Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: chip a sprzedaz samochodu

  1. #1

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    szczecin
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny chip a sprzedaż samochodu

    Czy ktos moze podzielic sie swoim doswiadczeniem w temacie ? Teoretycznie wszystko wyglada kolorowo. Jezeli decydujemy sie na zmiane oprogramowania, to znaczy, ze raczej jestesmy swiadomi naszych poczynan, a wiec przy prawidlowej eksploatacji naszej a3 chip to same zalety.. Co zrobic jezeli zaistnieje koniecznosc sprzedazy samochodu? "Zwyczajni" ludzie raczej omijaja szerokim lukiem tego typu "okazje". Czy warto od poczatku chwalic sie taka okazja ? Czy zainstalowanie pierwotnego softu to faktycznie zaden problem ? Czy ma to wogole sens.. Co myslicie na ten temat ?

  2. #2
    Skapol's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chudów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Podjeżdżasz do swojego tunera, on Ci wgrywa TWÓJ oryginalny program który zgarł przed zmianą i problem z głowy .Jeśli ma sie coś bardziej namieszane (mam na myśli jakieś lutowanie) to wypadało by sie przyznać i podać stan faktyczny.

  3. #3
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    jezeli chodzi o Twoja A3'ke to raczej w niej nie trzeba nic lutowac wiec jak cos to zawsze mozesz wgrac serie i nikt nawet sie nie dowie ze byl chips

    zas odnosnie samej sprzedazy to roznie z tym bywa - jak bedziesz poszukiwal mlodego kupca to chips moze pomoc - jezeli statecznego to temu moze sie nie spodobac ze w samochodzie bylo cos robione - sam musisz zdecydowac
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  4. #4

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    jesli chodzi o 2.0TDI to jest EDC16 i do tej pory trzeba bylo rozkrajac kompa... nie wiem czy faktycznie ktos juz to programuje po zlaczu - jak ja robilem program to nie bylo innej opcji jeszcze tylko komputer na warsztat

    a nawet jezeli to serie mozna zawsze przywrocic

    tak jak zauwazyl DTM to czy chips pomoze czy przeszkodzi w sprzedazy to zalezy od klienta na ktorego sie trafi... zreszta nie musisz nic mowic a jak bedziesz widzial ze masz klienta napalanego z zylka tunera to poinformujesz go o modach i sie dodatkowo uhaha... jesli umawiasz sie a trafia aci sie stateczny emeryt to nawet mu ni musisz wspominac ze cos ruszane a emeryt i tak sie nie pozna i bedzie myslal ze to tak fabryznie jezdzi

  5. #5
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    tak jak zauwazyl DTM to czy chips pomoze czy przeszkodzi w sprzedazy to zalezy od klienta na ktorego sie trafi... zreszta nie musisz nic mowic a jak bedziesz widzial ze masz klienta napalanego z zylka tunera to poinformujesz go o modach i sie dodatkowo uhaha... jesli umawiasz sie a trafia aci sie stateczny emeryt to nawet mu ni musisz wspominac ze cos ruszane a emeryt i tak sie nie pozna i bedzie myslal ze to tak fabryznie jezdzi
    nic dodac nic ujac - tak najlepiej zrobic
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  6. #6

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    luboń
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T ARY

    Domyślny

    JAk koledzy piszą jak gość co się nie zna podaj mu że ma dużą mac i mało pali nie rozgaduj się.
    Młodem wciśnij że bajeranckiego kopa mi itd.
    Sam sprzedawałem megangę po mocniejszym tuningu to wiem, z tym tylko że ja handlowałem autami i sprzedaję swoje bez problemó od razu do znajomych komisów więc aż tak się dokładnie nie wypowiem jak sie chipa indywidalnemu klientowi przedstawi.
    UNDER[G]ROUND
    Tuning Group

    www.utg.pl

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •