Witam,

zrobiłem dopiero 3500km. Rzecz jasna auto jest na gwarancji i będę zgłaszać te problemy. Piszę bo chcę z ciekawości wiedzieć czy ktoś miał takie problemy czy to ja po prostu mam pecha Hidden Content A może po prostu tak ma być? Hidden Content

1. W miejscu wyświetlania przebiegu samochodu napis SAFE, nie można odpalić samochodu, nie kręci = awaria immo bądź jakiś inny problem z nim związany, po 15 minutach jakoś udało mi się odpalić i od paru dni problem nie pojawił się po raz kolejny
po ruszeniu samochodu komunikat - awaria systemu start/stop ( to akurat dla mnie logiczne - problem z immo więc komputer pewnie dlatego wyłączył system start/stop by nie było problemu gdy samochód zgaśnie) oczywiście po ręcznym zgaszeniu samochodu, ponownym odpaleniu było już wszystko ok Hidden Content

2. Odpalam samochód, a tutaj wyświetlacz MMI się nie wysuwa! Co więcej wszystko działa tak jak należy ale nie wysuwa się i koniec
Za pewne to nie możliwe, lecz śmialiśmy się z kolegami ( akurat była bardzo gęsta mgła) że wyświetlacz nie wysuwa się ze względu na trudne warunki atmosferyczne by nie dekoncentrować kierowcy Hidden Content Hidden Content Hidden Content
Oczywiście za jakieś pół godziny jak znów odpalałem wysunął się i już było wszystko ok Hidden Content