.8T CDAA
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    22 razy

    Domyślny

    witam i jak rozwiązał ktoś ten problem z przyciskiem ? u mnie on zamyka, ładnie świeci ale cholera nie otwiera zamka, znalazł ktoś sposób na to ? czy poprostu padł przełącznik ?
    Vorsprung durch Technik

  7. #17

    Data dołączenia
    May 2023
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi A3 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    Odkopuję posta. Przez moją głupotę zatrzasnąłem sobie kluczyki w aucie, poleciałem do domu po zapas. Z racji że w kluczyku zapasowym nie miałem baterii to otworzyłem z kluczyka. I się pojawiły jaja...teraz nie mogę centralka otworzyć samochodu. Tzn przednich drzwi tył otwiera się normalnie, ale jak otworze tył bez przekręcenia kluczyka to zaczyna migać immobilizer. Dodam że zamykanie drzwi od środka wogole nie działa. Pompka słychać jak chodzi ale nie reaguje nic. Co mogło się spier...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •