Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 23 z 23

Temat: Audi A3 2009 rok, kolizja i wycena auta

  1. #21
    patrykch's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rudna Wielka
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Koniec69 Pokaż post
    Widzę że kolega też z Rzeszowa .. dużo daje taki temat bo przynajmniej się można troche podszkolić w takich tematach.. fajnie że auto zostało i je odratowałeś ale co do napraw to chyba troszke inny odcień zderzaka ?
    Co do deski to zdarzają się w bdb stanie na allegro także na pewno uda się coś przyzwoitego znaleźć skoro juz przeszedłeś największe trudności z odbudową powodzonka
    Dlatego tknęło mnie na podsumowanie tematu, jak ktoś będzie miał podobną sytuacje to może skorzysta i się wtedy może nie natnie na beznadziejne działania TU i leasingu
    Dokładnie to spod Rzeszowa, bo rejestracja jak na razie jest tylko dla picu w tym momencie, bo jeszcze nawet nie ma podbitego przeglądu po wypadku, a później przerejestrowanie, ale to już bajka Jeśli chodzi o odcień to ze zdjęć na pewno ciężko jest to wywnioskować, bo autko ogólnie ma ciekawy kolor, inne światło pod innym kontem pada i już inaczej widać. Jak już będzie zdatne do "legalne" jazdy to się przejedzie na spota

    Cytuj Oryginalnie napisane przez skrzypul Pokaż post
    Ciesze się, że moje części znalazły dobre lokum
    Najgorsze za Tobą, choć z wymianą deski też będzie zabawy.
    I nie oszczędzaj na bezpieczeństwie. Pasy, napinacze, poduszki, sterowniki. Nie muszą być nowe bo to się nie zużywa ale ważne, by były i działały. Nie idź na skróty bo nigdy nie wiadomo kiedy powtórnie Ci życie uratują

    Tapnięte z S6Edge
    Tak jak mówiliśmy - zderzak wrócił do Rzeszowa
    To akurat sprawa jasna, wszystko będzie i to w jak najszybszym czasie, bo nikt nie wiem co się może nagle wydarzyć, ale oby nie.
    Fakt, z deską to będzie zabawy. Poduszki myślę kupić, gdzieś na allegro, oczywiście używane, ale nie regenerowane, bo nie jestem do nich przekonany. A deskę myślałem dać do regeneracji, co o tym myślicie? Mam kontakt do jakiegoś speca z Warszawy co bardzo dobrze to potrafi ogarnąć.

  2. #22
    Łódzkie skrzypul's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź/Żywiec
    Auto
    Town&Country
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    619 razy
    Podziękował
    308 razy

    Domyślny

    Deskę możesz śmiało regenerować o ile masz pewność, że gość to robi dobrze, no chyba, ze znajdziesz ładną używkę.Jak szukałem deski do swojej to przechodzilem drogę przez mękę bo w tych A3 jest kilka odcieni czarnego i spasować coś z allegro co było w świetnym stanie, niepokaleczone a dodatkowo pasujące odcieniem do boczków graniczyło z cudem.

    Tapnięte z S6Edge
    Uwaga! Mój nick wymawiamy tak jak jest napisane: skrzypul a nie "skszypół"

    205 1.9 GTi 128KM, CRX Del-Sol 1.6 136KM, A3 8L 1.8TQ 180KM, S3 8L BAM 260KM, A3 8P 2.0TQ 400KM
    S4 B8 3.0 TFSi: 475KM
    Chrysler Town&Country 3.6 290PS

  3. #23
    patrykch's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rudna Wielka
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Z ładną używka w dobrej kasie jest ciężko jak patrzyłem, wiec raczej ten temat sobie daruje.
    Jak jeszcze ten temat się nie zamknął, a nie chce za bardzo otwierać nowego to tutaj zadam parę pytań dotyczących poduszek.

    1. Czy trzeba wymienić po wybuchu poduszki kierowcy tą taśmę znajdującą się pod spodem? Znajdowałem różne opinie i nie wiem, którymi się bardziej sugerować. Zależy mi na bezpieczeństwie, więc chciałbym aby w razie wu system był sprawny i odpalił.
    2. Czy można wpiąć nową poduszkę kierowcy i nie grozi to ewentualnym wybuchem bez wymiany sensora/sterownika i bez czyszczenia crash-daty? (oczywiście sensor zostanie wymieniony, bądź zresetowany sterownik).
    3. Czy jest coś jeszcze ważnego co mogłem pominąć, nie wiedzieć przed wymianą, by zrobić wszystko tak jak być powinno?
    4. A i jeszcze, czy przy kupnie poduszki kierowcy, bądź pasażera powinienem bardzo zwracać uwagę na nr katalogowe i rok produkcji czy wystarczy, że w przypadku kierowcy to liczyć się powinna ilość ramion kierownicy i naboi w poduszce, natomiast u pasażera czy podejdzie poduszka z przedlifta (powszechnie występująca na allegro z nr 8P0880202 - moja ma numer ten sam tylko z literką D)? Taki szczegół (do pasażera) na aukcjach naklejka informacyjna jest żółta, a u mnie jest biała, nie wiem czy już po tym powinienem poznać, że czymś się jednak różnią.

    Za każda pomoc wielkie dzięki

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •