Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 37

Temat: Zidane

  1. #1
    Dorotek's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Sopot
    Auto
    Tigra--> A3 --> 320d --> Tytyrytyty --> ?
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Zidane

    http://widelec.org/zidane.html
    A tak w ogole to jakie jest Wasze zdanie o ostatnim jego meczu?
    Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne mają niebo na ziemi...

  2. #2

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Moje zdanie jest takie, ze jak najbardziej Włosi zasluzenie wygrali, a takich bandytów jak zidane powinni wsadzac od razu do pudła, a nie jakas tam czerwona kartka. Jezeli zyczyl sobie odejsc w takim stylu to ja chlopakowi wspolczuje..

  3. #3
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny Re: Zidane

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Dorotek
    http://widelec.org/zidane.html
    A tak w ogole to jakie jest Wasze zdanie o ostatnim jego meczu?
    hehe widze ze fani pilki noznej nie tracili czasu

    a tutaj powtorka z jego akcji




    Zidane wedlug Fify byl najlepszym graczem WM i zostal odznaczony

  4. #4
    Dorotek's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Sopot
    Auto
    Tigra--> A3 --> 320d --> Tytyrytyty --> ?
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez michael21j
    a tutaj powtorka z jego akcji
    Prawie sie biedny potknal
    Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne mają niebo na ziemi...

  5. #5

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez GRAWER
    Moje zdanie jest takie, ze jak najbardziej Włosi zasluzenie wygrali, a takich bandytów jak zidane powinni wsadzac od razu do pudła, a nie jakas tam czerwona kartka. Jezeli zyczyl sobie odejsc w takim stylu to ja chlopakowi wspolczuje..
    no nie wiem GRAWER czy ty lubisz taka pilke jak sie 11 zawodnikow broni sie na swojej polowie ale ja nie nawdzie a tak wlasnie ci rasisci i oszusci ze slonecznej itali... jak oni zasluzenie wygrali to zal mi cie

    Co do zachowania Zidana no to coz zachowanie zle i to ponizej wszelkiej krytyki... ale fakt faktem ze to najlepszy pilkarz tych MŚ!!! zachowaniem tym pokazal ze to poprostu czlowiek nery mu puscily i tyle kazdy z nas popelnia bledy wieksze lub mniejsze... nie wiadomo o co chodzi ale Materazzi mu pewno nie powiedzial ze go kocha szkoda tylko ze tak sie zachoal w czasie kiedy odchodzi bo to naprawde wielka posatc futbolu

  6. #6
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    jedno jest pewne - francuzi grali w tym meczu o wiele lepiej - na poczatku gra byla w miare wyrownana ale 2 polowa jak i dogrywki byly zdominowane przez francuzow i to im nalezalo sie zwyciestwo - pomijam wczesniejsze mecze bo zarowno francuzi jak i wlosi mieli duzo szczescia ze doszli tak daleko

    zas odnosnie "glowki" Zidana to mysle ze ostro postapil, moze nie do konca slusznie ale widocznie odpowiednio do danej sytuacji - co jak co ale na boisku sie gra a nie gada/wyzywa - najpierw Martezzi go kryl nieprzepisowo (wrecz obejmowal) jednoczesnie ciagle gadajac mu cos do ucha a po tym jak Zidan odchodzil nadal nawijal i mysle ze musialy pasc ostre slowa skoro Zidan mimo powstrzymania sie i odejscia... wrocil sie i zrobil to co zrobil

    na koniec dodam ze czerwona kartka nie byla sluszna w pilce nie licza sie nagrania i nie powinno byc tak by sedzia kierowal sie powtorka na telebimie nawet jakby byla sluszna - nie widzial osobiscie to nie bylo zdazenia - tak mowia obecne przepisy
    jezeli byloby inaczej to dlaczego sedzia mimo powtorki drugiego faulu w polu wyswietlonego takze na telebimie nie zagwizdal rzutu karnego (jakby tak sie stalo to francuzi by wygrali bez dogrywek)

    najlepiej ten temat skomentowal przeglad sportowy:
    O losach mistrzostwa - wbrew temu co deklaruje FIFA - zdecydowała telewizyjna powtórka, w której widać było jak w drugiej połowie dogrywki Zinedine Zidane - uderzeniem głową w klatkę piersiową - powalił Marco Materazziego. Zamieszanie po tej akcji trwało na tyle długo, że argentyński arbiter Horacio Elizondo, miał wystarczająco dużo czasu, by dostać na słuchawkę w uchu wyrok podpatrzony w zapisie wideo. Od wczoraj, słynne hasło, że piłka jest jedna, taka sama (bez zapisów wideo) od 7. ligi po mistrzostwa świata, jest pustym frazesem.
    ps. nie jestem fanem pilki noznej - przedstawilem swoja opinie jako bezstrona... opierajaca sie na faktach ktore kazdy z Nas (ogladajacych ten mecz) widzial
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  7. #7

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    nie no to nie sedzia glowny widzial na telebimie bo na telebimach wszystkie takie powtorki sa wyciete i nie puszczane zeby nie wzbudzac agresji wsrod kibicow... tylko ze fifa na tych mistrzostwach dala 5-go sedziego ktory siedzi w malej sali wideo i pomaga glownemu przez mikroport...tak to niestety wygladalo... DTM ma racje troche to niesluszna bo sedzia nie widzial...4lata temu by przeszlo ale fakt faktem ze kazde takie zgranie powinno byc tepione ja go i tak lubie

  8. #8
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Dorotek
    Cytuj Oryginalnie napisane przez michael21j
    a tutaj powtorka z jego akcji
    Prawie sie biedny potknal
    no omalo by sie jeszcze biedny skaleczyl

  9. #9
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    fajnie ktos kiedys powiedzial: "teraz mecze nie wygrywaja pilkarze tylko sedziowie"
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  10. #10

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    ciekawe czy ma guza

    [ Dodano: Wto 11 Lip, 2006 01:21 ]
    Cytuj Oryginalnie napisane przez DTM
    fajnie ktos kiedys powiedzial: "teraz mecze nie wygrywaja pilkarze tylko sedziowie"
    ja jestem za tym zeby kazde takie zachoawnie tempic nawet gdyby byl to 10ty sedzia dzwoniacy z domu!!! czysta gra i bez przekretow sedziow i bedzie oki

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •