Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 24 z 24

Temat: Szarpanie, trzęsienie silnikiem -1.8T + lpg

  1. #21

    Data dołączenia
    Aug 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warmińsko-Mazurskie
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że podjechałem 2 km do sklepu oczywiście przerywał, stanąłem na parkingu zgasiłem auto otworzyłem maskę żeby sprawdzić czy może przetarł się jakiś kabel lub dostaje lewe powietrze, nic nie zauważyłem, zamknąłem maskę, odpaliłem 2 km z powrotem do domu zero problemów z przerywaniem silnik oddaje moc równomiernie. Rynce już opadają

  2. #22

    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Woźniki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    u mnie problem występował głównie na ciepłym silniku ale tak jak u Ciebie - poruszać kablami, wtyczkami, cewką i bylo dobrze chwile.

    spróbuj podmienić cewkę. ja mam jakąś nową firmy krzak ale już rok jeżdżę i problemu nie ma - skf germany czy jakoś tak. jedynie w świecach ngk prf6q czy jakoś tak te platynowe mam przerwy 0,7mm zrobione, co na mój rozum odciąża trochę cewkę, że pracuje tak jak powinna, a nie na 130% jak w przypadku przerwy 1,1mm - polecam to i Tobie
    http://olx.pl/oferty/uzytkownik/wqjx/ - Moje ogłoszenia w serwisie OLX.pl

  3. #23

    Data dołączenia
    Aug 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warmińsko-Mazurskie
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Podłączyłem pod komputer, Kabel Vag za 360zł więc bardziej profesjonalny. Wykrył 1 błąd sondy lambda, błąd usunięty i więcej już się nie pojawia. Nadal ten sam problem (przerywa), inwestować w nowe świece jeżeli z rana przy mrozach pali od pstryczka czy raczej nie wciągać się w koszta ? Już sam nie wiem może to cewka kończy już żywot. ?!

  4. #24

    Data dołączenia
    Aug 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warmińsko-Mazurskie
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    W zeszły piątek zabrałem się za wymianę uszczelki od pokrywy zaworów, przy okazji sprawdziłem świece, są one 3 masowe i iskra na każdym świetnie chula, problemów z odpalaniem też nigdy nie miałem. Ściągnąłem też cały kolektor dolotowy i od podstaw wszystko rozebrałem i uszczelniłem, w celu wyeliminowania nieszczelności. Problem nadal występuje a wręcz sie pogłębia, silnik przerywa przy intensywniejszym przyśpieszaniu.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •