Strona 87 z 187 PierwszyPierwszy ... 3777858687888997137 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 861 do 870 z 1870

Temat: Sa tutaj motocyklisci? :)

  1. #861
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    O, na egzaminie to możesz wziac własny kask, ale roznie na to patrza. A niedaj Boże isc w stroju motocyklowym. Od razu traktuja Cie (sa wyjatki) jako recydywiste i na pewno smigalas bez prawka przed egzaminem! To dla przykladu oblac trzeba! \

    Takie polskie podejscie Jedz normalnie, na cywila. Kask mozesz wziac swoj, aczkolwiek ichniejszy tez bedziesz mogla wziac. Ale wtedy kominiarka obowiazkowa.

    Co do jazdy bez kominiarki to dla mnie kosmos. Ze dwa razy probowalem. Katorga straszna. Wszystko się obciera, wieje i do tego czlowiek sie poci. Ale to juz kwestia indywidualnych upodoban.

  2. #862
    monik's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    zielone
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez miomichal Pokaż post
    na temat jazdy motocyklem bez kominiarki
    nie doczytałeś, Drogi Michale. po pierwsze, moje jazdy ograniczają się póki co do kursu, a po drugie chodziło jedynie o możliwość uwierania samej kominiarki jak kupię sobie moto i resztę stroju, trochę pojeżdżę bez instruktora na plecach, to zobaczę jak mi będzie wygodniej.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez malik Pokaż post
    Takie polskie podejscie Jedz normalnie, na cywila. Kask mozesz wziac swoj, aczkolwiek ichniejszy tez bedziesz mogla wziac. Ale wtedy kominiarka obowiazkowa.
    na cywila? ale to nawet butów i rękawiczek nie brać?
    Best ET: 14.764@1/4mile

  3. #863
    sprytny's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Co do kominiarki. Jeżdżę w kominiarce parę lat i nie wyobrażam sobie zrezygnowania z niej. Jest chłodniej - chroni mnie przed wiatrem, chroni szyję. Przed owadami też. Jak jest gorąco pocę swój łeb w kominiarkę. Po powrocie szybkie płukanie i jest jak nowa.
    Sam mam kominiarkę Brubeck. Bezszwowa. GENIALNA wg mnie. W kasku robię trzeci sezon ( albo i drugi ) i prać nie muszę bo jest czyściutki w środku i nie śmierdzi
    Początki będą ciężkie bo będzie Ci ciaśniej. Ale jak się przyzwyczaisz to będzie git

    Cytuj Oryginalnie napisane przez monik Pokaż post

    na cywila? ale to nawet butów i rękawiczek nie brać?
    Nic. Mój kumpel zdawał prawko. W deszczu napie*dalającym na maxa. I jeździł w adidasach i jeansach. A cały strój miał w bagażniku w aucie Cholera wie jak Ci egzaminator zareaguje. Stwierdzi jeszcze, że się pospieszyłeś i takiego trzeba uje*ać ! Jak jeszcze przyjdziesz poubierany w shoeie, alpiny itd to Cie upie*doli z zazdrości Lepiej nie ryzykować.
    Ostatnio edytowany przez sprytny - 22-09-11 o 17:09

    Peugeot 106 1.1 XR 92' -> Renault Megane 1.6 8v 97' -> Audi A3 1.8 97' -> ?

  4. #864
    krzyss's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    smart
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez sprytny Pokaż post
    Co do kominiarki. Jeżdżę w kominiarce parę lat i nie wyobrażam sobie zrezygnowania z niej. Jest chłodniej - chroni mnie przed wiatrem, chroni szyję. Przed owadami też. Jak jest gorąco pocę swój łeb w kominiarkę. Po powrocie szybkie płukanie i jest jak nowa.
    Sam mam kominiarkę Brubeck. Bezszwowa. GENIALNA wg mnie. W kasku robię trzeci sezon ( albo i drugi ) i prać nie muszę bo jest czyściutki w środku i nie śmierdzi
    Początki będą ciężkie bo będzie Ci ciaśniej. Ale jak się przyzwyczaisz to będzie git
    Skoro tak namawiacie to moze sobie jakas zamowie... a powiedz mi jaki model taki raczej na lato polecisz ?
    krzyss vel Qkill
    Bylo 3 x A3 a teraz jest smart roadster

  5. #865
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Zgadzam sie w 100% ze wszystkim co napisał sprytny!

    Kominiarka to podstawa. Zeby nie uwierala to bezszwowa. Moze byc Brubeck, marka dobra wiec wierze ze i towar dobry.

    Co do stroju to takze powiem w ten sposob: Absolutnie nic! Ja tez mialem juz spodnie i buty zakupione, ale pojechalem w jeansach. Egzaminatorzy czesto, gesto podchodza do osoby prawidlowo przygotowanej jak do cwaniaka. Lepiej nie ryzykowac. Oczywiscie mozna trafic na rozsadnego kolesia, ale wg mnie wieksza szansa na Odlewniczej trafic na cwaniaka-upierdzielacza niz na prawdziwego egzaminatora ze zdrowym podejsciem.

  6. #866
    bodek's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ja trafilem za pierwszym razem na takiego który mnie pięć razy pytał czy jestem z nowej huty, bo tam jestem zameldowany, a potem oblal mnie i drugiego typa stamtąd zaraz po dotknięciu kierownicy motocykla, praktycznie bez powodu, i powiedział że tutaj nie ma kamer więc możemy się śmiało skarżyć do kierownika ośrodka.

    A za drugim razem zdałem od kopa tylko przy innym, normalnym facecie.

    I tak BTW ten co mnie oblał kazał w maksymalnej ulewie robić ludziom hamowanie awaryjne, dzięki czemu jedna osoba złamała bark i rękę, była karetka itp. Pogratulować

  7. #867
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    bodek, w maksymalnej ulewie moze sie zdarzyc ze tez bedziesz jechal. Czy to oznacza ze wtedy nie moze sie zdarzyc sytuacja ze bedziesz hamowal awaryjnie? Fakt, ze trzeba to cwiczyc i manewr jest przekozacko trudny, ale co na to poradzisz?

  8. #868
    bodek's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    chodziło mi bardziej o to że jeżeli gość widzi że typ ma na sobie tylko kask i jakies słabiutkie ochraniacze to tak czy siak mógł trochę poczekać bo chcąc nie chcąc naraża początkującego kierowce na poważne konsekwencje- do tego dochodzi stres, chęć zdania egzaminu i trochę inaczej to wygląda niż w prawdziwym hamowaniu awaryjnym- wtedy sie rozkminia jeszcze ucieczkę w krórąś stronę itp.



    P.S. motocykl był tak dramatyczny, że trzeba było klamką hamulca dotknąć kierownicy żeby wogóle coś hamował ... ;/ pomijając że szarpał, wydawał dziwne dźwięki i miał opony sliki- typ powiedział że na plac lepszego nie trzeba. Niby nie, ale hamowanie łysymi oponami awaryjnie nie jest zbyt ciekawe.
    Ostatnio edytowany przez bodek - 23-09-11 o 10:49

  9. #869
    monik's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    zielone
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    skoro tak mówicie to zostawię buty w bagażniku.. co prawda to nie Alpiny ani Sidi tylko Dainese, ale kto wie co sobie egzaminator pomyśli nie jeździłam jeszcze w "cywilnych" butach więc będę musiała się szybko przyzwyczaić..

    na egzaminie może być hamowanie awaryjne? to fajnie, nie uczyli mnie tego na kursie....
    Best ET: 14.764@1/4mile

  10. #870
    malik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    Mam dres :)
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    45 razy

    Domyślny

    Ma byc, aczkolwiek zeby to zaliczyc to pikus. Wystarczy jak wyhamujesz z predkosci 30km/h Jak nie bedzie sniegu ani ulewy to nie ma opcji tego niezaliczyc

Strona 87 z 187 PierwszyPierwszy ... 3777858687888997137 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •