Strona 16 z 22 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 151 do 160 z 213

Temat: Pomysł na wakacje/urlop/wyjazd...

  1. #151

    Data dołączenia
    Sep 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WRO
    Auto
    A3 / E36
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    W rok temu byłem na skiathos piękna i niedoceniana wyspa w Grecji, leciałem chyba z itaki, jeżeli chodzi o szukanie wycieczki to polecam traveliada lub itaka

  2. #152
    sopek's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    W zeszłym roku byłem na Corfu,, mogę polecić z czystym sumieniem. Dodatkowo z Corfu rejs na Paxos i Antipaxos czy jakoś tak- piękne wyspy, czysta woda.
    Ale biuro podróży ITAKA. Dramat, zero organizacji.. tylko autobus nas wywalił pod hotelem i odebrał - i na tym się organizacja Itaki kończy. Na każdą uwagę przedstawiciel twierdził,że nic się nie da zrobić, lekkie wałki w ofercie- na miejscu okazało się ,że nie ma większości rzeczy. Pisaliśmy o zwrot $ - Itaka się przyznałą do niedociągnięć i zrobili jakiś mały zwrot- tyle z plusów.

    Ale.. może nie w wakacje, ale na majówkę, sam się zająłem organizacją wyjazdu- żona wybrałą Majorkę.
    Sami znaleźliśmy hotel bezpośrednio z Hiszpańskiego biura ,samolot bezpośrednio ze strony ryanair.pl itp,, dodam tylko,że później pojawiła się oferta w Itace ,, ten hotel w innym terminie (nie majówka) okazał się dwa razy droższy. Mało tego my mamy najlepszy pokój z tarasem itp ,, a oni mają w ofercie te najgorsze na dole- czyli zarabiają dość sporo- nie dając od siebie nic.
    Tyle ode Mnie

  3. #153
    ADAMS91's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WARSZAWA
    Auto
    Brak :(
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    164 razy
    Podziękował
    942 razy

    Domyślny

    właśnie z tymi biurami to już tak jest .. domyślam się że jakbym wsiadł w auto, zrobił te 2000 km i na miejscu poszukał czegoś do zamieszkania, byłoby to w lepszym standardzie i sporo taniej, ale minusem jest droga i szukanie wszystkiego na własną rękę na co potrzeba czasu :/

    co myślicie o takiej ofercie:

    http://www.wakacje.pl/oferty/grecja/...owe,z-warszawy
    OOOO
    ADAMS

  4. #154
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Ja byłem z Grecosem na Rodos **** All za 2100zł
    Ale kupiłem z dnia na dzień.
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  5. Podziękowania dla (A)rturo za pomoc w problemie

    ADAMS91 (22-02-17)

  6. #155
    zbylus's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    jasło
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Chorwacja

    Planujemy w polowie lipca wyjazd do Novalji na wyspie Pag, 17 lipca na plaży Zrce rusza Area 4 Festival gdzie zagrają min Dj Shake,Major Lazer Skrillex (światowa czołówka).Narazie jest nas dwójka ale może ktoś z was byłby chętny?? Możemy wziasc auto lub zabrać się z kimś, kwestia dogadania.Calosc wyjazdu planujemy na 10 dni wiec będzie czas na imprezowanie,zwiedzanie ale tez trochę odpoczynku. Pisać priv lub tutaj, jest jeszcze dużo czasu wiec myśle ze pojedzie fajna ekipa


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    [/quote]



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #156

    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TFSI - CJXB (280 KM)

    Domyślny

    A dlaczego nie Polska. Bieszczady lub Śląsk polecam. Jak jedziesz na wakacje samochodem to masz jeszcze większy wybór. Ja bym strzelał jednak w Śląsk i górny i dolny. Odkrywanie tajemnic II wojny. Genialna sprawa. A jak już będziesz przejeżdżał przez Zabrze to zajedź na pizze tutaj http://www.clubtwist.pl/ jest ona tam genialna. A bieszczady są najlepsze na wczesną jesień ale tylko jak się ma samochód. Byłem tam kiedyś bez auta, mówię wam ani rusz. Kompletna wiocha gdzie autobus jeździ raz lub dwa na dzień.
    Ostatnio edytowany przez Larry91 - 22-03-17 o 20:05

  8. #157

    Data dołączenia
    Mar 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Ja jadę jak co roku na Mazury. Najczęściej jeździmy do Augustowa. Mamy tam trochę rodziny i przeważnie zatrzymujemy się u nich.
    Potem z kolei, pod koniec wakacji udajemy się do Zakopanego, gdzie będziemy gościć na weselu znajomych (żona już przeczesuje sklepy internetowe by znaleźć dla siebie odpowiednią odzież z tej okazji ). I to by było na tyle z naszych wakacyjno - urlopowych planów. W przyszłe wakacje mam zamiar spędzić gdzieś na Chorwacji.
    Ostatnio edytowany przez Amaz191a - 18-09-17 o 11:38

  9. #158

    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    LUblin
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Jeżeli ktoś nie był, to polecam pobyt w Jaskinie Raj w Górach Świętokrzyskich. Odsyłacz do galerii - link. Ciekawa opcja dla wszystkich którzy lubią tego typu klimaty. Największa jaskinia w Polsce.Druga opcja to Beskidy - Szczyrk. Ten kierunek polecam bardziej dla tych wszystkich którzy zastanawiają się jaka jest alternatywa dla Tatr? Wokół Żywiec, B. Biała, Wisła. Możliwość wyjazdu do Czech.W regionie też znajduje się sporo zabytków. Tutaj ich krótka charakterystyka: http://hotelnabloniach.pl/blog/zwied...-podbeskidzia/

  10. #159
    lazuch's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Grudziądz
    Auto
    Opel Astra
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.8T AQA

    Domyślny

    Ja jadę w góry
    Człowiek walczy, by przetrwać, a nie po to, by się poddać

  11. #160
    edi2's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    piotrkow tryb
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    A gdzie polecicie nad polskim morzem?bylem juz kolobrzeg,ustka,leba,wladek,jastrzebia gora,miedzyzdroje a teraz jade z 4letnia curcia😁

Strona 16 z 22 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •