Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: Czy po lekkiej kolizji należy się odszkodowanie?

  1. #1

    Data dołączenia
    Jan 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    legnica
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny Czy po lekkiej kolizji należy się odszkodowanie?

    W ubiegłym miesiącu moja żona miała lekki wypadek samochodowy. Stłuczka była niewielka, także uznaliśmy, że nic się nie stało, bo po zdarzeniu na zdrowie nie narzekała. Jednak po dwóch tygodniach zaczął ją boleć kręgosłup, przez co udała się do lekarza i opowiadając mu całą sytuację lekarz stwierdził, że to faktycznie może być jakieś zaniedbanie powypadkowe. I tak już 2gi tydzień żona chodzi z bólem kręgosłupa, dochodzącym raz do tego stopnia, że musiała wziąć zwolnienie z pracy. Póki co jest na etapie badań i próbujemy ustalić z czym jest problem. A ja przy okazji mam pytanie, czy może orientujecie się czy przysługuje jej z tego tytułu odszkodowanie czy w ogóle jakieś pieniążki z powiązanego z wypadkiem powodu (np. uszczerbek na zdrowiu itp.)? Nie wiem czy to dobry pomysł, ale znalazłem w Internecie https://www.aif.com.pl/odszkodowania...odowanie-z-ac/ i pomyślałem czy nie skorzystać z ich pomocy. Korzystaliście może z usług tego typu prawników? Jeżeli tak co o nich sądzicie? Dodam, że policja była na miejscu zdarzenia i spisała protokół, także kolizja jest udokumentowana. Gdybyście mieli jakieś podobne doświadczenia z którymi moglibyście się podzielić byłbym wdzięczny Pytam, ponieważ od kolizji już minęło trochę czasu i nie wiem czy mamy jakiekolwiek szanse roszczenia swoich praw.
    Ostatnio edytowany przez animal123 - 29-01-16 o 18:41

  2. #2

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legnica, Dolnośląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    oczywiscie ze sie nalezy nie ma co do tego zadnych zastrzezen jestes z Legnicy wiec najwieksza i najskuteczniejsza firma wyciagajaca odszkodowania powypadkowe jest euco tylko bydlaki chca 30% kasy z Twojej wyplaty zawsze mozesz to zrobic na wlasna reke, jak zadzwonisz do nich to sie wiecej dowiesz

  3. #3
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    po 2 tyg. ciężko ci bedzie cokolwiek udowodnić
    mój znajomy będąc w podobnej sytuacji udał się do firmy która ściąga kase z ubezpieczenia i wyszlo tak że po kilkumiesięcznej walce dostał końcowe pismo że chce wyłudzić kase. Skończyło sie to tak że wybulił kase na lekarzy i został jeszcze obciążony jakimiś tam kosztami przez ubezpieczyciela. Ubezpieczyciel oznajmił że wszelkie dalsze roszczenia będą dochodzone już w sądzie.
    Oni tez maja swoich prawników i nie ma co sie okłamywać ale jeśli chodzi o uszczerbek na zdrowiu to w tych przypadkach to dośc śliski temat. Musisz niestety mieć za sobą sztab lekarzy i ich opinii.
    Najśmieszniejsze w tym wszystkim było to że firma która walczyła za mojego znajomego umyła ręce. Twierdzili że jest to juz odrębne postępowanie i oni za to już nie odpowiadają.

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  4. #4

    Data dołączenia
    Feb 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ

    Domyślny

    Faktycznie może być ciężko, ale jeśli jest oświadczenie sprawcy wypadku, to może będzie to jakiś dowód. Najlepiej z takim problemem zgłosić się do EuCO. Na ruynku są od 10 lat, więc mają doświadczenie w takich sprawach. Na pewno coś zaradzą.

  5. #5
    ADIwlkp's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pyrlandia
    Auto
    Impreza WRX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Spróbować możesz, nic Cie to nie kosztuje.
    Ale z doświadczenia wiem, że 2 tygodnie (od zdarzenia do pierwszej wizyty u lekarza) to długi okres czasu i mogą odmówić wypłaty, ponieważ przez te 2 tygodnie żona mogła doznać urazu w innych okolicznościach.
    Chcesz sprawdzić swój kosztorys z OC sprawcy czy nie został zaniżony przez TU? kontakt w linku poniżej
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...25#post1267825







Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •