Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: Spotify z RNS-e

  1. #1

    Data dołączenia
    Feb 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław
    Auto
    Brak
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny Spotify z RNS-e

    Witam,

    niedawno stałem się posiadaczem Audi A3 8P rocznik 2007, na wyposażeniu RNS-e jednak denerwuje mnie fakt, że nie potrafię podłączyć mojego telefonu (android) tak aby sterować Spotify z radia/kierownicy... jedyne co udało mi się do tej pory to podłączenie przez wyjście słuchawkowe... Spotify działa ale nadal muszę używać telefonu żeby obsługiwać muzykę... Odkrył ktoś sposób na rozwiązanie takiego problemu?

  2. #2

    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi A3 8P / Audi S4 B8
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BMJ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Jeżeli telefon jest podłączony przez wejście AUX (galwaniczne, analogowe) to skąd ma "wiedzieć", że cokolwiek naciskasz przy kierownicy?

    Po pierwsze musi być podłączony przez bluetooth, żeby jakiekolwiek sterowanie mogło działać. I tu pewnie zaczną się schody - wszystko zależy od modułu bluetooth jaki masz w aucie. Nie wiem jak nowsze, mój ( listopad 2004) nie pozwalał na streamowanie audio - z wyjątkiem rozmów telefonicznych.
    Ale sprawdź, może się uda . Warunek - połączenie bluetooth i moduł pozwalający na streaming audio (muzyki). Wtedy też i sterowanie powinno działać.

  3. #3
    IceMan's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wawa
    Auto
    Fake S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez czarny108 Pokaż post
    Warunek - połączenie bluetooth i moduł pozwalający na streaming audio (muzyki). Wtedy też i sterowanie powinno działać.
    Ten warunek spełnia Bluetooth dopiero w 8V.
    Nic nie wykombinujesz z tym tematem. RSN-E jest za stare do takich zabaw.

  4. #4

    Data dołączenia
    Feb 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wodzisław
    Auto
    Brak
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Czyli pozostaje tylko podpinanie telefonu przez wyjście słuchawkowe? Nie da się zrobić tak żeby telefon był widoczny np jako pamięć masowa przez usb?

  5. #5

    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi A3 8P / Audi S4 B8
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BMJ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Bezpośrednio nie da się.
    Biorąc pod uwagę stosunek możliwości do ceny, to aż dziw bierze, że RNSE jest tak chętnie kradziona. Poza tym, że jest ładna, to niestety dość kiepska nawigacja, a możliwości łączenia z innymi urządzeniami jest na poziomie żenującym.
    Jeżeli chcesz bawić się w streaming ze smartfona, podpinanie pamięci zewnętrznych, dysków, to pozostaje wymiana na coś w rodzaju Alpine, Pioneer itp.
    Na dodatek praktyka pokazała, że wyciągnięcie RNSE przez zawodowca trwa mniej więcej 30sekund, a odłamki szyby znajdujesz przez najbliższe pół roku w różnych dziwnych miejscach...

  6. #6

    Data dołączenia
    Sep 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez michciooo Pokaż post
    Witam,

    niedawno stałem się posiadaczem Audi A3 8P rocznik 2007, na wyposażeniu RNS-e jednak denerwuje mnie fakt, że nie potrafię podłączyć mojego telefonu (android) tak aby sterować Spotify z radia/kierownicy... jedyne co udało mi się do tej pory to podłączenie przez wyjście słuchawkowe... Spotify działa ale nadal muszę używać telefonu żeby obsługiwać muzykę... Odkrył ktoś sposób na rozwiązanie takiego problemu?
    Udało Ci się coś wykombinować w tym temacie ?
    Mam moduł AMI bez żadnych kabli i zastanawiam sie co do niego kupić. Jaki kabel lub jaki moduł bluetooth ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •