Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 24

Temat: Windsurfing kto plywa ? kto pomoze ? :)

  1. #1
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny Windsurfing kto plywa ? kto pomoze ? :)

    hej jak w temacie ... potrzebny mi ktos kto kuma troche winda albo ktos kto kogos zna bo chcialbym cos sie popytac ... co i jak domnie dobrac... jak cos 179cm wzrostu ... 74kg wagi hudy.. mam nadzieje ze ktos pomoze mi w doborze deseczki i zagielka itp... bede bral pewnie z allegro itak jakas uzywke chyba ze ktos z wawy umie plywac i by mnie pouczyl... :> to bym sobie wypozyczyl ...
    420 500 km
    1

  2. #2
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    w sumie na poczatek lepiej duza deske i wiekszy zagiel a nastepnie nauka przy slabszym wietrze ale z drugiej strony nie ma sensu inwestowac w taki zestaw wiec moze najpier sprobuj gdzies pojechac i wypozyczyc deske - ten sezon spedzisz na wypozyczanych a jak zalapiesz co i jak to sobie kupisz jakis lepszy sprzet w nastepnym roku


    to taka mala rada amatora ktory kiedys stawal pare razy na deske
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  3. #3
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    no ok ale kto zemna poplywa i pouczy mnie mi trzeba tez nauczyciela a kursy sa zawaliscie drogie ... moze ktos znajomy ? kto w okolice wawy jezdzi czy cos... ?

    ps DTM dalej nie widzialem fotek autka po obnizeniu !!!!!!!! obiecales ze pokazesz wrrrrr
    420 500 km
    1

  4. #4
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    ps DTM dalej nie widzialem fotek autka po obnizeniu !!!!!!!! obiecales ze pokazesz wrrrrr
    slabo patrzyles bo jedna fotka sie pojawila
    reszta fotek i relacja bedzie jak zrobei hamulce oraz rozwiaze pewien problem z obcieraniem


    co do nauki to niestety drogie to jest ale warto wziac choc kilka lekcji a pozniej samemu cwiczyc

    najlepiej zrobic jak moj brat cioteczny - nad jednym z jezior znajdujacych sie na lubelszczyznie dogadal sie ze studentem awf'u ktory plywal od lat na desce i ten udzielil jemu za niewielka odplatnoscia kilka lekcji
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  5. #5

    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skierniewice
    Auto
    Audi A6 Avant
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    Ja w tym roku rozpocząłem zabawe z deską jak byłem na urlopiku w Juracie. Fajna rzecz

    Na początek sobie wziąłem instruktora (70 PLN/h ze sprzetem ) póżniej przez 10 dni jak byłem szlifowałem to czego się nauczyłem ale to są podstawy.

    jakoś na początku sierpnia wybiore się na Zalew Sulejowski i tam znów sobie wezme instruktora aby pouczył cos dalej. Cena pierwsza h - 50PLN ze sprzetem, kolejna 40 PLN, .. jak wiecej to można dogadać sie co do ceny.

    W/g mnie nie ma sensu kupować sprzetu na początek, bo jak sie poduczysz to stwierdzisz, że byś już pośmigał na czymś lepszym itd.

    W tym sezonie mam zamiar sie pouczyć a może w przyszłym kupić cos używanego.
    A6 AVF jeszcze seria & Golf III Traktor

  6. #6
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    no to tak jak ja jedziemy razem ? daj znac jak cos kiedy bedziesz jechal ? itp zabiore sie z toba skontaktuj sie zemna na gg czy cos... oki ? pozdro
    mam wiele pytan wiec wal domnie na gg 681458 albo maila z forum

    [ Dodano: Sro 19 Lip, 2006 11:04 ]
    ps a moze na to pojdziemy ? http://www.bestsurf.prv.pl/ tez dobre ceny chyba
    420 500 km
    1

  7. #7

    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skierniewice
    Auto
    Audi A6 Avant
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    Spoko możemy się umówić. Znalazłem kontakt telefoniczny do wypożyczalni sprzetu w Borkach i pogadałem już z chłopakiem który tam uczy. Jak bede jachał to dam Ci wcześniej znać. Najszybciej to ostatni weekend lipca lub pierwszy sierpnia (sobota lub niedziela). Musze poczekać na wypłate bo po wczasach budżet nieźle nadszarpniety
    A6 AVF jeszcze seria & Golf III Traktor

  8. #8
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    spoko a jak cenowo ? ile to od wawy km ? jak cos dzown 668 396 398 lub 508 402 404 ps dalem link w wawie tez maja nie takie zle ceny ...
    420 500 km
    1

  9. #9

    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Skierniewice
    Auto
    Audi A6 Avant
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    Borki są w pobliżu Tomaszowa Maz. (trasa katowicka) z Wa-wy ok 120km. Ja mam bliżej nad Sulejowski bo ze Skierniewic. No ale w razie czego to nad zegrze też sie dojedzie.

    Ze strony "...Kurs 10 godzin (instruktor +sprzęt) - 450 zł.." cena podobna w Borkach by była bo tam 1-a/h 50 PLN, kolejan 40 PLN przy wiekszych ilościach można się dogadać, że bedzie taniej. Ceny wypozyczenia samego sprzetu to nawet wiecej niz w Juracie. Tam za 1/h wypożyczenia płaciłem 35 PLN niezależnie czy sob, niedz, czy zwykły dzień.
    A6 AVF jeszcze seria & Golf III Traktor

  10. #10
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    oks mam adzieje ze bedziemy w kontakcie bo w grupie zawsze razniej moze wezme kumpla bedzie wogole taniej mam nadzieje ze do zobaczenia co do terminu tez bardziej mi pasuje koniec miesiaca albo poczatek tzn . 29-30 tego misiaca albo poczatek nastepnego jak bedzie $ ale na upartego na ten weekend tez bym moze sie wybral gdzies...
    420 500 km
    1

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •