Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 83

Temat: III TURA - Grupowy zakup DP i TIP do 1.8T A3, 1.8T A3 Quattro, 1.8T S3 i 2.0TFSI

  1. #11
    Inko's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznan/ Czerwonak
    Auto
    audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    kolego w s3 Tip jest robiony do samego turbo. a a3 lepiej zastosować kolanko bo dłużej utrzymana jest większa średnica.... nie wiem co masz pod pojęciem smarki... jeśli chodzi o silikony ja po prostu daje wybór klientom i to leży w ich sumieniu jakie zastosują czy tani chłam czy np. silikony z Fmica za które trzeba wydać troszkę więcej co nie wspomnę o innych firmach. jak byś nie wiedział wysyłka Tipów i dp w grupowym jest darmowa... na życzenie klienta nie widzę problemów bym kompletował takie silikony czy w rozsądnych pieniądzach dawał bandaż termoizolacyjny do Dp.... to samo tyczy się uszczelek i nakrętek do Dp.

    więc teraz pytanie co kolego chcesz wnieść do Tematu?? robisz sobie reklamę ?? czy może chcesz po prostu narobić komuś koło tyłka??
    jeśli chodzi Ci o reklamę proszę o założenie swojego tematu
    jeśli chcesz wydać opinie proszę o podanie przyczyn i przykładów
    Spawanie kwasu doloty,wyloty itp... mechanika samochodowa... http://www.demcar-customs.pl http://www.facebook.com/pages/Dem-Car/558007140883770

  2. #12

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    S3 \ M3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM

    Domyślny

    Witam
    Aktualnie rozglądam się za tip i dp do s3 8L.
    Jestem nowy w świecie audi do tej pory bawiłem się tylko bmw głównie m3 które również posiadam.
    Przeglądałem oferty na rynku i dobrego tipa z siliconami porządnie wyspawanego możemy kupić za 300-350zl.
    Dp porządnie wykonane 500-600zl może czegoś nie rozumiem ale w bmw jak organizowaliśmy grupówki to była mega oferta żeby to miało sens a tutaj co jest tak wyjątkowego w tych dp i tip pozatym,że nie są najtańsze i musze na własną rękę szukać siliconów itd co jest mega kłopotliwe?
    Do tego przynajmniej ja mam tak ze nie lubię czekać a tu patrząc że realjzacja zacznie się za miesiąc to towar pewnie w kolejności otrzymamy za 2 miesiące dla mnie czas nie do zaakceptowania.

  3. #13

    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrów Mazowiecka
    Auto
    Audi A3 1.8T
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AQA
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Linki, linki, linki, bez nich to puste słowa.
    Poza tym wyraźnie jest napisane, że im więcej osób będzie tym ceny będą bardziej atrakcyjne.

  4. #14
    Inko's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznan/ Czerwonak
    Auto
    audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    Mały nie wiem czy wiesz ale Dp do s3 ma 3" praktycznie po całości długość tego Dp to prawie 1,5 metra to nie jest mała rzecz z Kwasówki tylko praktycznie połowa układu wydechowego gdzie sam towar to grubo ponad połowa kosztu Dp jesl się rozglądałeś to zauważyłeś ze inne Dp nie są 3" lub po 20 cm przechodzą w dużo mniejszą średnice... i koszt ich to okolice 900zł
    jeśli chodzi o Tip. ceny sa różne tak jak i konstrukcje i rozwiązania jeśli tu nie odpowiadają Tobie ceny przecież nikt Cię nie namawia... to są ceny do 10 osób jeśli znajdzie się więcej chętnych będzie możliwość negocjacji...

    i oczywiście rozglądając się za Tipem i Dp zwróć uwagę do czego jest to Dp bo Dp do ośki czy Quattro są różne tak jak i do s3 jest zupełnie inne z Tipem jest taka sama sytuacja...

    wielu ludzi jak i sprzedawców o tym nie wiedzą i obyś nie wydał 600zł za Dp które jest dedykowane do a3 Q a nie s3...

    - - - Aktualizacja postu - - -

    aha nie wspomniałem jeszcze o terminach
    jeśli chodzi o czas oczekiwania to zapisy Trwają do 9.12 po tej dacie będą wpłaty
    kolejność wysyłek będzie uzależniona od kolejności wpłat. całość zamówienia przy 10 osobach będzie trwał maks 1,5 tygodnia
    ostatnie grupowe zamówienie z tego co pamiętam. było chyba z 17 chętnych było wykonane w 2 tygodnie
    Spawanie kwasu doloty,wyloty itp... mechanika samochodowa... http://www.demcar-customs.pl http://www.facebook.com/pages/Dem-Car/558007140883770

  5. #15
    Patryk14's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi A4 1.8T AVJ Quattro
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    32 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    A po za tym płacisz za jakość Co do Dawida to szczerze mogę polecić jego prace, są naprawdę na wysokim poziomie, jeżeli ktoś w ogóle ma możliwość to lepiej umówić się i podjechać, zostawić auto i po tak naprawdę chwili odebrać. Ja jestem zadowolony już jakiś czas z pracy Dawida i pewnie będę jeszcze długo zadowolony, a ceny są naprawdę niskie jak za taką pracę.

  6. Podziękowania dla Patryk14 za pomoc w problemie

    Bartuś (15-11-15)

  7. #16

    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrów Mazowiecka
    Auto
    Audi A3 1.8T
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AQA
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Patryk14 Pokaż post
    A po za tym płacisz za jakość Co do Dawida to szczerze mogę polecić jego prace, są naprawdę na wysokim poziomie, jeżeli ktoś w ogóle ma możliwość to lepiej umówić się i podjechać, zostawić auto i po tak naprawdę chwili odebrać. Ja jestem zadowolony już jakiś czas z pracy Dawida i pewnie będę jeszcze długo zadowolony, a ceny są naprawdę niskie jak za taką pracę.
    Właśnie nie rozumiem skąd nagle tyle uwag skoro przy ostatnich edycjach nikt się nie czepiał, a z roboty każdy był zadowolony, a teraz nagle świeże konta się czepiają Fajnie, że w wątku wypowiedział się ktoś rzetelny, kto korzystał z usług Inko

  8. #17

    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nadarzyn
    Auto
    E30 325i / S3 BAM
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Inko, pisałem PW kilka dni temu

  9. #18

    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrów Mazowiecka
    Auto
    Audi A3 1.8T
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AQA
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Dajcie znać znajomym (tipy i dp pasują też to Golfów, Octavi, TT itd.) to będziemy mieli coś taniej Swoją drogą, jakby ktoś był chętny na fmic'a w grupowej cenie to też byłaby taka opcja ale trzeba by podjechać do Dawida.

  10. #19
    Piotrek._'s Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdzieś w Polsce B
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny

    Pytanie co taki Tip i downpipe daje??? Jakoś odczuje to na serii w AGU???

  11. #20
    Inko's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznan/ Czerwonak
    Auto
    audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    jeśli nie planujesz programu i nie masz zapchanego kata Dp jest niepotrzebne... bo ono daje odetchnąć turbinie i zwiększa wylot spalin z turbo. co katalizator hamuje jeśli chodzi o Tip jest tak że Tip daje stabilny przepływ powietrza do turbo.
    obie te rzeczy są moim zdaniem niezbędne podczas strojenia auta co przekłada się na dużo lepszy wynik
    to samo tyczy się fmica który dużo lepiej radzi sobie z chłodzeniem powietrza co przekłada się na lepsze spalanie czyli lepszą moc
    Spawanie kwasu doloty,wyloty itp... mechanika samochodowa... http://www.demcar-customs.pl http://www.facebook.com/pages/Dem-Car/558007140883770

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •