Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 213

Temat: Pomysł na wakacje/urlop/wyjazd...

  1. #1
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny Pomysł na wakacje/urlop/wyjazd...

    Ma ktos jakis pomysl na wakacje?
    W gorach jestem co rok, morze [lezenei plackiem nie dla mnie] i mazury [b. fajne ale na lodki ale patentu to ja nie posiadam] jakos nie dla mnie..
    Jakies pomysly?
    Dysponujac 'skromnym' studenckim budzetem
    Ciagnie np. w strone Chorwacji, Wloch itd.. ale w dwie osoby to spore koszta na paliwo wyjda
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 27-09-17 o 17:03
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  2. #2
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    Ciagnie np. w strone Chorwacji, Wloch itd.. ale w dwie osoby to spore koszta na paliwo wyjda
    to bierz dodatkowe dwie i bedzie taniej

    co do chorwacji to pociagiem tez da rade - napewno bedzie taniej

    ja moglbym Ci polecic wyjazd na wegry - jest sporo miejscowosci z duzymi kompieliskami do tego mozna troszke pozwiedzac a wieczorami poimprezujesz na ulicach miast lub na dnach basenow (w ktorych w ciagu dnia plywales) - tak przynajmniej bylo kilka lat temu w hajduszoboszlo jak bylem no i te winka z prywatnych winnic... mozesz poprobowac tylu gatunkow ze po powrocie bedziesz mial dosc win na lata
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  3. #3

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wawa/Fałtekowo
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    u mnie będzie praca, praca i jeszcze raz praca nie polecam

    na pewno łikend nad morzem i łikend w górach jeszcze w lipcu

    a może zorganizujemy jakieś spotkanko i gre w paintball? moge zorganizowac jak bedzie troche chętnych
    RPMotorsport.pl
    Magnaflow, Thermo-Tec, Ultra Racing, Rockford Fosgate, Motul, Millers Oils, Toyo, Drag Wheels, ATS, EBC, Sparco, MTS Technik, Eibach i inne, możliwość negocjowania cen

  4. #4

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    luboń
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T ARY

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez DTM
    Cytuj Oryginalnie napisane przez (A)rturo
    Ciagnie np. w strone Chorwacji, Wloch itd.. ale w dwie osoby to spore koszta na paliwo wyjda
    to bierz dodatkowe dwie i bedzie taniej

    co do chorwacji to pociagiem tez da rade - napewno bedzie taniej

    ja moglbym Ci polecic wyjazd na wegry - jest sporo miejscowosci z duzymi kompieliskami do tego mozna troszke pozwiedzac a wieczorami poimprezujesz na ulicach miast lub na dnach basenow (w ktorych w ciagu dnia plywales) - tak przynajmniej bylo kilka lat temu w hajduszoboszlo jak bylem no i te winka z prywatnych winnic... mozesz poprobowac tylu gatunkow ze po powrocie bedziesz mial dosc win na lata

    Zajefajnie jest w hajduszoboszlo ale ostatnimi czasy ceny mają jak na batorym.

    Ja od 11 jadę do mamy na dzialkę pod Olesnem i leże plackiem i się nie ruszam.
    UNDER[G]ROUND
    Tuning Group

    www.utg.pl

  5. #5

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Ja 29 lipca wyjezdzam na zawody do Pruszcza Gdanskiego a z tamtad od razu nad moze do Wladka... mam nadzieje ze uda mi sie tam posidziec do polowy sierpnia.
    Raczej standart ale ja lubie polskie morze. Nie pociagaja mnie daleki wycieczki zagraniczne... no chyba ze tripy wlasnym autem ze znajomymi i wszystko we wlasnym zakresie.

  6. #6
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez dawmarek
    Zajefajnie jest w hajduszoboszlo ale ostatnimi czasy ceny mają jak na batorym.
    no to niezle - ja jeszcze bylem za czasow terminal-camping wiec ceny mialem... mozna powiedzies w sam raz dla studenta
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  7. #7
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    ja z poczatkiem wrzesnia jade do chorwacji, juz trzeci raz i zawsze we wrzesniu. przyczyna jest prosta wszystko duzo tansze niz lipiec-sierpien, przykladowo pokoj ktory kosztuje 18euro w sezonie, we wrzesniu 10euro. pogoda super, ale upal juz nie meczacy. tylko trzeba jechac na "dol" Chorwacji , Pakosztane (tu super pole namiotowe,mozna wziasc swoje graty i jest duuuuzo taniej), Brela, Baska Voda itp. Generalnie za Split, albo na wyspy, ze Splitu promem. Samochodem jak najbardziej, ale w A3 w 4osoby to troszku mordega , gdzie bagaze? zero komfortu.my pojedziemy w 4osoby na 2 autka i potem wynajmujemy 1 duzy pokoj z 2sypialniami i kuchnia (zawsze lux wyposaz,garnki,kuchenki,talerze,lodowka,itp.) . Jade ze znajomymi, kumpel jedzie juz szosty raz i zawsze go ciagnie, mnie zreszta tez do Chorwacji.
    Bylem we Wloszech,pieknie ale strasznie drogo, bylem dwa razy w Grecji, no tez fajnie,ale brud i lenistwo grekow dobija, bylem w Egipcie, pieknie ale to inne pieniazki, bo samolot itp. znajomi ciagli nas w sierpniu do bulgari, tez jada juz drugi raz,podobno rewelacja. wegry polecaja wszyscy, ktorzy byli.
    Najwazniejsze, na Wegry to rzut beretem, wsiadacie w autko i zaraz jestescie, a do Chorwacji tylko troche dalej.
    Zawsze jechalem z kims,teraz jade swoja niunka, mam nadzieje ze sie sprawdzi w chorwackich gorach, na upale i mnie nie zawiedzie.
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  8. #8

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów/Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    (A)rturo, uderzaj do Chorwacji. Koszty podrozy nie sa takie wysokie, zwlaszcza gdy masz LPG. Praktycznie cala trase przejedziesz na tym paliwie. Ja dopiero pod Dubrownikiem musialem zmienic zasilanie na benzyne Zreszta tak jak pisal juz mimuszek, poza sezonem duzo taniej. Dlatego tak samo jak w zwszlym roku tak i w tym, we wrzesniu wybieram sie moja A3 do chorwacji.
    Moze spotkam na trasie jakas klubowa A3...

  9. #9
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Wrzesien odpada
    Ale te wegry.. czemu nie. Musze przemyslec
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  10. #10
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez macfisto
    Moze spotkam na trasie jakas klubowa A3...
    bardzo mozliwe
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •