Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 13 z 13

Temat: tuningowa dokładka zderzaka 8p

  1. #11
    Hero's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    światokoniec
    Auto
    4x O
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Zzczerze mówiąc to zwróć uwagę na dwa fakty:

    1) nie jest to oem a robiona z laminatu dokładka z którą nie masz pewności czy bedzie pasować idealnie i czy szybko sie nie połamie
    2) nie masz zaślepki haka a jednolitą zintegrowaną całość, co w przypadku zaistnienia jakiejś nadzwyczajnej sytuacji typu holowanie albo np wyciąganie z rowu utrudni ci dostęp do gwintu ucha holowniczego.

    Widziałem na żywo takie coś i szczerze mówiąc widac na pierwszy rzut oka, że nie jest to ori.

    PS. Abstra***ąc od tego, że gość w ogłoszeniu wrzucił przykładowe zdjęcia z innym bo poliftowym dyfuzorem i na dodatek na ostatnim zdjęciu jest sportback do którego taka dokładka nie podejdzie
    Fiat 126p 650 Elegant (24HP) --> Fiat 126p 650 ST (24HP) --> A3 1.8 T Quattro AJQ (180 HP) --> A3 1.9 TDI ASZ (130 HP) --> A3 2.0 TDI S-line BKD (140 HP) -- > Fiat 126p 650cc ST Export (24 HP) --> Subaru Impreza WRX Prodrive 300 2.0T (300HP) --> Fiat 126p 650cc Town (24HP)--> A3 2.0 TDI S-line BMM (140 HP) -->?

  2. #12
    rossonero5991's Avatar
    Data dołączenia
    May 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Brzeg
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Hero Pokaż post
    Zzczerze mówiąc to zwróć uwagę na dwa fakty:

    1) nie jest to oem a robiona z laminatu dokładka z którą nie masz pewności czy bedzie pasować idealnie i czy szybko sie nie połamie
    2) nie masz zaślepki haka a jednolitą zintegrowaną całość, co w przypadku zaistnienia jakiejś nadzwyczajnej sytuacji typu holowanie albo np wyciąganie z rowu utrudni ci dostęp do gwintu ucha holowniczego.

    Widziałem na żywo takie coś i szczerze mówiąc widac na pierwszy rzut oka, że nie jest to ori.

    PS. Abstra***ąc od tego, że gość w ogłoszeniu wrzucił przykładowe zdjęcia z innym bo poliftowym dyfuzorem i na dodatek na ostatnim zdjęciu jest sportback do którego taka dokładka nie podejdzie
    No właśnie nie za bardzo chciało mi się wierzyć,że to będzie ładnie wyglądać a o haku nawet nie pomyślałem tak czy siak sprawa już załatwiona,dzięki za pomoc!

  3. #13

    Data dołączenia
    Jun 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowieckie, Sanniki
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Ma ktoś w swojej A3 8P zamontowany spojler/hokej przedniego zderzaka i mógłby się wypowiedzieć ?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •