Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 213

Temat: Pomysł na wakacje/urlop/wyjazd...

  1. #11
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    Ja 29 lipca wyjezdzam na zawody do Pruszcza Gdanskiego a z tamtad od razu nad moze do Wladka... mam nadzieje ze uda mi sie tam posidziec do polowy sierpnia.
    Cytuj Oryginalnie napisane przez lukiasz
    na pewno łikend nad morzem
    no to do obu panow, ja tam moge zajecha w te okolice, tylko powiedzcie kiedy doklandie jestescie i mozemy zrobic mini spot, moze Dorotka by jeszcze zawitala, Grawer, Dora :] moze jeszcze wachowicz_domel...moze jeszcze DTM by sie tam zjawil bo cos mi sie kiedys obilo ze ma byc nad morzem hehe
    .......

  2. #12
    t0m3k's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Koszty podrozy nie sa takie wysokie, zwlaszcza gdy masz LPG. Praktycznie cala trase przejedziesz na tym paliwie. Ja dopiero pod Dubrownikiem musialem zmienic zasilanie na benzyne
    A orientuje się ktoś jak jest z LPG im dalej na zachód ??? niemcy, francja, hiszpania??
    A3 2.0TDi 16V + / 40% z 1L CLUB!

  3. #13
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez t0m3k
    A orientuje się ktoś jak jest z LPG im dalej na zachód ??? niemcy, francja, hiszpania??
    jakby co to wez w karnister
    .......

  4. #14

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów/Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez t0m3k
    A orientuje się ktoś jak jest z LPG im dalej na zachód ??? niemcy, francja, hiszpania??
    Niemcy, francja - tam z LPG nie jest zbyt latwo dostepny, ale przy odrobinie (duzej odrobinie) szczescia mozna namierzyc jakas stacje.
    Hiszpania - zapomnij, w ogole nie zatankujesz takiego paliwa.

  5. #15

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    powiem wam tak ja bylem rok temu belgia holandia i francja jechalismy autem na gaz spedzalismy czas w belgi bo LPG bylo tansze niz w polsce!!!!!!!! i robilismy wypadny codziennie w inna strone ******sty wyjazd!!! a wydalismy po 100uro ale to bylo z powodow tez troche innych mimuszek powiedz ile cie wychodzi taki wyjazd na Chorwacje bo tam jeszcze nie bylem a chetnie bym pojechal bo wszyscy polecaja!!! ja w tym roku planuje jeszcze wypad do Collmar we francji a jak sie nie uda to jakis spontan...

  6. #16

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Jezeli chodzi o wycieczki zagraniczne.. to najlepszym rozwiazaniem jest.. samolot. wystarczy chwile wczesniej poszukac a naprawde bilety mozna dostac za smieszne pieniadze. jazda autem to zdecydowanie najgorszy pomysl. a co do lpg w niemczech to polecam poszukac adresow stacji przez net. jak jechalem do lipska znajomy wydrukowal numery zjazdow z autobahnow, przy ktorych jest LPG, z reguly ok 2-4 km od autostrady, z trafieniem nie ma zadnego problemu. Gorzej z dostepnoscia w drodze powrotnej po zatankowaniu 2 litrow gaz sie zwyczajnie skonczyl

  7. #17
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez neoeinz
    .moze jeszcze DTM by sie tam zjawil
    ja bede ale w terminie od polowy sierpnia do konca

    z tego co pisal lukiasz to on w lipcu a mach poczatek sierpnia - wiec kazdy z nas w innym terminie
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  8. #18
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    wiem, niestety, ja tam moge w kazdym terminie wpasc hehe tylko dacie znak i sie zjawiam
    .......

  9. #19
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Kmiler zalezy co kto oczekuje, my mieszkamy w apartamencie, codziennie zarcie,piwo, wieczorem pizza itp. wycieczki na wyspy, do dubrownika, za pelne 2tyg okolo 1500zl od osoby, ale wiesz jak bedziecie chodzic do dyskotek to i 3tys nie starczy
    za tydzien opisze wam dokladnie z cenami chorwackimi aktualnymi, bo kumple siedza juz tydzien w pakosztane na polu namiotowym,pojechali w 3osoby jednym autkiem przez slowacje i wegry , a spowrotem zapewne przez slowenie,austrie,czechy.
    tak jak Grawer wspomnial samolot to dobra rzecz, przynajmniej nie trzeba sie martwic o autka, ale z drugiej strony chcesz jechac do dubrownika wsiadasz i jedziesz, czy nad jeziora plitvickie czy jeszcze gdzie indziej. polecisz samolotem, ofcorz mozesz jechac na wycieczki tak zwane fakultatywne, ale zaplacisz jak za woly.
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  10. #20

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wawa/Fałtekowo
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    Ja 29 lipca wyjezdzam na zawody do Pruszcza Gdanskiego a z tamtad od razu nad moze .
    no to mam z kim pić hehe bo u mnie też już jest to tradycja tyle że ja jade 2 dni wcześniej i w poniedziałek powrót
    RPMotorsport.pl
    Magnaflow, Thermo-Tec, Ultra Racing, Rockford Fosgate, Motul, Millers Oils, Toyo, Drag Wheels, ATS, EBC, Sparco, MTS Technik, Eibach i inne, możliwość negocjowania cen

Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •