Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 24

Temat: Ori Sub czy warto??

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Ori Sub czy warto??

    Witam chlopaki potrzebuje szybkiej pomocy napiszcie mi czy warto kupic ori suba?? czy lepiej cos innego probowac??? jakie ma parametry taki sub itp itd... ogolnie nie chodzi mi o to zeby w aucie dudnilo tak ze kazdy bedzie to slyszal chodzi mi o delikatne czyste brzmienie basu...

  2. #2

    Data dołączenia
    Jul 2006
    Miasto
    Kielce

    Domyślny

    Ja mam takie pytanko ile chcesz na to wydac bo chetnie ci pomoge
    CAR-AUDIO

  3. #3

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    powiedzmy tak nie mam okreslonej kasy ktora chce wydac.. do wrzesnia mam zaplanowane skonczyc wszystkie zabawy z autem mechaniczno technioczno tuningowo lakiernicze i potem planuje zaczac sie bawic w Audio.. na poczatek chcialem wyciszyc troche autko i dodac suba potem dac wzmacniacz potem glosniki z przodu i radio wymienic,nie pisze o wymianie kabli i takich rzeczy bo to logikaale tak jak pisalem chce stworzyc cos co ladnie bedzie brzmiec a nie dudnic na swiatlach!!! tak widze te wszystkie zmiany oczywiscie wszystko rozlozone w czasie bo tego bym nie udzwignal finansowo na raz

    wiec jak moglbym ewentualnie liczyc na pomoc w doradzeniu? ewentualnie przy montazu itp??

    PS: mam dzialke w jurze krakowsko czestochowskiej wiec powiedzmy ze z niej nie mam daleko do kielc

  4. #4

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    jak masz zamiar tuningowac" troche audio to nie warto sie cofac i kupowac fabrycznego suba... takie jest moje zdanie

  5. #5
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    orginalnego suba nawet nie kupuj ,to tylko strata kasy !!

  6. #6

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    no tez mi sie tak wydawalo tylko dla pewnosci nigdzie nie potrafilem znalezc parametrow takiego suba...

  7. #7

    Data dołączenia
    Jul 2006
    Miasto
    Kielce

    Domyślny

    kmiler, wiec moge ci zproponowac cos takiego na przod do autka jakis zestaw odseparowany czyli woofer i tweeter np. esk lub hsk ( ale to jak chcesz wiecej kasy wydac ) firmy Hertz na tył głosniczki 2-way coaxialne np ecx,dcx lub hcx firmy Hertz do tego wzmak JBL GTO 75.2 by zasilic suba na głosniku ES 250.2 oczywiscie tez firmy Hertz do tego wszystkiego jakies radio Alpiny i masz CAR-AUDIO w samochodzie w wersi HI-END
    CAR-AUDIO

  8. #8

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    No spoczko zestawik widze ze sie lubujesz w firmie hertz ale to zrozumiale... mam jeszcze jeden problem ale to juz na priv...

  9. #9

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WWA
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez tomck
    kmiler, wiec moge ci zproponowac cos takiego na przod do autka jakis zestaw odseparowany czyli woofer i tweeter np. esk lub hsk ( ale to jak chcesz wiecej kasy wydac ) firmy Hertz na tył głosniczki 2-way coaxialne np ecx,dcx lub hcx firmy Hertz do tego wzmak JBL GTO 75.2 by zasilic suba na głosniku ES 250.2 oczywiscie tez firmy Hertz do tego wszystkiego jakies radio Alpiny i masz CAR-AUDIO w samochodzie w wersi HI-END
    Hi-End to może nie nie, ale rzeczywiście Hertz robi solidne głośniki za przystępną cenę.
    O ori subie zapomnij.

  10. #10

    Data dołączenia
    Jul 2006
    Miasto
    Kielce

    Domyślny

    Sai, mylisz sie głośniki Hertza sa w klasie HI-END
    CAR-AUDIO

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •