Strona 101 z 187 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,001 do 1,010 z 1870

Temat: Sa tutaj motocyklisci? :)

  1. #1001
    $iwy's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    OPR
    Auto
    Leon 1M SC
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Jak jest pogoda i czas to śmigam CBR 1000RR SC57B
    Pierwszym moto na jaki usiadłem sam była Kawa KLR600, później Africa Twin 750 i aktualny fajer.

  2. #1002
    Kpt. Nielot .i.KALI.i.'s Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    STI + R1
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    55 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    sebek weź od Wiolki (albo ja Ci przywioze na spota) troche wosku, nałóż na szybke i jak bedziesz jechał w deszczu to odwracasz glowe na bok na chwilke, tak, żeby powietrze owiewało Ci szybke od boku. Ten pęd powietrza doskonale zdmu****e całą wode z szybki.
    sprawdzony i bardzo dobry patent. Teraz to brzmi jakbys musial patrzec na bok niewiadomo jak długo a tak naprawde jest to tylko szybkie machnięcie głową na bok i już masz sucho i czysto
    PRZEWODNICZĄCY KOMISJI DS. AFER KLUBOWYCH
    Jak się bawię to się bawi ze mną cały świat...
    LS rulezzz...
    Jest Subaru, jest Impreza!

  3. #1003
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez .i.KALI.i. Pokaż post
    sebek weź od Wiolki (albo ja Ci przywioze na spota) troche wosku, nałóż na szybke i jak bedziesz jechał w deszczu to odwracasz glowe na bok na chwilke, tak, żeby powietrze owiewało Ci szybke od boku. Ten pęd powietrza doskonale zdmu****e całą wode z szybki. sprawdzony i bardzo dobry patent. Teraz to brzmi jakbys musial patrzec na bok niewiadomo jak długo a tak naprawde jest to tylko szybkie machnięcie głową na bok i już masz sucho i czysto
    Dzieki Mordeczko tak tez zrobie w takim razie

    Kiedy Facet mówi, że coś zrobi to to zrobi! I nie trzeba mu o tym co pół roku przypominać


  4. #1004
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez miomichal Pokaż post
    sa podobno rekawiczki z taka ala wycieraczka na jednym z palców malik chyba takie ma ????? albo otwierasz troszke szybke i robisz sztuczny daszek
    True! Rekawiczki takie sprawdzaja sie idealnie! Po roku uzytkowania, ta gumka troche sie niszczy, ale daje rade jeszcze. Za to jesli nie masz czegos takiego, to mozna zakupic w moto-akcesoriach za bodajze 20zl?

    Ja jezdze sporo, bez wzgledu na warunki. Na deszcz masz taka opcje: Na wolnych odcinkach rozpedzasz sie mocniej (do 100-120) i ruszasz kaskiem na lewo i prawo. Krople same splywaja. Pozniej mozesz zwolnic. Jesli jedziesz w ciagu samochodow, to wiele nie poradzisz. Unikaj jazdy za ciezarowkami, bo za nimi najwiecej SYFU leci. To nawet woda nie jest.


    O, widze ze Kali tez to opisal w ten sposob. Ja na wizjer uzywam czasami na zewnatrz tych patentow w postaci "niewidzialnej wycieraczki". Ale wosk (o ile jest naprawde bezbarwny) to tez sie pewnie sprawdzi.

    Sebek, gratulacje!
    Ostatnio edytowany przez malik - 11-10-11 o 09:39 Powód: Automatyczne łączenie postów

  5. #1005
    Wiolka's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez malik Pokaż post
    O, widze ze Kali tez to opisal w ten sposob. Ja na wizjer uzywam czasami na zewnatrz tych patentow w postaci "niewidzialnej wycieraczki". Ale wosk (o ile jest naprawde bezbarwny) to tez sie pewnie sprawdzi.
    no właśnie! zamiastwosku lepiej nałożyć niewidzialną wycieraczkę. Przy60 km/h powinno wszystko spłynąć.


    Napisz na sklep@pielegnowacauto.pl i zapytaj o forumowy rabat!
    Kosmetyki samochodowe, materiały polerskie oraz lakiernicze. Usługi z zakresu auto detailingu. Odwiedź nas na www.pielegnowacauto.pl lub www.jak.pielegnowacauto.pl

  6. #1006
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez malik Pokaż post
    True! Rekawiczki takie sprawdzaja sie idealnie! Po roku uzytkowania, ta gumka troche sie niszczy, ale daje rade jeszcze. Za to jesli nie masz czegos takiego, to mozna zakupic w moto-akcesoriach za bodajze 20zl? Ja jezdze sporo, bez wzgledu na warunki. Na deszcz masz taka opcje: Na wolnych odcinkach rozpedzasz sie mocniej (do 100-120) i ruszasz kaskiem na lewo i prawo. Krople same splywaja. Pozniej mozesz zwolnic. Jesli jedziesz w ciagu samochodow, to wiele nie poradzisz. Unikaj jazdy za ciezarowkami, bo za nimi najwiecej SYFU leci. To nawet woda nie jest. O, widze ze Kali tez to opisal w ten sposob. Ja na wizjer uzywam czasami na zewnatrz tych patentow w postaci "niewidzialnej wycieraczki". Ale wosk (o ile jest naprawde bezbarwny) to tez sie pewnie sprawdzi. Sebek, gratulacje!
    dzieki za porady

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Wiolka Pokaż post
    no właśnie! zamiastwosku lepiej nałożyć niewidzialną wycieraczkę. Przy60 km/h powinno wszystko spłynąć.
    to bedzei jakas promocja po starej znajomosci?

    Kiedy Facet mówi, że coś zrobi to to zrobi! I nie trzeba mu o tym co pół roku przypominać


  7. #1007
    Wiolka's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Akurat tak się składa, że posiadamy prywatną "niewidzialną wycieraczkę" i teoretycznie moglibyśmy Ci udostępnić odrobinkę ale za te złośliwości w dziale partnerów forum to nie wiem...nie wiem...chyba będziesz musiał kupić cała aaa to nie są tanie rzeczy


    Napisz na sklep@pielegnowacauto.pl i zapytaj o forumowy rabat!
    Kosmetyki samochodowe, materiały polerskie oraz lakiernicze. Usługi z zakresu auto detailingu. Odwiedź nas na www.pielegnowacauto.pl lub www.jak.pielegnowacauto.pl

  8. #1008
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Wiolka Pokaż post
    Akurat tak się składa, że posiadamy prywatną "niewidzialną wycieraczkę" i teoretycznie moglibyśmy Ci udostępnić odrobinkę ale za te złośliwości w dziale partnerów forum to nie wiem...nie wiem...chyba będziesz musiał kupić cała aaa to nie są tanie rzeczy
    to nie ja chyba ktos mi sie na konto wlamal

    Kiedy Facet mówi, że coś zrobi to to zrobi! I nie trzeba mu o tym co pół roku przypominać


  9. #1009
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Sebek, smigasz jeszcze aktywnie? Moze by sie umowic jak bedzie sprzyjala pogoda na mała przebierzke Ja tak delikatnie w tym sezonie chetnie bym sie jeszcze przejechal. 150km ostatnio z Pablem bylo idealnie!

    Ja planuje jeszcze 22-23/10 wyjazd 350km w jedna strone, jesli pogoda nie zawiedzie W sumie bedzie 700km w weekend!

  10. #1010
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    No ja jak najbardziej jestem otwarty na propozycje z tego co widze to druga polowa tygodnia ma byc sloneczna i niezbyt chlodna

    Kiedy Facet mówi, że coś zrobi to to zrobi! I nie trzeba mu o tym co pół roku przypominać


Strona 101 z 187 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •