Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 22

Temat: Internet / TV poza miastem

  1. #11
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny

    Ja w play nie mam problemu z ukrywaniem transferu, ale za to wysyłanie jest miodzi prawe 6megabitow wysyłania

  2. #12
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    Arturek, mam tam juz rezerwacje na molo

    Kiedy Facet mówi, że coś zrobi to to zrobi! I nie trzeba mu o tym co pół roku przypominać


  3. #13
    Dominik_m's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    45 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    Kilka dni temu instalowałem dedykowany modem LTE zewnętrzny STX LTE. testowani wszyscy operatorzy, najlepiej wypadł T-Mobile, 67Mbit/s upload i 40Mbit/s download, ping na poziomie 50ms do punktu styku. Instalacja w mieście. Jesli bedziesz w zasięgu LTE poza miastem, to stacja bazowa na bank będzie oferowała taki transfer. Dla porownania Orange 60/30, Plus i Play 25/15
    2.0 TDI -> 201KM / 416Nm

  4. #14
    decybel1000's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostróda
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Do pracy nie polecam play Nawet jak jest zasięg i wszystko działa to przyjdzie taka chwila że nie będzie działać. U mnie częste awarie i przerwy w dostawie do internetu, nawet po kilka dni zmusiły mnie do zrezygnowania. Teraz play leży sobie wszufladzie i czeka aż się skończy umowa

  5. #15
    heko's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJZ
    Auto
    Audi 2.0T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    547 razy
    Podziękował
    670 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez decybel1000 Pokaż post
    Do pracy nie polecam play Nawet jak jest zasięg i wszystko działa to przyjdzie taka chwila że nie będzie działać. U mnie częste awarie i przerwy w dostawie do internetu, nawet po kilka dni zmusiły mnie do zrezygnowania. Teraz play leży sobie wszufladzie i czeka aż się skończy umowa
    To ja zlego slowa na Play nie moge powiedziec. Przez wiele lat uzywany i nigdzie wiekszych problemow nie bylo, nawet z biegiem czasu coraz lepiej smigal.
    Odkad mam telefon w Oragne [darmowe minuty w roamingu] musze przyznac, ze podlaczajac telefon do laptopa rowniez ladnie im to chodzi.
    Oczywiscie playowski modem nadal w ruchu, moja ladniejsza polowa go ciagle uzywa bez problemow.

    Jesli chodzi o TV przez internet to jest kilka mozliwosci. player.pl, ipla.tv udostepniaja za darmo programy i seriale. Natomiast na zywo mozna poogladac na http://www.telewizjada.net
    Oczywiscie mowimy tu o terytorium Polski poniewaz za granica nie obejrzymy nic na ipla oraz playerze, telewizjada natomiast dziala wszedzie.

    W zeszlym tygodniu dzwonili do mnie z Orange z oferta za 80zl: nielimitowany internet z tabletem i routerem, mozliwosc udostepnienia internetu na kazde posiadane urzadzenie. Mozliwosci sa, trzeba poszukac
    Nie mam fejsa ani androida!

  6. #16
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    Korzystasz z playa do pracy? czy raczej do codziennego standardowego użytku ? o symetrycznym łączu nawet nie marzę ale fajnie by było gdyby była pewność że mnie nie zawiedzie

    Kiedy Facet mówi, że coś zrobi to to zrobi! I nie trzeba mu o tym co pół roku przypominać


  7. #17
    szparag's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    80 razy
    Podziękował
    118 razy

    Domyślny

    Sebek, co dokladbie na tym play Tobie sprawdzić?

    Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka

  8. #18
    Donator Akumulator >sebek<'s Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa / Zamość
    Auto
    Laleczka CBR / A4 1.8T Q
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    190 razy
    Podziękował
    67 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez szparag Pokaż post
    Sebek, co dokladbie na tym play Tobie sprawdzić?

    Wysłane z mojego LG-V490 przy użyciu Tapatalka
    zalezy mi na trzech rzeczach tak na prawde, zeby download i upload byl na przyzwoitym poziomie (rozumiem przez to ze pliki o wielkosci kilkuset mega sciagaja mi sie w kilka minut, a wysylka podobnych by nie trwala caly dzien ), z racji tego najchetniej rowniz nieograniczony transfer danych oraz niezawodnosc

    Kiedy Facet mówi, że coś zrobi to to zrobi! I nie trzeba mu o tym co pół roku przypominać


  9. #19
    komono's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wadowice
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.4 TFSI - CXSB (125 KM)
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    200 razy

    Domyślny

    Sebek, z Playem jest tak, że wszystko zależy jak obciążony jest BTS. Ja mam do BTS'a ok 100m w linii prostej ale było kiepsko 10d/20u. Pogadałem z kolesiem, który jest technikiem w Play i okazało się, że ten BTS jest połączony napowietrznie z innym, głownym BTSem do ktorego jest podciągnięte światło. Kupiłem antenę kierunkową i eureka! 40-50d/20up! Tak było przez 1.5 roku a teraz max 20/18. Wkurzyłem się, napisałem do firmy lokalnej i podciągneli światło do domu - 100/10
    Było: A3 8P 1.9TDI, 147KM by CS.
    Jest: A3 8V 1.4TFSI s-tronic, 165KM by KingSoft

    Nowa A3 8V - Czarnulka by komono!
    "Ile można spać? Trzeba forum ogarniać" - motto moderatora(ów)!

  10. #20
    heko's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJZ
    Auto
    Audi 2.0T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    547 razy
    Podziękował
    670 razy

    Domyślny

    >sebek< jesli chodzi o mnie to internet Play mam typowo do celow rozrywkowych czyli gra przegladarkowa, fora, yt, czasem jakies filmidlo online. Jesli mowa o transferach plikow po kilkaset Mb to tu juz trzeba wziac pod uwage ilosc transferu. Nie chce Cie sklamac ale po tych kilku latach mam jakies 30-40Gb - nie pamietam.
    Poczytaj o ofertach Orange bo ponoc maja cos nielimitowanego czy limit ~200 Gb - wykorzystac taka ilosc to juz wyzwanie i wymagaloby poteznych uploudow ewentualnie masy sciagania sporych plikow.
    Sporo jezdze, w wielu miejscach uzywalem tych internetow i moim zdaniem z zasiegiem w obu sieciach jest podobnie. Moze na maly plus w Orange.
    Nie mam fejsa ani androida!

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •