Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokazane rezultaty 51 do 59 z 59

Temat: Bagażnik dachowy

  1. #51
    sławko's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wesoło Wieś :D
    Auto
    była ->Milka<- jest ZeBeRkA :D
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    24 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    elmo, niy jest do konca tak jak piszesz, a do a3 8l na necie za 160 zeta kupisz bagaznik bazowy, wiym bo som taki miolek i sie spisywol
    ...

  2. #52
    nosscore's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3 1.8T Ambition
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    W przypadku bagażnika dachowego, relingów to przerabiam to właśnie na a3 8l i szczerze to nie jest takie proste i oczywiste. Teoretycznie uniwersalne belki pasują- taki mam ale nie pasuje to idealnie, i czuję jak przy zamykaniu drzwi rama jest dociskana do dołu. Dodatkowo łapy trzeba rozsunąć nieco inaczej niż zaleca instrukcja, co uniemożliwia założenie osłon i blokady na zamek. Można kombinować z wyginaniem i docinaniem łap, co też nie jest proste bo nie jest to od tak zwykła blaszka i aby to zrobić dobrze i precyzyjnie trzeba by było robić to na prasie. Zalecam zestaw THULE 750 lub 754 i do tego dedykowany kit- unikniemy wtedy kombinacji a całość wygląda jak powinno. Jako nowy zestaw jest to dosyć drogie, jednak można znaleźć zestaw używany za pół ceny, dokupić kit i po temacie. Raz wydane pieniądze zwracają się po zmianie auta, bo zmieniamy tylko kit i dalej zestaw działa jak powinien. Nie ma co kombinować czy będzie nie będzie pasować bo może ale zawsze zostaje jakieś ale... Dodatkowo odradzam relingi aluminiowe profilowane lub skrzydła. Każde mocowanie czegokolwiek wymaga adapterów- uchwyt na rower+adapter za 30zł + złączki T itp itp. Nawet nie zamontuje się boxu (sam się odbiłem od ściany) bo box thule nie pasował do belek aluminiowych i trzeba kolejny adapter za 160zł... nie ma co kombinować z belkami tylko dać zwykłe stalowe 20x30mm i w użytkowaniu jest zdecydowanie łatwiej.
    Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment.
    Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.


  3. #53
    heko's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJZ
    Auto
    Audi 2.0T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    547 razy
    Podziękował
    670 razy

    Domyślny

    Nie prosciej szukac ori bagaznika do A3, ktory jest dedykowany i lezy jak trzeba?
    Przez ostatnie pol roku cztery razy natknalem sie na taka aukcje, gdyby nie inne wydatki to na pewno bym kupil.
    Nie mam fejsa ani androida!

  4. #54
    sławko's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wesoło Wieś :D
    Auto
    była ->Milka<- jest ZeBeRkA :D
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    24 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    napisolek o tych tanich belkach bo przerabiolek to w przypadku swojego i kumpla auta, niy bylo zbytnio kombinacji, a tanim kosztem mozna bylo miec dodatkowe 450 l na dachu... fakt ze drzwi sie trudnij zamykaly ale z tym trzeba sie liczyc i w przypadku taniego i w przypadku dedykowanego bagaznika bo sa one tak samo montowane czyli na lapki... moim zdaniym ni ma co przeplacac skoro tanie rozwiazanie sie sprawdzo... przejecholek z tym bagaznikiym i boxem pol europy a teraz jeszcze sluzy komu innymu, zreszta tysz z forum
    ...

  5. #55
    (elmo)'s Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowieckie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    26 razy

    Domyślny

    Mam i ja
    udało się nabyć oryginalne belki i w dobrej cenie uchwyty na rowery.
    Mam tylko dylemat, czy pod te łapki od spodu podkłada się jakieś gumki których nie mam, czy pod te łapki nie podkłada się nic?
    Sławek pamiętasz jeszcze?

  6. #56

    Data dołączenia
    Sep 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Co mogli byście mi polecić do mojego samochodu Audi A3 8P 2009 5D ?
    Relingi damochowe (zintegrowane) już mam.

    Myśłę nad uchwytem na 2 rowery.
    Przyszłościowo również nad mocowaniem na deskę snowboardową/narty i bagażnik dachowy (box).

    Na ile te bagażniki są uniwersalne ? Czy to będzie pasować tylko do Audi A3 8P ?
    Ostatnio edytowany przez Caporeira - 06-08-18 o 12:35

  7. #57
    heko's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJZ
    Auto
    Audi 2.0T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    547 razy
    Podziękował
    670 razy

    Domyślny

    Generacja albo rok nie pasuje.
    Nie mam fejsa ani androida!

  8. #58

    Data dołączenia
    Sep 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez heko Pokaż post
    Generacja albo rok nie pasuje.
    2009 🙂

  9. #59

    Data dołączenia
    Dec 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Koszalin (zachodniopomorskie)
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN

    Domyślny

    Hej wszystkim - trochę odgrzeje temat. Powoli robi się ciepło, przygotowania do sezonu rowerowego czas zacząć. Na początku zaznaczę, że budżet mam koło 500 zł, audi 5D, bez oryginalnych relingów. Czy w takim przypadku nie lepiej jest się rozejrzeć za bagażnikiem na klapę niż sztukować tańsze bagażniki dachowe? Co o tym myślicie?

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •