Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 165

Temat: Pomoc w znalezieniu Audi A3 Cerruti - nagroda!

  1. #1
    Ludek's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny Pomoc w znalezieniu Audi A3 Cerruti - nagroda!

    Zwracam się do wszystkich Forumowiczów i Klubowiczów – liczę na Waszą pomoc, w tym wypadku nie bezinteresownie. Od wielu lat jestem zarejestrowany na forum, bo od 2006 roku posiadamy w rodzinie Audi A3. Moją pasją są zabytkowe pojazdy szczególnie polski mikrosamochód Mikrus (dla zainteresowanych: http://rzeszow.tvp.pl/20752845/sensa...storia-mikrusa).
    Do swojej kolekcji chciałem dołączyć Audi A3 Cerruti (gdyby ktoś chciał dowiedzieć się, co do za wersja: http://www.vwgolf.pl/2011/10/17/audi...-rynek-polski/). Od pewnego czasu zainteresowałem się tym modelem, jednak nie mogę znaleźć praktycznie żadnego egzemplarza na sprzedaż. Szczególnie zależy mi na wersji 5 drzwiowej, ale byłbym też skłonny zakupić 3 drzwiową.
    Tak jak napisałem wcześniej, aby zachęcić Was do pomocy oferuję nagrodę 500 PLN dla osoby, która znajdzie wersję 3 drzwiową, którą zakupię (gdybym nie zakupił ze względu na to, że dany egzemplarz jest wypadkowy lub w kiepskim stanie to zapłacę za poświęcony czas) oraz 1000 PLN dla osoby, która znajdzie wersję 5 drzwiową.
    Może ktoś kojarzy takie auto w swoim miejscu zamieszkania lub wie kto takie auto ma. Jestem uczciwą osobą i wywiążę się z zobowiązania, które publicznie składam tu na forum.
    Czekam na odzew poprzez pisanie w tym temacie lub kontakt pod numerem 507 106 190.

    Pozdrawiam,
    Piotr Ludian

  2. #2
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    mało tego na forum się przewinęło odkąd tu jestem, na pewno jest na forum. Poszukaj w dziale moje auto, może właściciel będzie chciał odsprzedać.
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  3. #3
    Ludek's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Nawiązałem próby kontaktu z tymi, co mieli na forum, ale nie wszyscy odpowiedzieli, pewnie już nie korzystają z forum. Nawet znalazłem egzemplarz, który miał kolega Uzieblo, a którym miał wypadek i wypłynął teraz na allegro. Pojadę go obejrzeć na weekendzie, ale nie jestem nim zainteresowany, bo był mocno uderzony i z tego, co słyszałem to jest w kiepskim stanie. Znalazłem też dwie Cerruti u osób, które je mają i nie chcą na chwilę obecną sprzedać. Głęboko wierze, że ktoś z forum pomoże mi znaleźć, szczególnie tą wymarzoną wersję 5 drzwiową.

  4. #4
    pajacykts's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdów
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 APF
    Pomógł
    3 razy

  5. #5
    Łódzkie skrzypul's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź/Żywiec
    Auto
    Town&Country
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    619 razy
    Podziękował
    308 razy

    Domyślny

    w Łodzi jeździ zielona 5drzwiowa, nawet kiedyś gdzieś na FB w grupie Audi A3 Polska przewinęło się jej zdjęcie.
    Gdybym odnalazł tą fotkę gdzie widać na niej nr rejestracyjny to podał bym Ci kontakt do właściciela.
    Postaram się odszukać to zdjęcie

    Tapnięte z S6Edge
    Uwaga! Mój nick wymawiamy tak jak jest napisane: skrzypul a nie "skszypół"

    205 1.9 GTi 128KM, CRX Del-Sol 1.6 136KM, A3 8L 1.8TQ 180KM, S3 8L BAM 260KM, A3 8P 2.0TQ 400KM
    S4 B8 3.0 TFSi: 475KM
    Chrysler Town&Country 3.6 290PS

  6. #6
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Ludek Pokaż post
    Szczególnie zależy mi na wersji 5 drzwiowej, ale byłbym też skłonny zakupić 3 drzwiową.
    Cytuj Oryginalnie napisane przez Ludek Pokaż post
    oraz 1000 PLN dla osoby, która znajdzie wersję 5 drzwiową.
    w tym kraju wszystko jest mozliwe, nawet znalezienie Cerutti w wersji 5D na zamowienie...

    pomijajac ze w oryginale bylo tylko w 3D, dziwne ze tego nie wiesz tak sie interesujac tym modelem ( bez urazy )


    50szt, kazda ma swoj numer, tylko i wylacznie na rynek polski
    jeden kolor, jeden silnik 1.8T 150PS , jeden rodzaj wyposazenia ambiente ( w skorze Aztecgold )
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  7. #7
    Ludek's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Kolega Miro się grubo myli i wprowadza innych w błąd. W wersji Cerruti wyszły fabrycznie wersje 5 drzwiowe. Piszę też do jednego z branżowych czasopism artykuł o tym modelu i rozmawiałem z osobami z f. Kulczyk, którzy wprowadzali ten model i z tej 50 nie wszystkie były 3 drzwiowe. Z moich danych wynika, że 35 sztuk był 3d, a 15 sztuk 5d, dlatego też za znalezienie wersji 5 drzwiowej jest większa nagroda i uważam, że jestem uczciwy w takim podejściu.

  8. #8
    Ludek's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    pajacykts- ta sztuka, którą wrzuciłeś z linku już się sprzedała, jestem na etapie spotkania i rozmowy z nowym właścicielem.

  9. #9
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Ludek Pokaż post
    Kolega Miro się grubo myli i wprowadza innych w błąd. W wersji Cerruti wyszły fabrycznie wersje 5 drzwiowe. Piszę też do jednego z branżowych czasopism artykuł o tym modelu i rozmawiałem z osobami z f. Kulczyk, którzy wprowadzali ten model i z tej 50 nie wszystkie były 3 drzwiowe. Z moich danych wynika, że 35 był 3d, a 15 5d, dlatego też za znalezienie wersji 5 drzwiowej
    ok, jak mi pokazesz oryginal w wersji 5D to uwierze i przeprosze
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  10. #10
    Ludek's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    szczerze mówiąc też nie widziałem, ale robiłem wywiad z panem Arkadiuszem Tomalą (zerknijcie, co miał do czynienia z Cerruti na google) i on decydował ile sztuk było w jakim nadwoziu i powiedział mi, że tak podzielił populację tego modelu. Ponadto, dzwoniłem do dilerów którzy sprzedawali ten model i też potwierdzili wersję 5d. Na wszystkich materiałach była zaprezentowana tylko wersja 3 drzwiowa, ale to nie znaczy, że 5d nie było. Udowodnię koledze, że się myli. Zamieszczę też wkrótce artykuł z Motoru, który mówi, że była wersja 5 drzwiowa.
    Ostatnio edytowany przez Ludek - 18-04-16 o 18:06

Strona 1 z 17 12311 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •