Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokazane rezultaty 61 do 63 z 63

Temat: stuki podczas ruszania

  1. #61

    Data dołączenia
    Oct 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    RADOM
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez klamamoto Pokaż post
    więc sprawdź stan wieszaków gumowych na tłumikach i czy osłona termiczna gdzieś nie wisi(podkładki "słoneczka" rdzewieją)
    jutro się tym zajmę i dam znać co było.

  2. #62

    Data dołączenia
    Nov 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    raciaz
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Witam u mnie były podobne objawy okazalo sie, że to lużna łapa silnika ta pod obudową filtra powietrza tzn. śróby trzymajace ją do karoserii były odkręcone.

  3. #63

    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płock !
    Auto
    Audi z Q
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    51 razy
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny

    Przeszukałem większość forum i nie znalazłem nic podobnego do swojego przypadku. No może akurat nie chodzi dokładnie o stuki przy ruszaniu ale się podpiąłem pod ten temat.
    Otóż pojawił się u mnie jakiś czas temu odgłos jakby buksowania (podskakiwania) kół przy ruszaniu na 1 biegu ale tylko i wyłącznie na zimnym silniku, objaw występuje przy ruszaniu z gazem jak i bez użycia gazu.
    Byłem na szarpakach - diagnosta się do niczego nie przyczepił.
    Dla pewności podjechałem na inna SKP efekt taki sam - wszystko sprawne. Stwierdziłem może koła trzeba wyważyć - efektów brak.
    Przyszedł czas na zmianę kół na zimowe - nadal dzieje się to samo.
    I tak jeździłem i jeździłem nie było to aż takie uciążliwe, aż do dzisiaj..na zimnym silniku wyjeżdżam z parkingu pod galerią handlową, ustałem przed samym podjazdem na górze się zwolniło miejsce - próbuję wjechać a tu zonk, koła zaczeły buksować czy tam podskakiwać już nie wiem jak to nazywać i myślałem że nie podjadę już pod ten wyjazd ale się udało.
    Sprzęgło ma ok 30kkm ale je raczej wykluczam ponieważ żadnych objawów ślizgania się itp nie ma
    Na ciepłym silniku powiedzmy po przejechaniu ok 20km takich objawów zupełnie nie ma.
    Koledzy spotkaliście się z takim przypadkiem ? Co może być winne ?
    Liczę na Was

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •